Гроші в борг під заставу майна

Гроші в борг під заставу майна

Часом у житті кожного з нас виникають ситуації, для успішного дозволу, яких терміново потрібна значна грошова сума. На щастя сьогодні при гострій потребі можна взяти гроші під заставу майна в одному із провідних банків країни. Така процедура виконується за максимально спрощеною схемою і не вимагає від людини наявності великого пакета документів, поручителів і т.п.

Кредит під заставу майна в банку

Гроші під заставу майна сьогодні можна отримати практично в будь-якому банку, тому якщо вас цікавить подібний спосіб кредитування, ви в принципі можете звернутися в найближчу банківську установу і дізнатись детальну інформацію про основні умови і максимальній сумі, на яку можете претендувати.

Щоб оформити кредит під заставу терміново і не витрачати багато часу на походи по банках міста можна скористатися інтернетом для пошуку підходящого варіанта. Справа в тому, що в цей час у мережі інтернет існує велика кількість спеціалізованих ресурсів, на яких зібрана сама актуальна інформація про кредитування по теим або іншим умовам. Провідні банки країни надають на сайт повні дані щодо максимальної суми, відсоткової ставки, необхідних документів і термінів, завдяки чому ви в будь-який момент можете довідатися, де йі коли краще кредитуватися. Варто відзначити, що гроші в борг під заставу за допомогою спеціалізованого сайту можна одержати в самі стислі строки. Для цього вам досить зробити наступне:

 1. Перейти на головну сторінку сервісу, що спеціалізується на зборі актуальної інформації про кредитування приватних і юридичних осіб.
 2. Уважно ознайомитися з повним списком актуальних пропозицій від усіх банків.
 3. Шляхом порівняння вибрати підходящий по всіх параметрах варіант.
 4. Подати заявку на кредит шляхом заповнення запропонованої форми.
 5. Дочекатися дзвінка від співробітника обраного банку ы погодити дату візиту в найближче відділення.
 6. Підготувати повний пакет документів і в призначений день з'явитися в банку.
 7. Оформити договір про кредитування ы одержати гроші в борг під заставу майна на карту або готівкою ( залежно від умов банку).

Що зробити для того щоб одержати позитивну відповідь за заявкою?

Щоб у самі стислі строки отримати гроші в борг під заставу будинку, квартири, авто або іншого майна вам необхідно заздалегідь підготуватися до подібної угоди. Для початку варто уважно вивчити актуальні кредитні пропозиції, якщо необхідно, то відвідати відділення банківських установ тобто зробити все можливе для того щоб вся інформація стала вам гранично зрозумілої.

Далі варто звернутися в «Бюро кредитних історій» і одержати актуальну інформацію власне про стан своєї історії кредитування. При наявності незакритих або прострочених кредитів бажано або оплатити їх або звернутися в банк для оформлення реструктуризації або іншої програми, що знижує фінансове навантаження.

Коли ви вже знаєте, де взяти гроші під заставу, необхідно зв'язатися зі співробітниками обраної фінансової установи і попросити список документів які вам потрібно буде пред'явити для успішного укладання договору. Варто відзначити, що до збору всіх паперів слід підійти з усією відповідальністю й оформити їх саме так, як цього вимагає банк.

Щоб не прогадати, також можна заздалегідь звернутися до незалежного оцінювача. Фахівець виконає об'єктивну оцінку майна і у вас буде точна інформація про суму, на яку ви можете претендувати. Хотілося б відзначити, що банки видають гроші під заставу в сумі рівній максимум 80% від повної вартості майна й про це вам варто пам'ятати при оформленні договору.

Кредит під заставу майна від приватних інвесторів

Сьогодні, приватна позика під заставу будинку – це розповсюджена практика. Такі послуги надають приватні особи, що мають можливість «позичити» гроші при наявності відповідних гарантій. У цьому випадку «гарантією» сумлінності позичальника є застава у вигляді квартири, будинку, машини, гаража або іншого майна.

Щоб оформити грошову позику вам необхідно, насамперед, знайти надійного інвестора, який надає свої послуги відповідно до чинного законодавства і довідатися в нього умови кредитування.

Як правило, сьогодні позика грошей під заставу від приватних осіб надається на термін від декількох місяців до трьох років. При цьому вам відразу виплачується сума рівна 80% від повної вартості майна, відсоткова ставка становить від 2,5% на місяць і надається можливість дострокового погашення (за умови виплати відсотків). До переваг таких позик можна віднести наступне:

 • Можливість одержання будь-якої навіть дуже великої суми в стислий термін.
 • Оформлення при наявності мінімального пакета документів (паспорт, код, право власності).
 • Видача всієї суми готівкою (у більшості випадків).
 • Відносно невисока відсоткова ставка.
 • Оформлення позики навіть при зіпсованій кредитній історії.
 • Тривалий термін кредитування.

Однак перш ніж взяти гроші під заставу, вам варто гарненько подумати про те наскільки подібне співробітництво є безпечним для вас. Справа в тому, що приватні інвестори, як правило, не особливо обмежені в діях і методах повернення своїх грошей. Щоб не «нарватися» на несумлінних людей при виборі приватного інвестора постарайтеся віддати перевагу людині співробітництво, з яким закінчилося благополучно для когось із ваших знайомих і близьких людей.

