Швидкий кредит без застави: зручно, але дорого

Швидкий кредит без застави: зручно, але дорого

Середньо статистичний житель України, при виборі кредитування, вибирає варіант без застави майна. Це пояснюється не паперовою тяганиною і тимчасовими витратами, хоча і такі моменти не виключені, але більш істотною проблемою стає не здатністю довести свою платоспроможність. Як відомо споживчий кредит є самим вигідним і надає позику по найнижчих відсотках. Однак, у зв'язку з нестійкою економікою і одержанням заробітних плат в «конверті» популярність гарантована банківським установам, що надають експрес кредитування.

Найшвидший і зручний кредит

Лідерами в гонці за затребуваністю і популярністю серед жителів країни, беззастережно є онлайн-сервіси по позиках. Тільки подібні компанії видають швидкий кредит готівкою онлайн, без особистої присутності, як у будні, так і у вихідні або святкові дні. Однак прийде визнати, чому легше ви одержуєте бажане, тем дорожче за це доведеться заплатити. І ця формула застосована не тільки у фінансуванні, але й у звичайному житті.

Умови угоди досить прозора, а позика видається від п'яти хвилин до п'ятнадцяти, залежно від вашої кредитної історії. Яка до речі повинна бути позитивною, саме тому її необхідно берегти протягом усіх відносин з банківськими організаціями. Цікавим моментом стане той факт, що онлайн-сервіси, щодо інших установ, більш лояльні до сумнівної кредитної історії клієнта, опираючись на інші фактори і малі суми позики, частіше інших надають експрес кредит.

Для одержання такої допомоги прийдеться запастися паспортом, ідентифікаційним кодом і кредитною картою будь-якого банку, для переведення коштів.

Швидкі, зручні кредити, але високі відсотки

Дорожнеча швидких позик, пояснюється підвищеним ризиком банківських установ. Зараз щоб оформити швидкий кредит, наприклад, на техніку в будь-якому великому магазині, вам будуть потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Не уточнюючи платоспроможність клієнта банк змушений себе підстрахувати, збільшуючи відсоткову ставку, доповнюючи договори окремими сумами комісій і страховок. В результаті дана послуга гарантовано обійдеться не дешево.

Чим грунтовніше і вимогливіше умови договору, тем менше відсоткова ставка. Тобто якщо банк вимагає довідку про доходи, у випадку дрібних позик або застава у випадку великих – процентна ставка буде мінімальною. Позитивні сторони послуги позика експрес кредит:

 • можливість придбати техніку, без довідки про доходи і у самі короткі строки;
 • наявність вигідних умов погашення, можливість вибрати терміни погашення заборгованості;
 • відсутність першого внеску ( залежно від умов банку);
 • зниження відсоткової ставки на щомісяця зменшуваний залишок боргу;
 • швидка позика готівкою онлайн, з перекладом на іменну карту, у випадку з онлайн-сервісами.

На що варто звернути увагу при оформленні експрес кредитів

Не рідко під впливом моменту, наприклад, коли попадається в полі зору необхідна техніка, людський фактор відіграє злий жарт із своїм хазяїном, змушуючи його піти на зайві витрати, заради придбання бажаного. Щоб не шкодувати в наслідку, потрібно ґрунтовно підійти до вирішення питання і оцінити всі ризики і позитивні моменти. Можливо варто звернутися до споживчого кредиту, відклавши купівлю на час або ж позичити в друзів потрібну суму.

Прийнявши рішення оформити швидкий кредит уважно вибирайте банк із найкращими для вас умовами. Під час підписання договору звертайте увагу на такі моменти:

 • відсоткова ставка і повна (загальна) сума переплати;
 • наявність першого внеску і його розмір;
 • терміни погашення і схема (бажане зменшення відсотка на залишок боргу, а не фіксована ставка);
 • наявність додаткових витрат: комісія, страховка;
 • розміри пені ы штрафних санкцій у випадку прострочення платежів;
 • можливості оплати (ibox, відділення банку, пошта і так далі) і вартість цих послуг.

Варіантів отримати допомогу на сьогоднішній день предосить, вибрати швидкі позики готівкою, взяти на виплат техніку або зекономити ы отримати гроші під заставу – вибирати тільки вам. Однак необхідно пам'ятати, що дотримувати умов угоди потрібно повністю і у указаний договором термін, щоб зберегти довіру банків, і мати можливість звертатися до них знову. При будь-яких проблемах з оплатою, звертатися в установу із проханням про продовження строків, що буде розцінена як серйозний підхід до угоди і не спричинить жалюгідних наслідків. Зробити все можливе, щоб не одержати негативну кредитну історію, адже в такому випадку послуги кредитування для вас будуть не можливі протягом десяти років, у будь-яких банках країни.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
26.08.2019
Кращі способи вивчення англійської вдома
26.03.2019
Не дають кредит в банку: як швидко знайти і усунути причину відмови?
30.05.2017
Щомісяця банки відзначають випадки кредитного шахрайства з чужими документами
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X