Короткострокове кредитування – оперативність і зручність

Короткострокове кредитування – оперативність і зручність

Короткострокові кредити – це позики, які видаються на термін від 1 до 3 місяців. Іноді до цієї категорії відносять і позики терміном до 1 року. Така форма кредитування зручна для придбання відносно недорогих товарів, для покупки лікарських препаратів, для проведення весілля або ж для відпускних поїздок. Короткострокові і довгострокові кредити мають між собою багато спільного, зокрема, можуть забезпечуватися заставним майном. Але між ними існують і чималі відмінності, про які слід знати перед оформленням кредиту.

Види короткострокових кредитів

Короткостроковий кредит – це особлива форма кредитування, яка, у свою чергу, підрозділяється на кілька видів. Кожен з них має свої особливості.

Звичайний кредит. Платоспроможність позичальника засвідчується довідками про доходи і стандартною процедурою перевірки кредитної історії. Між подачею документів і рішенням про видачу позики проходить кілька днів, зате клієнт може розраховувати на високі суми та прийнятну відсоткову ставку.

Експрес-кредит. Гроші можна отримати протягом декількох годин або навіть хвилин. За відсутність потреби надавати великий пакет документів клієнти мікрокредитних організацій, як правило, розплачуються високими відсотками, але зате такі кредити доступні навіть при не дуже чистій кредитній історії.

Овердрафт. Це невеликі короткострокові кредити, які зазвичай прикріплені до зарплатної карти й дозволяють підвищувати, коли це необхідно для сплати якоїсь продукції/послуги, залишок коштів на рахунку. При овердрафті відсотки нараховуються не на всю суму кредиту, а тільки на використовувану частину грошових коштів. При цьому відсотки списуються з рахунку автоматично, і позичальникам не доводиться щомісяця відвідувати банк для погашення боргу.

Переваги та недоліки короткострокових позик

Короткий термін кредитування означає зменшення переплати за користування кредитними коштами, але водночас збільшується розмір щомісячних виплат.

Хоча короткостроковий банківський кредит не відрізняється великим розміром видаваних коштів і обмежується в залежності від рівня доходів клієнта, при необхідності його можна збільшити. Вибирайте максимально великий термін кредитування, тоді при одному і тому ж рівні доходу виросте і сума, яку банк або МФО зможуть Вам видати. Орієнтиром служить Ваш середньомісячний дохід – якщо регулярні виплати не перевищують 50% від Вашої зарплати, фінансові організації без проблем збільшать розмір фінансової допомоги.

Слід враховувати, що на великі суми можуть розраховувати тільки клієнти з високим рівнем доходу і з бездоганною кредитною історією. Хоч і достатньо багато МФО видають позики клієнтам з простроченими платежами за попередніми кредитами, умови такої позики набагато гірші, аніж стандартні.

Де краще брати кредит?

Короткострокові кредити й позики видають і банки, і МФО, проте в банках до цієї категорії відносять і позики, що видаються на період до 1 року. Для МФО характерні кредити на термін не більше 30 днів, тому тут короткостроковим називається кредит строком на 7-10 днів.

Ще одна відмінність існує в формі видачі фінансових коштів – короткострокові кредити в банках клієнт може отримати у вигляді готівки, оформити кредитну карту або цільову позику на покупку товару. У мікрофінансових організаціях видача грошей здійснюється тільки готівкою або грошовим переказом за реквізитами, вказаними позичальником.

При оформленні кредиту в банку Вас чекає довга бюрократична процедура. У МФО на одержання схвалення заявки потрібно набагато менше часу, але якщо порівнювати процентну ставку, то звернення в МФО – явно не краще рішення.

Безумовною перевагою мікрофінансових організацій є можливість оформити кредит онлайн – можна не поспішаючи ознайомитися з різними пропозиціями та вибрати найпривабливіші умови. Немає потреби відвідувати офіс компанії і стояти в довгих чергах, досить вказати паспортні дані та ідентифікаційний код, щоб через кілька хвилин або пару годин стати власником необхідної суми.

Наскільки вигідний такий вид кредитування?

Очевидно, що короткостроковий кредит дуже зручний для тих, кому терміново потрібні гроші та кого не лякають високі відсотки, великі щомісячні виплати. Бувають ситуації, коли розмір відсотків менш важливий, ніж швидкість отримання грошей, наприклад, при необхідності заплатити за операцію або оплатити ремонт поламаної побутової техніки.

Короткострокові кредити та позики – це відмінна можливість купити гарячу путівку, зібрати дитину в школу, отримати необхідні кошти на весілля чи похорон. Але клієнтові слід реально оцінити свої сили й можливості, щоб не допустити прострочення платежів. Високі відсотки такого виду кредитування самі по собі не дуже лякають, адже термін погашення кредиту невеликий. Однак несумлінність у виплаті кредиту обернеться швидким наростанням боргу, до якого додадуться ще й штрафні нарахування.

Хоча така форма кредитування свідомо припускає недовгий термін користування грошима, у Ваших інтересах максимально скоротити цей період. В такому випадку високі відсотки перестануть бути обтяжливим тягарем для Вашого бюджету, і Ви зможете застрахувати себе від можливих форс-мажорних обставин.

Багатьох людей лякає висока процентна ставка, і тому вони віддають перевагу довгостроковим кредитам. Однак ця перевага вкрай сумнівна – чим довший термін користування чужими грошима, тим вищий сумарний розмір переплат. У будь-якому випадку, перш ніж звертатися до фінансових організацій, проаналізуйте свої доходи та розрахуйте витрати по виплаті кредиту.

Шукаєте можливість отримати вигідний кредит? Вам пощастило – компанія "КЛТ КРЕДИТ" надасть необхідну фінансову допомогу уже сьогодні! Купуйте все, що Вам необхідно, використовуйте наші фінансові можливості для задоволення всіх своїх бажань! "КЛТ КРЕДИТ" – це мінімум документів, чіткість і оперативність в обробці Вашої заявки, швидке перерахування коштів та індивідуальні умови кредитування для кожного клієнта.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 53 голосов
4.1
5
1
53
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X