Швидкий кредит без застави: зручно, але дорого

Швидкий кредит без застави: зручно, але дорого

Середньо статистичний житель України, при виборі кредитування, вибирає варіант без застави майна. Це пояснюється не паперовою тяганиною і тимчасовими витратами, хоча і такі моменти не виключені, але більш істотною проблемою стає не здатністю довести свою платоспроможність. Як відомо споживчий кредит є самим вигідним і надає позику по найнижчих відсотках. Однак, у зв'язку з нестійкою економікою і одержанням заробітних плат в «конверті» популярність гарантована банківським установам, що надають експрес кредитування.

Найшвидший і зручний кредит

Лідерами в гонці за затребуваністю і популярністю серед жителів країни, беззастережно є онлайн-сервіси по позиках. Тільки подібні компанії видають швидкий кредит готівкою онлайн, без особистої присутності, як у будні, так і у вихідні або святкові дні. Однак прийде визнати, чому легше ви одержуєте бажане, тем дорожче за це доведеться заплатити. І ця формула застосована не тільки у фінансуванні, але й у звичайному житті.

Умови угоди досить прозора, а позика видається від п'яти хвилин до п'ятнадцяти, залежно від вашої кредитної історії. Яка до речі повинна бути позитивною, саме тому її необхідно берегти протягом усіх відносин з банківськими організаціями. Цікавим моментом стане той факт, що онлайн-сервіси, щодо інших установ, більш лояльні до сумнівної кредитної історії клієнта, опираючись на інші фактори і малі суми позики, частіше інших надають експрес кредит.

Для одержання такої допомоги прийдеться запастися паспортом, ідентифікаційним кодом і кредитною картою будь-якого банку, для переведення коштів.

Швидкі, зручні кредити, але високі відсотки

Дорожнеча швидких позик, пояснюється підвищеним ризиком банківських установ. Зараз щоб оформити швидкий кредит, наприклад, на техніку в будь-якому великому магазині, вам будуть потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Не уточнюючи платоспроможність клієнта банк змушений себе підстрахувати, збільшуючи відсоткову ставку, доповнюючи договори окремими сумами комісій і страховок. В результаті дана послуга гарантовано обійдеться не дешево.

Чим грунтовніше і вимогливіше умови договору, тем менше відсоткова ставка. Тобто якщо банк вимагає довідку про доходи, у випадку дрібних позик або застава у випадку великих – процентна ставка буде мінімальною. Позитивні сторони послуги позика експрес кредит:

 • можливість придбати техніку, без довідки про доходи і у самі короткі строки;
 • наявність вигідних умов погашення, можливість вибрати терміни погашення заборгованості;
 • відсутність першого внеску ( залежно від умов банку);
 • зниження відсоткової ставки на щомісяця зменшуваний залишок боргу;
 • швидка позика готівкою онлайн, з перекладом на іменну карту, у випадку з онлайн-сервісами.

На що варто звернути увагу при оформленні експрес кредитів

Не рідко під впливом моменту, наприклад, коли попадається в полі зору необхідна техніка, людський фактор відіграє злий жарт із своїм хазяїном, змушуючи його піти на зайві витрати, заради придбання бажаного. Щоб не шкодувати в наслідку, потрібно ґрунтовно підійти до вирішення питання і оцінити всі ризики і позитивні моменти. Можливо варто звернутися до споживчого кредиту, відклавши купівлю на час або ж позичити в друзів потрібну суму.

Прийнявши рішення оформити швидкий кредит уважно вибирайте банк із найкращими для вас умовами. Під час підписання договору звертайте увагу на такі моменти:

 • відсоткова ставка і повна (загальна) сума переплати;
 • наявність першого внеску і його розмір;
 • терміни погашення і схема (бажане зменшення відсотка на залишок боргу, а не фіксована ставка);
 • наявність додаткових витрат: комісія, страховка;
 • розміри пені ы штрафних санкцій у випадку прострочення платежів;
 • можливості оплати (ibox, відділення банку, пошта і так далі) і вартість цих послуг.

Варіантів отримати допомогу на сьогоднішній день предосить, вибрати швидкі позики готівкою, взяти на виплат техніку або зекономити ы отримати гроші під заставу – вибирати тільки вам. Однак необхідно пам'ятати, що дотримувати умов угоди потрібно повністю і у указаний договором термін, щоб зберегти довіру банків, і мати можливість звертатися до них знову. При будь-яких проблемах з оплатою, звертатися в установу із проханням про продовження строків, що буде розцінена як серйозний підхід до угоди і не спричинить жалюгідних наслідків. Зробити все можливе, щоб не одержати негативну кредитну історію, адже в такому випадку послуги кредитування для вас будуть не можливі протягом десяти років, у будь-яких банках країни.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
21.06.2017
Де дають кредити всім? Секрети отримання кредиту без відмови
29.09.2016
Розрахувати кредит. Що потрібно знати про комісії?
22.10.2016
Чим відрізняються позики без відмови від звичайних?
Всі права захищені © 2015-2018 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X