Кращі способи вивчення англійської вдома

Кращі способи вивчення англійської вдома

Найкращий спосіб вивчити англійську — перебратись в англомовне середовище. На жаль, така можливість є далеко не у кожного. Проте питання вивчення цієї мови як і раніше набирає актуальності, і все більше людей шукають способи вивчити англійську.

Дуже популярні зараз як індивідуальні заняття з викладачем, так і відвідування курсів. Але тут все впирається в ціну. Втім, у такому разі можна взяти кредит без довідки про доходи, щоб не відкладати отримання необхідних знань.

Але варто пам'ятати, що тільки лише занять кілька разів на тиждень, якими б ефективними вони не були, недостатньо. Потрібна щоденна практика, і чим її буде більше, тим швидше й простіше проходитиме процес навчання. Звички, які розписані нижче, допоможуть прискорити вивчення англійської, а також не вимагатимуть багато спеціально відведеного часу. І, що найголовніше, вони абсолютно безкоштовні.

1. Говорити англійською із самим собою

Не варто думати, що це нерозумно. Як уже було сказано, навчання англійській вимагає постійної практики. І якщо у вашому оточенні немає англомовних людей, намагайтеся розмовляти з самим собою. Можна не вголос, якщо соромитеся, головне — регулярно. Спробуйте думати англійською, описувати поточні свої дії або ж будувати плани. Наприклад, у цей момент ви готуєте на кухні обід. Описуйте про себе порядок дій, список необхідних для приготування страви інгредієнтів тощо.

Звісно, словниковий запас більшості україномовних людей не дозволяє їм якісно описувати всі свої дії на англійській. Тоді на допомогу прийде звичайний онлайн-перекладач. Так, до речі, набагато простіше запам'ятовувати нові слова, ніж звичним зубрінням.

2. Ведення соціальних мереж англійською

У більшості з нас є акаунти в соціальних мережах, наприклад, у Твіттері або Інстаграмі. Ведення блогу на іноземній мові — відмінний спосіб її вивчення. Особливо добре буде дублювати пости російською мовою. Тоді перед вами опиниться складене речення і відразу ж його переклад. Намагайтеся переводити самостійно, за потреби користуйтесь перекладачем. Найголовніше — публікуйте пости англійською регулярно. Це допоможе вам у вивченні письмової англійської, а також добре дисциплінує.

Приємним бонусом буде залучення нової, англомовної аудиторії. Серед якої, до речі, можна знайти співрозмовника і попрактикуватися з ним.

3. Використання віртуальних помічників

Смартфони зараз є практично в кожного. На багатьох із них встановлені так звані віртуальні помічники, найвідомішим з яких є Сірі. З їхньою допомогою можна не лише використовувати можливості смартфона по максимуму, а й підтягнути розмовну англійську, а головне — навчитися розуміти співрозмовника, котрий говорить на іншій мові. До того ж віртуальні помічники будуть тим краще вас розуміти, чим менш помітним буде ваш акцент. А отже, ви зможете ще й поліпшити вимову.

4. Ведення щоденника

Завдяки веденню щоденника ви зможете швидше й ефективніше вивчити іноземну мову. Намагайтесь записувати туди свої бажання, роздуми, почуття. Все, що зазвичай люди записують у стандартний щоденник, з тією лише різницею, що на англійській мові. Не бійтесь помилятись, головне — практикуватись. Так у вас буде додатковий стимул вивчити нові слова, оскільки навряд чи ваш словниковий запас досить багатий, щоб яскраво описати все, що ви хочете.

5. Прослуховування англійських аудіокниг

Завдяки прослуховуванню аудіокниг на іноземній мові ви навчитеся добре розуміти мову на слух. У порівнянні зі звичайною розмовою, аудіокниги краще підійдуть новачкам, оскільки слова там промовляються відносно повільно й чітко. А отже, розуміти сказане буде значно простіше.

Звісно, не всі аудіокниги однаково підходять різним учням. Книгу потрібно підібрати на основі свого рівня. Для новачків підійде щось з літератури Марка Твена чи Чарльза Діккенса — книги про Тома Сойєра чи про Олівера Твіста.

Якщо ви вже не зовсім новачок, намагайтеся слухати аудіоверсії більш складних книг. Комбінуйте жанри. Мова, якою написані пригодницькі романи, і мова, якою написані антиутопії — дві різні речі.

6. Ігри англійською

Тут є два варіанти — спеціальні ігри або головоломки, які допомагають підвищувати рівень англійської мови (наприклад, ігри на Learnenglishkids), або звичайні комп'ютерні ігри, в які ви, можливо, граєте у повсякденному житті. Другий варіант допоможе поєднати приємне з корисним, але поступається у ефективності першому.

7. Перегляд фільмів і серіалів англійською

За допомогою перегляду улюбленого кіно в оригіналі можна помітно поліпшити свої здібності, а також по-новому глянути на фільм, оскільки переклад аж ніяк не завжди відображає стиль оригіналу.

Якщо ваш рівень англійської не дозволяє вам дивитися кіно англійською без субтитрів, активуйте їх. Як варіант — перегляд кіно паралельно з англійськими субтитрами. Тоді ви зможете і чути текст, і читати його. Це допоможе краще розуміти англійську мову на слух і поліпшить швидкість читання.

Так само як і з аудіокнигами, варто знайти кіно, яке відповідатиме вашому рівню. Говорячи про серіали, новачкові краще почати з «Друзів», людині із середнім рівнем мови — з «Карткового будиночка». Якщо хочеться чогось реально складного, спробуйте подивитися в оригіналі «Шерлока».

8. Спів англійською

Завдяки співу ви зможете не тільки підучити іноземну мову, а й отримати більше задоволення від улюблених пісень. Знайдіть текст обраної композиції в Інтернеті, почитайте його, спробуйте перекласти. Спробуйте заспівати її паралельно з виконавцем. Прагніть розуміти на слух, про що співається в тій чи іншій композиції.

Висновок

Щоб максимально швидко й ефективно вивчити іноземну мову, розширити словниковий запас, підтягнути вимову, навчитись розуміти мову на слух, потрібен комплексний підхід. Наведені в статті методи дозволять вам системно і грамотно підійти до вивчення англійської мови, досягти результатів у найкоротші терміни. Ці вправи будуть ефективні як у поєднанні з уроками англійської у викладача, так і без них.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
20.04.2017
Взяти мікрокредит терміново онлайн не виходячи з дому
16.01.2018
Як перевірити залишок коштів на банківській картці?
01.11.2017
Про найпопулярніші будівельні афери первинного ринку
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X