Експрес-гроші: особливості та переваги

Експрес-гроші: особливості та переваги

Експрес-кредити — одна із форм споживчого кредитування населення. Такі кредити видають і в банках, але набагато швидше й простіше оформляти їх в мікрокредитних організаціях. Отримати експрес-гроші онлайн можна протягом декількох хвилин, не покидаючи своєї квартири, що робить такі мікрокредити незамінними в екстрених випадках.

Хвороба або терміновий ремонт побутової техніки, необхідність позичити гроші до зарплати або інші невідкладні потреби легко можна вирішити, якщо скористатись однією з багатьох пропозицій МФО. Крім того, оформлення експрес-позики проводиться за спрощеною процедурою і позбавлене багатьох бюрократичних формальностей.

Основні характеристики експрес-кредитів:

- Отримання необхідної суми відбувається протягом декількох хвилин після звернення.

- Використання скорингової програми прискорює перевірку даних позичальника.

- Доступність послуг передбачає не тільки повне охоплення населених пунктів, де можна отримати мікропозики. Експрес-гроші видаються без перевірки кредитної історії, пропозицією може скористатись пенсіонер або безробітний, словом, будь-яка людина, яка досягла повноліття та має доступ до Інтернету.

- Нецільова видача таких кредитів дозволяє позичальникові використовувати отримані кошти на свій розсуд, не звітуючи перед кредитором про свої витрати.

- Відсутній будь-який вид забезпечення кредиту. Тобто не потрібні довідки про доходи, поручителі або оформлення майна в заставу.

- Невеликі розміри кредиту та короткостроковість його використання. Такі позики вирізняються незначними сумами та видаються на термін від декількох днів до декількох місяців.

- Висока процентна ставка по кредиту, мабуть, єдиний недолік експрес-позики. Таким чином МФО намагаються компенсувати високі ризики, пов'язані з можливістю неповернення кредитних коштів. Втім, великі відсотки є своєрідною платою за терміновість, доступність та можливість вирішувати нагальні фінансові проблеми.

Кому вигідний експрес-кредит?

Якщо говорити про банки, то експрес-кредитування — не найвигідніший для них спосіб отримання прибутку. Незважаючи на явно завищені відсотки по експрес-позиках, банки воліють мати справу з більш звичними формами кредитування, які передбачають ретельну перевірку платоспроможності клієнта, що гарантує своєчасне отримання вкладених коштів.

Банки погоджуються на експрес-кредитування з великим небажанням, але занадто велика популярність швидких позик у населення змушує кредитні організації включати їх до переліку своїх послуг. При цьому банки обмежують число клієнтів, які можуть отримати експрес-кредит, видаючи їх, наприклад, особам, які мають депозит в цій ж установі, або співробітникам організацій чи підприємств, які отримують зарплатню в цьому банку.

МФО також прекрасно інформовані про ризики, пов'язані з видачею експрес-кредиту, але їх мета — залучити якомога більше клієнтів, пропонуючи їм послуги, які неможливо отримати в банках. Тому в МФО можуть одержати фінансові кошти практично всі охочі, незважаючи на відсутність документального підтвердження доходів чи наявність поганої кредитної історії. Компенсувати можливі збитки, пов'язані з неповерненням кредиту, МФО намагаються за допомогою високої відсоткової ставки.

Експрес-гроші на карту найбільш вигідні, хоч це і здасться дивним, саме позичальникам. Банки та МФО пропонують експрес-кредити у відповідь на підвищений попит цієї послуги в населення. Дійсно, нерідко такі позики — єдина можливість поліпшити своє матеріальне становище та вирішити важливі життєві проблеми. Саме на таких клієнтів і розраховане експрес-кредитування, та, як показує статистика, кількість бажаючих скористатись такою пропозицією не зменшується.

Як одержати експрес-кредит онлайн?

Комп'ютерні технології та повсюдний розвиток Інтернету дозволили створити новий вид кредитування — без особистого відвідування офісу банку чи МФО. Навіть якщо у Вашому населеному пункті відсутні представництва кредитних компаній, це не стане перешкодою для отримання фінансової допомоги.

Вибравши МФО з відповідними умовами, безпосередньо з домашнього комп'ютера можна одержати тут експрес-гроші. Онлайн-заявка заповнюється на сайті компанії, перевірка зазначених відомостей проводиться в автоматичному режимі, гроші надходять на карту через декілька хвилин. Про таку швидкість оформлення кредиту раніше не доводилось навіть і мріяти — збір документів, стояння в чергах, заповнення великої кількості бланків, очікування рішення банку займало кілька днів, змушуючи клієнтів витрачати багато часу на кожен новий етап до одержання грошей.

При виборі експрес-типу кредитування клієнтам МФО варто враховувати головну особливість такої позики — високі відсотки. Щоб не стати жертвою штрафних санкцій і не потрапити в боргову кабалу, звідки вкрай складно вибратись, слід розуміти — чим швидше Ви повернете борг, тим менше збитків принесе експрес-кредит Вашому бюджетові. Користуватись такою можливістю слід в дійсно екстрених випадках, коли немає часу оформляти більш вигідну споживчу позику. Експрес-гроші можуть виручити в складних ситуаціях, але можуть і стати джерелом ще більших фінансових проблем — все залежить від Вашої відповідальності перед кредитором і розуміння особливостей експрес-кредитування.

«КЛТ КРЕДИТ» — Ваш особистий банкір, який надає необхідні фінансові кошти на першу ж вимогу. Отримуйте гроші швидко, в комфортній домашній обстановці та без виснажливої процедури оформлення. Не встигне пройти й 10–15 хвилин після заповнення заявки — і Ваша карта поповниться необхідною сумою. Вирішуйте свої фінансові проблеми легко й швидко разом із компанією «КЛТ КРЕДИТ», яка завжди дбає про матеріальний добробут своїх клієнтів!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
23.12.2016
Термінова позика по паспорту: особливості кредиту і де його отримати?
28.07.2017
Осучаснення пенсій: що приховують політики за численними обіцянками?
06.10.2016
Де краще взяти кредит? Гроші в борг, не виходячи з дому - реальність
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X