Експрес гроші. Оформлення короткострокових кредитів

Експрес гроші. Оформлення короткострокових кредитів

Щоб одержати у своє розпорядження експрес гроші сьогодні досить скористатися послугами мікрокредитних організацій. Такі компанії кредитують населення на досить вигідних умовах, але надають позики тільки на недовгий строк.

Що потрібно знати про співробітництво із МФО?

Для оформлення кредиту в МФО вам не потрібно збирати великий пакет документів і офіційно підтверджувати свої доходи. Досить просто мати на руках паспорт і правильно вказати дані в запропоновану анкету. В окремих випадках МФО запитує інформацію про наявне майно й додатковий дохід. Щоб гарантовано одержати готівку вам варто вказати необхідні особисті дані й не намагатися прикрасити своє фінансове становище або навпаки приховати доходи.

Незважаючи на те, що мікрокредити сьогодні видаються за максимально простою схемою до їхнього оформлення необхідно підходити серйозно. Справа в тому що, як і сучасні банки МФО працюють у чіткій відповідності із чинними законами, отже, у них також є право на звернення до суду у випадку недотримання позичальником умов договору. Відхилення від сплати заборгованості може стати причиною початку судових позовів, негативно позначиться на вашій кредитній історії й збільшить суму позики, яку в будь-якому випадку потрібно буде сплатити.

Бажаючи взяти в кредит гроші України в мікрофінансовій організації необхідно ретельно зважити всі « за» і « проти» і з усією відповідальністю підійти до справи. Щоб співробітництво із МФО стало вирішенням ваших фінансових проблем вам варто пам'ятати наступне:

 • Кредит у МФО оформляється тільки в разі нагальної потреби. Перш ніж подати запит на позику подумайте про те, наскільки вам необхідна заявлена сума на теперішній момент часу.
 • Завжди реально оцінюйте свої фінансові можливості й не беріть позику на дуже короткий термін.
 • Прорахуйте суми обов'язкових платежів з урахуванням відсотків і, виходячи із цього, виберіть термін кредитування, який не створить для вас додаткового фінансового навантаження.
 • Уважно прочитайте кредитний договір і при необхідності зв'яжіться із представниками МФО для одержання детальної консультації із усіх питань.
 • При виникненні труднощів зі своєчасною оплатою заборгованості відразу повідомте про ситуацію, що виникла, співробітника МФО, і не чекайте, поки вони самі вам зателефонують.
 • Уникайте прострочення платежів, тому що це може стати причиною збільшення боргу за рахунок штрафних відсотків.
 • Пам»ятайте, що кредитні гроші необхідно повернути в будь-якому випадку! Не пропускайте платежі й виконуйте умови, підписаного вами договору.
 • При відмові від виплати заборгованості ви ризикуєте зіпсувати свою кредитну історію й стати небажаним клієнтом для банків і інших МФО.

Як гарантовано одержати кредит у МФО?

Незважаючи на те, що в МФО умови кредитування спрощені до максимуму, при подачі заявки ви однаково ризикуєте одержати відмову. Відхилити ваш запит представники компанії можуть із цілого ряду причин. Щоб гарантованої одержати швидші гроші вам необхідно:

 • Правильно визначитися із сумою позики й строками виплати.
 • Вивчити договір кредитування.
 • Правильно заповнити запропоновану анкету.
 • Вказати в заявці всю необхідну інформацію.
 • Перед відправленням заявки ще раз перевірити правильність внесених даних.
 • При наявності прострочених платежів по інших кредитах завчасно сплатити їх або хоча б внести обов'язковий платіж.
 • Анулювати банківські карти, якими ви довгий час не користуєтеся.
 • Перевірити ще раз свою кредитну історію.
 • Прикріпити до заявки всі необхідні документи (якщо такі потрібні).

Якщо ви заповните всі етапи оформлення заявки правильно й грамотно, то вже через кілька хвилин отримаєте відповідь. При схваленні запиту з вами зв'яжеться представник мікрофінансової організації для того щоб ще раз уточнити надану вами інформацію а також підтвердити номер рахунку, на який ви бажаєте одержати заявлену суму. На відміну від банків МФО швидко виплачують гроші під процент в повному обсязі, і позичальник може їх використовувати відразу ж після зарахування на рахунок.

Тепер ви знаєте все про те, як позичити гроші в МФО, і можете при необхідності заповнити та подати заявку на кредит. Однак, звертаючись у такі організації для одержання позики, пам’ятайте про те, що тільки сумлінне виконання договору зробить кредитування зручним і вигідним.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 2 голосов
3.7
5
1
2
Читайте також
20.11.2018
Розрахунок кредиту, кредитний калькулятор – надійний помічник
02.02.2018
Оформлення кредитних карт особам молодше 21 років
23.08.2019
Все про кредит на освіту
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X