Довідка про доходи для кредиту. Оформлення позики з мінімальним пакетом документів

Довідка про доходи для кредиту. Оформлення позики з мінімальним пакетом документів

Сьогодні для того щоб оформити кредит на значну суму коштів необхідно завчасно підготувати досить великий пакет документів у тому числі і довідку, що підтверджує доходи. Довідка про доходи для кредиту надається співробітникам тільки в тому випадку, якщо вони оформлені офіційно і займають посаду не менш чим шість місяців. У рідких випадках умови одержання довідки спрощуються.

Як банки перевіряють довідку про доходи при оформленні кредиту?

Навіть у тому випадку, якщо ви виконали всі вимоги фінансової установи і підготували всі документи — це ще не значить, що необхідна вам сума коштів уже у ваших руках. Справа в тому, що співробітники банку ретельно перевіряють усі документи і особливу увагу приділяють довідці про доходи. Перевірка довідки здійснюються у два основні етапи:

1-й етап. Перевірка правильності заповнення довідки. У кожного банку є певні вимоги до правильності заповнення довідки і якщо вони не дотримані, то співробітники фінансової установи мають право відмовити в наданні кредиту. Під час першого етапу перевірки фахівці, насамперед, звертають увагу на:

 • Повна назва підприємства, фактична і юридична адреса і контактні телефони.
 • Повне ПІБ керівника і головного бухгалтера, а також чіткий відбиток печатки компанії.
 • Номер реєстрації і дата оформлення документа.
 • Повне ПІБ співробітника, займана їм посада, дата прийняття на роботу, а також ІПН.
 • Сума нарахованих доходів за 3 або 6 місяців з урахуванням всіх відрахувань.
 • Повна інформація про ціль надання документа.

2-й етап. Якщо довідка для кредиту заповнена коректно співробітники банку при необхідності можуть упевнитися в її дійсності шляхом дзвінка в офіс компанії і розмови з головним бухгалтером або іншою відповідальною особою. Крім того фахівці фінансової установи можуть запросити інформацію із спеціальної бази даних.

Які переваги дає довідка про доходи?

 • З довідкою підтверджує доходи, ви можете претендувати на більш суттєву суму позики.
 • Взяти кредит з довідкою про доходи можна на самих вигідних умовах під невеликий відсоток із тривалим терміном погашення заборгованості.
 • Прийдя в банк із таким документом, або подавши заявку в мікрофінансову компанію на оформлення позики, ви гарантовано отримайте позитивну відповідь (але тільки при наявності гарної кредитної історії).

Оформлення кредиту без підтвердження доходів

Сьогодні в інтернеті можна знайти велику кількість компаній, які за відносно невисоку плату пропонують клієнтам оформити довідки для кредиту на законних підставах. Крім того в подібних організаціях фахівці можуть допомогти розібратися із зіпсованою кредитною історією і зібрати документи на іпотеку або іншу суттєву позику.

У тому випадку якщо у вас немає ні часу, ні бажання звертатися в подібні напівлегальні організації, але ви бажаєте отримати грошову позику, то вам варто звернутися в одну із сучасних мікрофінансових організацій. Такі організації здійснюють свою діяльність у чіткій відповідності із чинним законодавством і пропонують клієнтам вигідні кредити без довідок і поручителів, на оформлення яких іде всього кілька хвилин.

Щоб отримати у своє розпорядження необхідну суму коштів вам навіть не обов'язково виходити з дому! досить просто скористатися інтернетом і відвідати ресурс, на якому зібрана велика кількість актуальних пропозицій по онлайн кредитуванню. Для одержання позики вам необхідно:

 • Заповнити запропонований мікрофінансовою організацією бланк, у якому вказати тільки достовірні особисті дані.
 • Вибрати необхідну суму кредиту та терміни його погашення.
 • Поставити електронний підпис. Дочекатися дзвінка співробітника організації для уточнення деталей.
 • Через двадцять хвилин перевірити баланс на карті і переконатися в тому, що гроші вже зараховані.

Використовувати кредитні засоби, надані мікрофінансовою організацією, ви можете відразу після їхнього зарахування на карту.

У мікрофінансових компаніях можна також взяти кредит готівкою з довідкою про доходи. Однак у такому випадку, а саме, маючи на руках дійсну довідку, ви можете претендувати на більшу суму коштів і більш тривалі терміни погашення позики.

Із усього вищесказаного можна зробити наступні висновки: маючи на руках довідку про доходи, сьогодні можна практично в будь-якому банку одержати грошову позику на більшу суму терміном до декількох років. Однак якщо кошти потрібні терміново, а з офіційного місця роботи довідку отримати проблематично, то можна скористатися послугами мікрофінансових компаній, які оформляють грошові позики з мінімальним пакетом документів.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 55 голосов
4.1
5
1
55
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X