Грошовий бум, манібум не фантастика, а реальність!

-50% на первый кредит-35% на первый кредит-15% на первый кредит
1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
Народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

У наші дні оформлення кредитів, які носять традиційний характер, іде в минуле. Усе частіше люди і особливо молодь віддають перевагу кредитуванню через інтернет. І це не дивно, адже для позики не потрібні поручителі, документи, що підтверджують платоспроможність і, більше того, немає необхідності виходити із квартири. Кілька хвилин, і гроші на вашому рахунку!

Хто може розраховувати на одержання позики через інтернет?

Великі мікрофінансові організації, у списку яких одну з лідируючих позицій займає сервіс «KLT CREDIT», надають можливість одержати гроші не тільки працездатному населенню, але і студентам, пенсіонерам і навіть безробітним. Багато компаній готові працювати навіть із «чорними списками» і це являється вагомим аргументом на користь онлайн-кредитования. Тому ми стараємося для вас, догодити вам нашим сервісом! Ми прагнемо створити грошовий бум, грошовий дисонанс, ГРОШІ ВСІМ в будь-який час для і ночі, монейбум, манибум грошовий бум для всіх і завжди! Наша мета й завдання, гроші в кожну родину!

Чим відрізняється послуга нашого сервісу?

Усі компанії, які працюють на ринку, пропонують відмінні риси кредитування. Наприклад, через сервіс KLT CREDIT можна одержати до 10 000 гривень. У свою чергу, «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЇ» пропонує аналогічну суму, але перша позика не може перевищувати 2 000 гривень. Тобто для одержання великої суми, клієнтові знадобиться скористатися сервісом не менш 4-5 раз. Тому наша послуга звучить як вибух грошової бомби - ваб бум, мани бум, бум-бум!

При оформленні позики варто звернути увагу на вікову планку, тому що багато сервісів не надають послуги юним клієнтам, а саме до 21 і навіть 23 років. Багато МФО надають гроші на нетривалий строк, наприклад, до 7 або 14 днів. У кожному разі, процедура оформлення дуже проста: потрібне наявність паспорта і коду. Як ви бачите ми кращі у всіх відносинах!

Ставка має значення

Якщо ви шукайте компанію, послуги якої будуть вигідними, то в першу чергу звертайте увагу на ставку. Для того, щоб не переплачувати, варто скористатися калькулятором і додатковими акціями. Для зручності розрахунків використовуємо 1000 гривень. Отже, при подачі заявки на сайті «ІНШОЇ ФІНАНСОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» строком на один тиждень, повертати позичальникові прийде 1216 гривні. Якщо мова йде про кредитування на одні місяць, то сума до погашення складе 1654 гривень. Потрібно відзначити, що в цей час інші сервіси пропонують дуже невигідні умови.

Які відсотки прийде оплатити через KLT CREDIT?

Використовуючи наш сервіс при кредитуванні на суму 1000 гривень, відсотки за 7 днів не перевищують 114 гривень. У випадку періоду кредитування, а саме в 30 днів, до оплати буде представлено 486 гривень. Як бачите, при мінімальному і максимальному строку фінансування перевага є на боці KLT CREDIT. Тому, при виборі мікрокредитної організації потрібно бути дуже уважними, адже кожний відсоток – це ваші особисті засоби.

Рейтинг 3/5
От 52 голосов
3
5
1
52
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X