Чи можуть надати кредит безробітним в Україні? Де і на яких умовах?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

По факту, до категорії безробітних ставляться люди, що не мають постійного робочого місця. І ті, хто працює постійно, часом навіть мають багаторічний безперервний стаж, але без офіційного оформлення, теж автоматично підпадають під цей статус. І це притім, що дане визначення характеризує, по суті, тих, хто по різних причинах залишився без роботи.  Інакше кажучи, не маючи можливості підтвердити наявність постійного працевлаштування, людина вважається безробітною і неплатоспроможною для банку, як у Києві, так і в будь-якому іншому місті країни. Саме тому одержати банківський кредит безробітним в Україні досить складно. Набагато простіше звернутися в мікрофінансову компанію й взяти кредит онлайн на картку без застави, тим більше що в них сьогодні немає недоліку.

Наприклад, МФО КЛТ КРЕДИТ установив для своїх клієнтів дуже прийнятні умови й підключив програму лояльності з досить привабливими пропозиціями, як для новачків, так і для тих, хто бере гроші в борг повторно. 

Умови онлайн-кредитування

Незважаючи на спрощену видачу міні позик, у фінансових організаціях існують правила їх надання. А саме:

 • претендентом може стати тільки український громадянин;
 • вікова категорія містить у собі людей з 18 років до 75 – в окремих компаніях цей показник може мінятися;
 • у пакет документів входить паспорт і Іпн-Код;
 • у якості підтвердження платоспроможності, непрацевлаштований може надати закордонний паспорт із оцінками про відвідування закордонних держав – це побільшає ймовірність взяти кредит онлайн на карту безробітним. 

Істотні відмінності міні позик

На відміну від бюрократичного підходу кредитно-фінансових установ, МФ компанії розуміють, що відмовляти, офіційно незайнятим на проведенні громадянам, у своїх послугах – втрачати заможних клієнтів, які мають альтернативні джерела доходу. Цим і пояснюються існуючі переваги сервісів по мікрокредитуванню:

 • кошти видаються онлайн миттєво, без довідок і поручителів;
 • низький відсоток непідтверджених запитів (5-7%) – практично, без відмови;
 • мікропозики онлайн безробітним і працевлаштованим, студентам і пенсіонерам видаються терміново в будь-який час доби, а переклад здійснюється моментально для вирішення будь-яких фінансових проблем;
 • вся процедура проходить повністю онлайн і займає не більш напівгодини, у середньому близько 15 хвилин;
 • кошти переводяться на платіжну карту (кредитну або дебетову) і можуть бути використані, як для оплати товарів в інтернеті або торговельних точках, так і можливе зняття готівки на умовах банку-емітента картки;
 • хоча без перевірки, наданих позичальником, відомостей гроші не видаються, люди без роботи, із зіпсованою кредитною історією мають усі шанси вирішити фінансові проблеми, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта;
 • швидкі мікрокредити для всіх категорій громадян, включаючи й позики непрацюючим, не мають «підводних течій» і «дрібного шрифту» - все просто й прозоро, сума до повернення повністю відповідає тій, що відображає калькулятор;
 • кілька способів погашення боргу готівкою, перекладом з карти або шляхом банківської операції дозволяють внести платіж легко й зручно, дотримуючи строків, передбачені в договорі. 

Як бачите, мікрофінансова компанія «КЛТ КРЕДИТ» готова в будь-який момент відгукнутися на запит претендента, незалежно від його статусу й перерахувати гроші на карту безробітним у надії встановити щирі партнерські відносини. Як говорить народна мудрість, «від тюрми та від суми не зарікайся», тому ми допоможемо вам у важку хвилину й сподіваємося на взаємність із вашої сторони.

Керівництво МФК не робить різниці між студентами, підприємцями або тимчасово безробітними позичальниками, але ви повинні розуміти ступінь своєї відповідальності й реально оцінювати фінансові можливості перед тим, як підписати угоду.

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X