Експрес-кредити по паспорту — оперативне вирішення фінансових труднощів

Експрес-кредити по паспорту — оперативне вирішення фінансових труднощів

Хто із нас не зіштовхувався з такою проблемою, як нестача грошей, і не бажав, щоб їх було якомога більше? На жаль, бувають різні ситуації, коли гроші стають необхідними "тут і зараз". Брати в борг у рідних або друзів не завжди прийнятно, оскільки є ймовірність неповернення коштів в обумовлений термін, що гарантує зіпсовані взаємовідносини.

Експрес-кредит — вихід зі складної ситуації

В таких випадках моментальний кредит по паспорту, який не потребує поручителів і довідок про доходи, буде одним із найбільш прийнятних варіантів. У чому переваги експрес-кредитів перед іншими різновидами позик?

- швидкість оформлення та отримання коштів. Експрес-кредит Ви отримуєте в день оформлення;

- такий вид позики вимагає мінімального пакету документів;

- експрес-кредит можна оформити в онлайн-режимі, заповнивши спеціальну форму на офіційному сайті організації, що надає кредит, або ж замовивши дзвінок від консультанта.

Які організації видають експрес-кредити по паспорту?

- Взяти експрес-кредит по паспорту можна в банку. Деякі банківські установи навіть установлюють регламент часу на розгляд заявки та оформлення договору (від декількох хвилин до 1 години).

- Відносно новий, але вже досить популярний спосіб отримання швидкої позики — онлайн-кредит. Щоб його отримати, слід оформити заявку на сайті організації, вказати свої паспортні дані та номер дійсної карти будь-якого банку. Гроші надходять моментально на карту, після вивчення кредитної історії позичальника.

- Ломбардні організації пропонують швидкі кредити під заставу майна та установлюють відсоткову ставку, розраховану на кожен день.

- Мікрофінансові організації (МФО) також надають швидкі кредити на невеликі суми та на термін до трьох місяців.

Хто може розраховувати на експрес-кредит?

В питанні видачі експрес-кредиту МФО висуває низку вимог, які мають документальний, віковий та фінансовий характер. Головний документ, який виступає гарантом отримання позики — це діючий паспорт громадянина України. Також може знадобитися й ІПН.

Що стосується вікових критеріїв, то багато чого залежить від розміру запрошеної суми. Деякі МФО видають моментальний кредит особам, які досягли лише вісімнадцятирічного віку, але знову ж таки варто підкреслити, що мова йде про маленькі суми. Якщо ж потрібна велика сума, необхідно відповідати віковій вимозі "від 21 року". Вважається, що отримувач кредиту в такому віці більш відповідальний і платоспроможний, оскільки часто має роботу й стабільний дохід. Зустрічаються окремі організації, які задовольняють заявку на отримання швидкого кредиту, тільки якщо кредитоотримувачу не менше 24 років.

Також важлива й фінансова визначальна видачі кредиту. Для банківських організацій ця вимога визначена законодавством, але в МФО вона не діє, хоча негласно дотримується. Так, якщо в банках клієнт може віддавати не більше 50% свого доходу на погашення кредиту, то в МФО ця межа може бути вищою. Знову ж таки, все залежить від сум позики. Якщо вони невеликі, то доходом ніхто не стане цікавитись, клієнт пред'являє паспорт і отримує гроші.

Крім усього вищесказаного, слід додати, що на руках у позичальника повинна бути карта будь-якого банку з терміном дії не менше одного місяця. При оформленні онлайн-кредиту клієнт повинен мати доступ до зазначеного номера телефону або адреси електронної пошти для підтвердження запиту при оформленні позики.

Отже, для того, щоб отримати експрес-кредит від МФО, необхідно мати українське громадянство, паспорт, ІПН, бути у віці від 18 років і володарем активної карти банку, отримувати регулярний дохід для погашення кредиту.

Якщо погана кредитна історія, то ...

Трапляється, що банки відмовляють у кредитуванні. Причина — негативна кредитна історія. Але мікрофінансові організації все ж ідуть назустріч своїм клієнтам в таких випадках. Видача позики може проводитись як на звичайних умовах кредитування (помірна відсоткова ставка, висока допустима максимальна сума), так і на більш жорстких (висока процентна ставка, низька сума кредиту). Отримати експрес-кредит готівкою по паспорту позичальник з не найкращою кредитною історією може в тому ж порядку, що і клієнт з позитивною кредитною історією, тобто надання додаткових документів, окрім паспорта, для оформлення швидкої позики не потрібне.

Для того щоб не потрапити в "чорний список" МФО, кредити слід погашати вчасно. Тому, якщо не вдається виплатити позику в установлений термін, слід подовжити термін кредитування. Операція доступна в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації, і займає вона декілька хвилин. Подовження терміну дозволить запобігти потраплянню в чорний список.

Швидкий кредит — не тільки в готівковому вигляді

МФО працюють оперативно, тому позичальник може отримати моментальний кредит готівкою по паспорту буквально протягом години у відділенні організації. Також кошти можуть бути нараховані на банківський рахунок / діючу банківську карту. Деякі МФО переказують кошти на електронний гаманець WebMoney або QIWI. У кожній МФО умови отримання кредитів різні, тому перед тим як оформляти заявку на швидкий кредит, обов'язково уточніть їх.

Компанія "КЛТ КРЕДИТ" пропонує своїм клієнтам відмінні умови кредитування. Наші моментальні позики відкриють для Вас великі можливості, оскільки отримані кошти можна використовувати на будь-які потреби. І якщо до зарплатні залишився тиждень або два-три, завдяки вигідним експрес-кредитам від компанії "КЛТ КРЕДИТ" Ваші нагальні фінансові проблеми будуть вирішені швидко та ефективно.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
05.05.2018
Як вирішити питання з простроченим кредитом і оформити нову позику?
01.03.2018
У сфері банківського кредитування більше немає місця для застав
16.06.2017
Митниця ускладнила процес ввезення в Україну Apple, Аdidas та інших торгових марок
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X