Прострочення по кредиту. Можливі наслідки

Коли терміново потрібні гроші під заставу майна, люди рідко замислюються про можливі наслідки такого кредитування і, не встигнувши оцінити свої фінансові можливості, відразу ж звертаються в банк для оформлення договору. Справа в тому, що застанова позика, як і кредитування іншого типу – це серйозна і відповідальна справа, до якого слід віднестись з усією серйозністю.

Якщо по тим або іншим причинам ви не виконуєте умови кредитного договору, то головне чого вам не варто робити, так це ігнорувати дзвінки і листа з банку. При неможливості своєчасного внесення обов'язкових щомісячних платежів необхідно відразу звернутися в банк і пояснити ситуацію. Будь-якому банку важливо тільки одне – отримати свої гроші в повному обсязі з урахуванням відсотків. Як ви будете це робити неважливо, головне щоб оплата надходила систематично, і ви не стали ховатися від співробітників фінансової установи.

У більшості випадків банки йдуть назустріч позичальнику і пропонують усілякі програми, що знижують на час рівень фінансового навантаження. Отримати гроші під заставу – це півсправи, головне вирішити питання по його погашенню так, щоб не довелося продавати майно і брати участь у судових позовах. При неможливості внесення коштів на рахунок банку відразу вживіть заходів і з'ясуйте, як можна без істотних порушень договору продовжити погашення заборгованості.

У тому випадку якщо ви почнете просто ігнорувати умови кредитування, перестанете відповідати на дзвінки співробітників банку і листи із проханням з'явитися в найближче відділення, то банк довго терпіти не буде і передасть вашу справу колекторам. Далі почнуться неждані візити «фахівців», які не обов'язково у ввічливій формі будуть просить вас повернути гроші, а можливо і загрожувати.

Якщо терміново потрібні гроші під заставу, людина найчастіше не може об'єктивно оцінити свої фінансові можливості та погоджується на всі умови банку. У результаті цього при порушенні договору позичальник втрачає спокій, систематично зазнає психологічному впливу колекторів і переживає стрес за стресом, при цьому, не розуміючи із чого почати вирішення виниклої проблеми.

Коли і погрози колекторів перестають діяти на позичальника належним чином, банк передає справу до суду. От отут то і починається «саме цікаве». У результаті подібного ви можете попросту втратитися заставного майна, причому якщо ви взяли в банку всього 50-60% від оцінної вартості, те після всіх судових позовів (оплачуються вами), перерахування відсотків і штрафної пені вам доведеться віддати квартиру, машину або будинок повністю для покриття збитків банку.

Оформляючи терміново гроші під заставу майна, споконвічно зважте всі « за» і « проти», уважно вивчіть договір, реально оцініть свої фінансові можливості і тільки після цього підписуйте папери. А якщо ні, то ви просто внесете у своє життя стрес, від якого наслідки можуть бути самими непередбаченими.

Мікропозики без застав і поручителів – оптимальний варіант у більшості випадків

Якщо ви не прагнете ризикувати майном або у вас просто нема чого запропонувати банку в якості застави, то оптимальним рішенням для вас може стати термінова мікропозика. Сьогодні солідні мікрофінансові установи пропонують оформлення кредитів без поручителів, і надають на кілька тижнів або місяців позики на суму до 10 000 гривень. Звичайно, такий варіант чи навряд підійде, коли необхідно дуже більша сума для початку власної справи, складної операції й т.п. Однак для поліпшення поточного фінансового становища і вирішення повсякденних проблем таких грошей цілком може вистачити.

Щоб взяти гроші в борг під заставу в банку необхідно витратити багато часу на підготовку документів. Якщо ж звернутися в МФО для оформлення невеликої позики то застава і поручителі не знадобляться, а угода буде оформлена в режимі онлайн.

Для того щоб отримати гроші під заставу майна необхідно споконвічно оцінити своє фінансове становище, уважно вивчити умови кредитування в обраному банку і зібрати великий пакет документів. При невиконанні умов кредитування можна попросту позбутися майна, провести кілька місяців у залі суду і піддати свою родину не тільки надмірному фінансовому навантаженню, але й сильному стресу.

У тому випадку якщо вам терміново необхідні гроші до зарплати, не обов'язково вдаватися в крайності і закладати майно в банку або в приватного інвестора, тому що досить просто звернутися по допомогу в компанію «КЛТ КРЕДИТ». Мікрофінансова організація має великий досвід роботи, гарну репутацію і самі вигідні умови короткострокового кредитування. Щоб одержати у своє розпорядження певну суму коштів вам досить просто заповнити заявку на сайті компанії і відправити її на обробку. При схваленні заявки гроші в повному обсязі надійдуть на вашу карту, і ви відразу зможете ними користуватися. Кредитування за допомогою «КЛТ КРЕДИТ» здійснюється швидко та просто, у чому переконатися ви можете вже сьогодні.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.6/5
От 5 голосов
2.6
5
1
5
Читайте також
02.06.2017
Вже цієї осені українці зіткнуться з підвищенням тарифів на комунальні послуги
02.06.2017
Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди
03.03.2017
Де терміново взяти гроші на карту до зарплати? Ми підкажемо, де їх взяти!
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X