Кількість квартирних крадіжок зростає — як зберегти цінності?

Кількість квартирних крадіжок зростає — як зберегти цінності?

Кількість квартирних крадіжок зростає — як зберегти цінності?Літо — гаряча пора для квартирних злодіїв. Розкриті вікна й кватирки, порожні квартири відпускників приманюють кримінальних елементів, охочих заволодіти чужим майном. Зазвичай в літній період кількість квартирних крадіжок зростає на 20-30%, і немає ніяких підстав вважати, що цей рік стане винятковим.

Захистом свого житла за допомогою сигналізації перейнялися лише близько 10% киян, в регіонах країни ця цифра ще менша, так що грабіжникам ніщо не завадить проникати в квартири й викрадати найцінніші предмети. До речі, навіть наявність сигналізації не завжди є панацеєю від викрадачів. Які ж заходи потрібно вжити, щоб забезпечити цілість свого майна?

Облаштовуємо тайники

Більшість жителів нашої країни легковажно ставляться до зберігання цінностей, наївно вважаючи, що заховані під матрацом або в гардеробі гроші не притягатимуть увагу злочинців. Злодії давно знають всі хитрощі й прийоми господарів, які вважають, що їхні найбільш «надійні» й «неприступні» тайники залишаться непоміченими для непрошених гостей. Ось найпоширеніші «потаємні» місця, які грабіжники перевіряють в першу чергу:

- постільна білизна;

- книжкові шафи;

- горщики з домашніми рослинами;

- холодильник та інша побутова техніка;

- вентиляційна решітка;

- зливний бачок;

- зворотний бік килимів, картин або дзеркал;

- банки з сипучими продуктами.

Проте придумати надійне місце для зберігання цінностей все-таки можна. Вбудований сейф, порожнини всередині карнизів, тайники у верхній рамі дверей, в ніжці стільця або в підвіконні — такі місця можуть стати відмінним сховищем для грошей або коштовностей. Власники своєї земельної ділянки взагалі не обмежені в питанні облаштування схованки, яку можна закопати в будь-якому потаємному місці.

Зазвичай злодії заздалегідь приглядають квартиру, вивчають розклад мешканців, визначають зручний час для здійснення грабежу. Сама «акція» займає всього декілька хвилин, тому залишені на відкритих місцях цінності набагато полегшать проведення крадіжки. Варто зауважити, що відсоток розкриття таких справ невеликий, поліція навряд чи проявить ентузіазм в розслідуванні, особливо якщо потерпілий не зможе довести, що викрадені речі дійсно були в його домі. Тому варто в окремому місці зберігати паспорти на побутову техніку або чеки на ювелірні вироби. Особливо цінні твори мистецтва варто сфотографувати, щоб полегшити їх розшук.

Запобіжні заходи

Облаштування схованок — не єдина міра обережності, яку можна протиставити зловмисникам. Дружба з сусідами може зіграти більш значну роль в запобіганні пограбування, ніж найдосконаліша сигналізація. Нерідко злодії залишають біля дверей квартири, яка зацікавила їх, сигнальні маячки, наприклад, приклеюють нитку між дверима та косяком, щоб визначити, чи з'являються господарі, чи квартира пустує довгий час. Поштова скринька, забита кореспонденцією, є свого роду сигналом про тривалий час відсутності господарів. Темні вікна в квартирі вечорами теж можуть свідчити про від'їзд мешканців.

Вирушаючи у відпустку, домовтеся з сусідами або близькими друзями оглядати Ваші двері, вилучати газети та журнали з поштової скриньки, час від часу заходити в квартиру та вмикати освітлення. Це створить ілюзію Вашої присутності в будинку та змусить грабіжника перенести крадіжку на більш відповідний час або ж і зовсім відмовитись від свого наміру.

Поставте на двері хороший замок, щоб ускладнити його злом. Сигналізація — теж хороший запобіжний засіб, але вона не захистить від проникнення в Ваш будинок. Від спрацювання сигналізації до приїзду охоронців проходить чимало часу, а досвідченому грабіжникові може вистачити всього 2–5 хвилин, щоб винести з квартири особливо цінні вироби, особливо, якщо він прийшов за конкретною річчю, наприклад, за картиною або коштовностями, і знає місце їх знаходження. У такому випадку час пограбування може становити всього 30 секунд.

Подвійні двері — найкращий захист в такій ситуації. При цьому замки зовнішніх дверей повинні бути менш надійними, ніж внутрішніх. Сигналізація спрацює при несанкціонованому відкритті перших дверей, а поки злодій намагатиметься зламати другі двері, часу на викрадення у нього може не залишитися і з'явиться шанс затримати його на місці злочину.

Обладнайте одну з кімнат замками з системою зчитування відбитків пальців, і зберігайте в цьому приміщенні найцінніші предмети. Не забудьте забезпечити захистом вікна, балкони або лоджії. Цікавтеся новинками захисних пристроїв, що з'являються у продажу — різні електромагнітні замки, секретні пристрої допоможуть забезпечити недоторканність Вашої оселі. Застосувавши всі необхідні заходи безпеки, Ви знизите ймовірність пограбування Вашої квартири багатократно.

Де взяти грошей до зарплати, якщо терміново знадобилось відвідати стоматолога, усунути протікання у водопровідній трубі або оплатити заборгованість за комунальні послуги? У нас створені всі умови для моментального отримання екстрених грошей. Ви отримаєте потрібну Вам суму оперативно, без тривалого оформлення договору та перевірки кредитної історії. «КЛТ КРЕДИТ» — гарантія Вашого фінансового благополуччя у найскладніших життєвих ситуаціях.

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X