Кредит на відпочинок: відпочиваємо сьогодні, платимо завтра

Кредит на відпочинок: відпочиваємо сьогодні, платимо завтра

Перераховуючи свої заощадження, багато з нас розуміють, що запланований відпочинок на море або бажану поїздку в екскурсійний тур знову прийдеться відкласти. Так, зібрати потрібну суму на придбання туристичної путівки в Єгипет, Грецію або Іспанію досить складно. Варто приймати пропозиції банку та брати кредит на відпочинок?

Варіанти поповнення сімейного бюджету

Банки, як правило, досить схвально ставляться до бажання клієнта позичити гроші, щоб провести відпускний час. Якщо Ви можете документально підтвердити свою платоспроможність і маєте бездоганну кредитну історію, отримати потрібну суму готівкою Ви зможете досить швидко. Термін ухвалення рішення звичайно становить від декількох годин до 2-3 днів, а виходить, Ви встигнете оплатити “палаючу” путівку та придбати квитки.

Взяти кредит на відпустку можна і під заставу нерухомого майна. Безсумнівною перевагою такого варіанта є низькі відсоткові ставки і відсутність необхідності надавати довідки з офіційного місця роботи. Ще один зручний спосіб вирішити свої фінансові проблеми – кредитна карта. З її допомогою можна швидко отримати на свій рахунок необхідну грошову суму, а процедура її оформлення не займає багато часу. До того ж, опціональне наявність пільгового періоду дозволить Вам небагато заощадити на виплаті відсотків.

Пошукаємо недоліки в нібито вигідних пропозиціях

Перед ухваленням рішення про позику грошей необхідно розглянути і негативні сторони різних видів кредитування, про яких нерідко умовчують рекламні банери. Щоб відпочинок у кредит не став розчаруванням, потрібно врахувати деякі фактори:

- Повернення кредиту готівкою може обернутися великою переплатою. Досить високі відсотки не стануть особливою проблемою, якщо Ви готові до більших щомісячних виплат;

- Рішення про видачу грошей під заставу нерухомості ухвалюється банками в строк від декількох днів до пари місяців. Така неспішність перешкодить Вам придбати “палаючий” тур за вигідною ціною. Крім того, отримати на цих умовах невелику суму, достатню для подорожі, можна не в кожному банку. Але головним недоліком є необхідність перед одержанням кредиту оплатити страховку майна і комісійні виплати, що може вилитися в досить значну суму;

- Кредитна карта, при всіх її гідностях, теж не позбавлена окремих недоліків. Наприклад, розмір кредитного ліміту, установленого банком, може виявитися недостатнім для покриття всіх витрат під час подорожі.

Кожної із запропонованих варіантів гарний тим, що для одержання необхідних фінансових коштів можна скористатися ресурсами Інтернету. Одержання кредиту онлайн заощаджує Ваш час, дозволяє розглянути і порівняти безліч пропозицій, щоб знайти самий вигідний і зручний особисто для Вас спосіб одержання позики.

Плюси та мінуси цільового кредитування

Цільове кредитування задоволене рідко зустрічається в переліку банківських послуг. Проте, знати про його особливості необхідно. Безумовним плюсом цільового кредиту можна назвати більш низькі відсоткові ставки в порівнянні зі звичайною споживчою позикою. Однак запланована поїздка може не відбутися по різних причинах, а витратити гроші на інші цілі договір з банком не дозволить.

Якщо Ви отримали готівку, то, повернувши їх у банк, Ви втратите незначну суму, оплативши набіглі відсотки та комісійні збори. Однак найчастіше умови договору припускають перерахування певної суми безпосередньо туроператорові. Якщо Ви занедужаєте, або інші непередбачені обставини змусять Вас відмовитися від подорожі, повернення грошей банку залишиться Вашим обов'язком.

Чи виправдана відпустка в кредит?

Перед ухваленням рішення про узяття грошей у борг у фінансової організації слід зробити скрупульозний підрахунок усіх явних і схованих виплат. Звичайно клієнти банків обмежуються відсотковими ставками, не беручи до уваги страховки, комісійні, можливу пеню при несвоєчасній сплаті кредиту.

Можливо, ті гроші, які Ви неминуче переплатите банку, повертаючи кошти за приємно проведений відпустку, дозволять Вам зібрати потрібну суму, і на наступний рік Ви зможете відправитися в подорож, не влазячи в борги. З іншого боку, висока інфляція і непередбачуваність економічної ситуації можуть знецінити Ваші нагромадження. Але не будемо про поганий…

Чи можна заощадити?

Перед тем як взяти кредит на відпочинок, ознайомтеся з рекомендаціями, які допоможуть зробити Ваша відпустка незабутньою, а повернення боргу – необтяжливим.

- Розмір необхідної суми кредиту суттєво знизиться, якщо частина вартості путівки Ви внесете із власних заощаджень.

- Багато банків у період масових відпусток проводять акції, знижуючи відсоткові ставки і збільшуючи пільговий безпроцентний період.

- Деякі турфірми укладають із банками партнерські угоди про пільгове кредитування своїх клієнтів. Обов'язково поцікавтеся в менеджера про наявність таких партнерів, а також про можливі бонуси або акції, які можуть стати джерелом економії Вашого бюджету.

Ці нехитрі поради знадобляться і колишнім мандрівникам, і тим, хто вперше відправляється в далекі країни. Користуватися кредитними пропозиціями банків слід з обережністю, адже при їхній очевидній негайній вигоді вони можуть стати джерелом непередбачених витрат у майбутньому.

Розглядаючи варіанти більш вигідної альтернатив, скористайтеся пропозиціями мікрофінансової компанії КЛТ КРЕДИТ, оформивши онлайн-кредит на необхідну Вам суму ( до 10 000 грн.). Прозора система нарахування відсотків, увага до потреб клієнтів, надання своєчасної фінансової підтримки ( у будь-який час доби) – високий рівень сервісу від КЛТ КРЕДИТ.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
04.01.2017
Шукайте мікропозику на карту онлайн в Україні? Ми знаємо, як допомогти!
15.06.2017
Чергова афера з кредитами — кияни повинні виплачувати позики, яких не брали
06.01.2017
Кредит по паспорту без довідок. Що робити, коли немає часу на пошуки?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X