Як взяти кредит без довідки про доходи під невеликий відсоток?

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Шукаєте сервіс, який пропонує взяти кредит без довідки про доходи на вигідних умовах? У такому випадку, компанія КЛТ КРЕДИТ кафе готова запропонувати вам свої послуги. Клієнт, який скористається сервісом, отримає грошові кошти вже через 5-15 хвилин після заповнення анкети.

Забудьте про банки

У цей час кредит готівкою без довідки про доходи можна отримати в різних місцях, наприклад, у банку. Разом з тим, банк не здійснить транзакцію на рахунок клієнта в режимі онлайн. Більше того, на кредит без довідок багато фінансових установ дивляться дуже скептично й намагаються виключити його зі списку своїх послуг. Якщо ж потенційний клієнт має погану кредитну історію, то взяти кредит без довідки про доходи й навіть із таким документом у банку буде дуже важко.

KLT CREDIT – швидкий кредит готівкою без довідки

Наша компанія являє собою молоду команду, яка недавно почала роботу на ринку кредитування. Ми спеціалізуємося на борговому фінансуванні, яке орієнтовано на нетривалий період часу, а саме – до 65 днів, а в майбутньому до 90 днів. Особливістю компанії являється лояльне ставлення до клієнтів. Саме тому ми видаємо кредит готівкою онлайн без довідок і будь-яких інших документів. Виключення становить паспорт, а також ідентифікаційний номер.

Сервіс орієнтований на тих людей, які бажають отримати гроші швидко, без зайвих або додаткових питань! Якщо ви не бажаєте звертатися в банк, а прагнете одержати кредит готівкою онлайн без довідок, то можете розраховувати на суму до 10 000 гривень.

Ми видаємо гроші в кредит без поручителів. Клієнт може розрахувати кредит на калькуляторі, де буде відображена загальна сума до погашення.

Кредит без довідок про доходах – мінімум формальностей

KLT CREDIT є простим і зручним сервісом. Увесь процес, спрямований на те, щоб одержати кредит онлайн без довідки про доходи, доступний і зрозумілий на кожному етапі. Подати заявку можна на будь-якому комп'ютері, смартфоні або планшеті, не залишаючи стін квартири або робочого кабінету. Завдяки такому підходу кредит від нашої компанії заощаджує час, а виходить, гроші кожного клієнта!

Що потрібно для оформлення кредита без поручителів?

KLT CREDIT не пред'являє до позичальників особливих вимог. Умов зовсім небагато:

  1. клієнт повинен бути повнолітнім;
  2. він повинен мати мобільний телефон і адреса електронної пошти;
  3. наявність коду (ІПН) і паспорта.

Обов'язковою умовою, яку повинен дотримувати кожний, який бажає взяти кредит готівкою онлайн без довідки про доходи, є достовірне заповнення анкети. Зверніть увагу: залежно від інформації, яка буде зазначена в анкеті, формується рішення про надання коштів. Наш сервіс гарантує, що персональна інформація, представлена позичальником, залишиться конфіденційної

Невисокі відсотки – основна перевага KLT CREDIT

Якщо вивчити вітчизняний ринок мікрокредитування, то на ньому є чимало пропозицій. І, безумовно, кредит в Україні без довідки про доходи онлайн доступний навіть у банківських установах. Разом з тим, компанія КЛТ КРЕДИТ кафе пропонує найнижчу ставку. Багато мікрофінансових організацій пропонують ставку в розмірі 2,0%-2,75% у день. Банки також пропонують оформити кредит без довідки про доходи, але ставка може досягати 0,5 - 2,0% у день. Наш сервіс орієнтований на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом і пропонує доступний відсоток – 1,62%, який повністю відповідає сучасним реаліям. У нас ви можете взяти кредит без довідок під мінімальну ставку без схованих платежів і комісійних зборів.

Чи можна отримати гроші в кредит без довідки про доходи в сумі більш 10 000 гривень?

Компанія надає грошові кошти, які перевищують 10 тисяч гривень. Тому ви можете не турбуватися про те, де можна взяти кредит без довідки швидко та вигідно. Разом з тим, клієнтові, який вирішив отримати велику суму готівки, знадобиться відвідати наш офіс, причому зробити це прийде два рази. Так, спочатку потрібно подати заявку, а потім відвідати офіс, щоб одержати кредит без довідки й поручителя, а також підписати відповідний договір. Фактично в цьому випадку оформлення нічим не відрізняється від традиційного відвідування банку. Цілком очевидно, що кредит онлайн без довідок має величезну перевагу, принаймні, у плані економії часу.

Якщо вам потрібно оформити кредит онлайн без довідок про доходи, звертайтеся в наш сервіс, і ви отримаєте гідний рівень обслуговування, мінімальну ставку і швидкі гроші!

Щоб швидко отримати кредит без довідки про доходи, вам багато чого не потрібно: усього лише паспорт і ідентифікаційний код. Доступ до нашого сервісу можливий при наявності будь-якого девайса з підключенням до інтернету.

Сервіс доступний цілодобово, ми працюємо для вас щодня, без вихідних. Навіть ті, кому гроші знадобилися на вихідних, можуть отримати їх без зволікань.

Рейтинг 4.7/5
От 52 голосов
4.7
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X