Експрес-кредит — миттєве вирішення фінансових проблем

Експрес-кредит — миттєве вирішення фінансових проблем

Отримання невеликої суми на короткий термін може стати проблемою при зверненні в банки, які зацікавлені в більш серйозних кредитах і, відповідно, в більшому прибутку. Але далеко не завжди вирішення різних життєвих питань вимагає значних грошових сум, іноді достатньо всього пари тисяч гривень, щоб отримати необхідне лікування, відправитися в довгоочікувану відпустку або відремонтувати неробочий комп'ютер.

Експрес-кредит розширить Ваші уявлення про фінансову допомогу

Де ж взяти в борг невеликі кошти? Мало хто знає, як отримати експрес-кредит, щоб вже через кілька хвилин стати володарем необхідної суми. А між тим, така форма кредитування стає все більш популярною серед населення, зацікавленого в швидкому отриманні незначної за банківськими мірками фінансової допомоги.

Щоб взяти експрес-кредит, не потрібні стоси документів, тривале оформлення договору та очікування рішення банку, не потрібно навіть виходити з дому — чимало онлайн-ресурсів готові запропонувати свої послуги з надання невеликої позики. Так як сума кредиту невелика, можна обійтися без звичної бюрократичної процедури, без пошуку поручителів і передачі майна в заставу. Все, що потрібно — наявність паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, комп'ютера з виходом в Інтернет і номера мобільного телефону.

Експрес-кредит: не втрачайте ні хвилини

Якщо у Вас досі немає банківської карти, її можна отримати в найближчому банківському відділенні. Всі кредитні онлайн-сервіси України обслуговують картки будь-якого банку країни. Існує й інша форма передавання грошей — експрес-кредит готівкою. Вибираючи цей спосіб, Ви зможете забрати гроші у відділенні фінансової компанії в будь-який зручний час, а деякі МФО навіть пропонують послуги кур'єра. Дізнатися про розташування найближчого до Вас відділення МФО можна на сайті компанії, яку Ви вибрали в якості свого кредитора.

Однак отримання кредиту готівкою все-таки може бути пов'язано з невеликою затримкою в часі, яка може бути викликана графіком роботи офісу компанії, вихідними днями або святами. В цей же час переказ грошей на карту здійснюється цілодобово, а значить, фінансова допомога настигне в найпотрібніший момент.

Незважаючи на Ваш вибір, моментальний кредит готівкою або на картку оформляється однаково швидко. Проста процедура заповнення заявки на сайті МФО не займе багато часу та дозволить вже через 10-15 хвилин насолоджуватися своєю фінансовою свободою.

У кого взяти в борг?

Якщо Ви до сих пір не знаєте, де взяти експрес-кредит, скористайтесь пошуковою системою Вашого браузера. Google або Яндекс нададуть Вам повну інформацію про всі онлайн-майданчики, які мають ліцензію на видачу кредитів. Але не варто необачно звертатися в першу ж МФО, спочатку слід ознайомитися з кількома пропозиціями, порівняти умови видачі кредиту та знайти оптимальний варіант, який підходить для конкретної ситуації.

Не хочете возитися з цифрами, підраховуючи відсотки? Вам не доведеться цього робити. Для зручності користувачів на кожному сайті МФО є онлайн-калькулятор, що автоматично підраховує остаточну вартість кредиту. Виберіть потрібну суму, визначитеся з термінами погашення боргу, і калькулятор тут же повідомить Вам розмір боргу з урахуванням відсотків. На відміну від банків, експрес-кредит можна погашати достроково без всяких додаткових переплат, а в разі неможливості своєчасного повернення Ви зможете розраховувати на продовження кредиту.

Існують сайти, на яких зібрані різні пропозиції багатьох фінансових компаній. Саме тут найкраще отримати первинну інформацію і порівняти умови видачі кредиту. Основні відомості, з яких можна скласти уявлення про кредитний ринок, включають:

- мінімальний і максимальний розмір кредиту;

- тривалість користування позикою;

- розмір відсоткової ставки;

- наявність або відсутність додаткових комісій;

- мінімальний вік позичальника.

Якщо Вас влаштували умови будь-якої компанії, перейдіть на її сайт і уважно ознайомтеся з викладеною інформацією, щоб прояснити всі можливі деталі ще до оформлення заявки. Пам'ятайте про свою відповідальність за своєчасну виплату кредитних коштів, тому при виникненні будь-яких питань вимагайте консультацію в службі підтримки.

Погана кредитна історія? Експрес-кредит допоможе і в цьому випадку

Серед переваг експрес-кредитів можна виділити ще один пункт. Кредитна історія, далека від досконалості, нерідко стає причиною відмови банку у видачі нової позики. Іноді це змушує людей шукати гроші у незнайомих приватних інвесторів, при цьому існує великий ризик потрапити до шахраїв, розплатитися з якими буде дуже нелегко.

Експрес-кредит без довідок і без урахування Вашої кредитної історії дозволить Вам отримати необхідні гроші, щоправда, в цьому випадку МФО може дещо знизити доступний Вам ліміт кредитних коштів.

При своєчасному погашенні кредиту Ви зможете повторно користуватися послугами МФО, в результаті чого Ваша кредитна історія поступово зміниться і дозволить Вам в подальшому знову вдаватись до послуг банків.

Крім того, експрес-кредити допоможуть в отриманні екстрених фінансів безробітним або людям без офіційного працевлаштування, тобто тим клієнтам, з якими банки вкрай неохоче погоджуються на співпрацю, вимагаючи документального підтвердження платоспроможності або оформлення майна під заставу.

Чому експрес-кредити вигідні споживачам?

Сучасна економічна ситуація вирізняється нестабільністю. Затримка зарплат — одна з найчастіших причин, яка змушує людей брати гроші в борг. Адже існують потреби, які потрібно задовольнити невідкладно, а позичати гроші у знайомих не завжди зручно. Оплата комунальних послуг або купівля квитків на поїзд, завершення домашнього ремонту або придбання путівки в санаторій для дитини, лікування літнього члена сім'ї або організація похорону — відсутність грошей у таких ситуаціях є неприпустимою. Експрес-кредити без довідок і поручителів дають можливість швидко вирішувати подібні проблеми.

Оперативність отримання коштів на будь-які цілі та потреби, відсутність бюрократизму і низький відсоток відмов, лояльне ставлення до кожного клієнта та прагнення фінансових компаній врахувати всі потреби споживачів роблять експрес-кредити однією з найбільш затребуваних послуг серед населення.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» надає послуги кредитування не перший рік і вже заслужила довіру у клієнтів. Низькі процентні ставки, розумні вимоги до позичальників, індивідуальні умови для постійних клієнтів стали основою для тривалої співпраці. Терміново потрібні гроші? Вам слід лише заповнити заявку, і ми тут же переведемо на Вашу карту необхідну суму на будь-які споживчі цілі. Живіть яскравим і насиченим життям, а «КЛТ КРЕДИТ» подбає про Ваше фінансове благополуччя.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X