Гроші в борг з 18 років. Які способи кредитування доступні українцям

Гроші в борг з 18 років. Які способи кредитування доступні українцям

Бажаєте взяти гроші в борг готівкою без участі банку? Серед українців досить популярні позики від неофіційних осіб, послуги ломбардів і мікрофінансових організацій. Інтернет переповнений пропозиціями від таких кредиторів, які Ви знайдете на спеціальних дошках оголошень. А ми ж поговоримо про переваги і недоліки різних варіантів кредитування.

Приватна допомога

     Гроші в борг з 18 років можна отримати не тільки у колеги, родича чи друга. Скористайтеся допомогою абсолютно незнайомої людини. Щоб знайти такого кредитора, варто звернутися до онлайн-дощок оголошень від приватних осіб, які надають готівку в борг. Це вигідно в першу чергу тим громадянам, які точно знають: банк відмовить їм у послузі кредитування. Слід з особливою скрупульозністю і підозрілістю вибирати для себе майбутнього партнера, щоб не натрапити в підсумку на шахрая.

Різновиди приватних кредитів

        На вищезазначених рекламних дошках найчастіше зустрічаються такі пропозиції:

-       надання допомоги під заставу нерухомості/автомобіля;

-       приватне «інвестування» під розписку;

-       послуги рефінансування.

     Один із найбільш доступних способів отримати гроші в борг (від 18 років) — надати кредитору заставу у вигляді власної нерухомості. Як правило, головні умови такої угоди: повнолітній вік, обов'язкова виплата щомісячної комісії і надання мінімального набору документів. Кількість умов і вимог, як бачимо, набагато менша, ніж у банку.

     Взяли кредит, але не встигли погасити його, як знову знадобилася готівка? Скористайтесь послугою рефінансування. Такого типу допомога передбачає усунення поточної заборгованості і сприяння в отриманні чергового кредиту. Як правило, послуга надається приватними організаціями, готовими допомогти клієнтам з не найкращою кредитною історією або тим, які знаходяться в банківському «чорному списку».

     Неофіційно працевлаштованим громадянам, які не бажають віддавати в заставу нерухомість або автомобіль, отримати готівку в борг можна за допомогою позики під розписку. Для цього необхідно знайти відповідне оголошення та оформити угоду в нотаріуса. Уважно ознайомтесь із умовами розписки — шахраї не соромляться прописувати в таких документах приховані комісії та платежі.

Увага: небезпека!

     Послуги приватних кредиторів дозволяють швидко отримати гроші в борг без прописки, поручителів та інших умов, які зазвичай висувають офіційні організації. Швидкість і простота процесу оформлення позики — помітна перевага. Але така допомога може мати і негативний характер, оскільки умови подібних угод жодним чином не можна назвати прозорими. Ні в якому разі не розкривайте новоявленим партнерам конфіденційну інформацію. Уникайте розголошення номера телефону, прив'язаного до Вашої банківської карти.

     Вирішили брати гроші в борг у 18 років від приватної особи? Зверніться за допомогою до юриста. Запросіть фахівця на зустріч із кредитором і отримайте гарантію своєї фінансової безпеки. Це особливо актуально для позичальника, який користується послугою віддаленого кредитування. Відомо безліч випадків, коли псевдокредитори обманним шляхом дізнавалися PIN-код клієнта і отримували доступ до його кредитної картки, після чого незаконно виводили кошти.

Ломбард — надійно і безпечно

     Приватні позики ховають в собі багато небезпек для простих українців. Шахраї щодня вигадують нові способи легкої наживи й обману простих людей. Не хочете ризикувати? Зверніться у ломбард! В цій установі Вас не обдурять і запропонують більш-менш вигідні умови надання позики.

     Щоб отримати гроші в борг готівкою і під вигідні відсотки саме у цій установі, слід визначитися, що саме Ви готові закласти. Вибирайте дорогу, нову річ у хорошому стані, і сума позики істотно зросте. В ломбарди найчастіше відносять:

-       ювелірні вироби;

-       побутову техніку;

-       предмети антикваріату.

    Оформити позику можна і під заставу машини або квартири. Деякі організації практикують надання коштів без будь-яких застав.

    Ломбарди вигідні своєю безпекою і гарантією законності угоди. Але і тут є свої приховані небезпеки. Оформивши кредит, Вам слід детально ознайомитись із умовами угоди. Ви повинні регулярно виплачувати відсотки, інакше Ваше майно може «піти з молотка». Ті речі, які не викуповуються, автоматично переходять на аукціон організації і реалізуються.

    За невиплату відсотків по займу можуть нараховуватись додаткові штрафні санкції. Якщо Ви бажаєте віддати в заставу коштовності, вибирайте той ломбард, у штаті якого є професійний оцінювач. Саме цей фахівець виступає Вашим гарантом визначення справжньої вартості дорогоцінної речі.

Мікрофінансові компанії: плюси і мінуси

    Мікрофінансові організації — установи, що надають кредит на спрощених умовах. Тут не вимагають від позичальника збору пакета документів, довідок, надання поручителів чи застав. Вам не потрібно вистоювати в довгих чергах, Ви впевнені у вдалому результаті операції.

    Електронні сервіси надають гроші в борг (18 років — вік позичальника) в онлайн-режимі. Клієнтові такого закладу достатньо зареєструватись на його офіційному сайті і ввести мінімум особистих даних. Після того як система перевірить особу клієнта, очікуйте швидкого зарахування необхідної суми коштів на Ваш рахунок. Вам не доведеться відкривати окрему карту. При оформленні заявки на послугу Ви вказуєте номер тієї карти, на яку буде зручно отримати кредитні кошти. Процедура оформлення угоди займе не більше години.

    Мінус мікрофінансових організацій — високі відсотки на кредити. Погоджуючись на пропозиції таких компаній, Ви можете чимало переплатити, тому ретельно аналізуйте умови кредитування.

    Головна перевага кредитів онлайн — швидкість і простота оформлення. Потрібні гроші на протязі доби? Компанія «КЛТ КРЕДИТ» надасть Вам кошти протягом 15 хвилин після оформлення заявки! Пакети документів не потрібні. Ми працюємо в режимі онлайн, тому в нас немає довгих черг.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X