Довідайтеся правду про кредитування: чи можна взяти гроші в борг без довідки про доходи?

Довідайтеся правду про кредитування: чи можна взяти гроші в борг без довідки про доходи?

Пропозиції про позики без підтвердження платоспроможності заполонили фінансовий ринок країни. Спробуємо розібратися в причинах настільки приємних умов і спробуємо довідатися, де саме можна отримати кредит без довідки про доходи. Те, що дана можливість реальна, навіть не обговорюється, тому що підтверджена досвідом багатьох позичальників, що успішно користуються даної послугою та давно.

Незважаючи на стан економіки і важке становище в країні, фінансові організації України розробляють і втілюють у життя всі нові проекти і кредитні програми. Мало того на сьогоднішній день конкуренція настільки жорстока, що компаніям доводиться будь-якими способами, навіть ціною збільшення власних ризиків, боротися за клієнта.

Саме тому знижені вимоги до оформлення позики. Однак варто розібратися в яких конкретних випадках і завдяки чому.

Де можна взяти кредит без довідки про доходи?

Споконвічно хочеться помітити, що побрати велику позику на простих умовах не вийде (кошти на бізнес і так далі). Взяти кредит без довідок про доходи вийде в межах 400 – 15 000 гривень, залежно від кредитора. Розглянемо всі існуючі варіанти, опиратися будемо тільки на організації, обійшовши стороною приватні пропозиції, як не самий безпечний і вигідний спосіб позичити.

1. Банки. Великі установи обходять стороною подібні ризики, хоча їх пропозиції відрізняються найменшими відсотковими ставками. Позику видається на тривалий термін і не обтяжує позичальника великими переплатами. Але отримати його без довідки про доходи і підтвердження платоспроможності не вийде.

У виняткових випадках і в рамках довірчої акції можливо отримати карту із сумою 500 гривень, створювати репутацію благонадійного платника доведеться роками. Погодитися з такими умовами не представляється можливим, особливо якщо позичальник розташовує гідним, хоча й не офіційним заробітком.

Згадані банки в розгляді вирішень по питанню – де можна взяти кредит без довідки про доходи, не випадково. Установи застосовують подібну практику, однак винятково на покупку техніки і при участі великих мереж побутових магазинів.

Якщо ціль позики подібного роду придбання, взяти товар на місці, оформивши кредит без зайвих документів цілком вийде. Якщо ж ціль отримати готівку, варіант зовсім не годиться.

2. МФО. Мікрофінансові організації, здебільшого – це проекти банківських груп (найвідоміші представники). Створені для обслуговування клієнтів, що не мають можливісті довести платоспроможність, однак надійних і забезпечених. МФО та їх умови єдині, хто допоможуть взяти кредит без довідок та поручителів.

На сьогоднішній день актуальні виплати не офіційних заробітних плат, що обумовлене кризовою ситуацією в країні і практикується роботодавцем не перший рік. Однак відносно недавно, фінансові організації прийняли цей факт за даність і стали звертати увагу на інші характеристики потенційного позичальника.

Заміною довідки про доходи виступає кредитна історія (репутація) клієнта. Існують архіви, які діляться інформацією позичальника, при зверненні останнього у фінансові установи з метою взяти кредит без довідки про доходи і поручителів.

Помічений той факт, що МФО лояльно ставляться навіть до кредитного рейтингу, акцентуючи увагу на додатковій інформації про клієнта, зазначену в заявці.

Особливості кредиту без довідок і поручителів від МФО

Сервіси ухвалюють заявки цілодобово, обслуговування проводиться в інтернеті і повністю безпечно для позичальника. Компанії оберігають особисті дані клієнтів, тому що самі відповідальні перед законом. Відрізняються рядом переваг.

  • Взяти кредит без довідки і поручителів вийде без особистої присутності.
  • Рішення ухвалюється від 5 до 30 хвилин.
  • Пакет документом, необхідний для оформлення містить у собі паспорт і іпн (скани);
  • Багато МФО розширили вікову категорію. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ обслуговує клієнтів від 18 до 75 років;
  • Кошти надаються в межах місяця, суми відрізняються залежно від обраного онлайн – сервісу. Наприклад, компанія КЛТ КРЕДИТ пропонує максимальну суму позики в 10000 грн., виплачуючи гроші на будь-яку карту банку.
  • Існує можливість продовжити терміни виплат, ознайомитися за допомогою зручного калькулятора про суму переплати, контролювати терміни за допомогою особистого кабінету і багато чого іншого.

Подібними послугами похвастати не в змозі жодна кредитна програма в країні, як і забезпечити зручну і легку можливість отримати кредит без довідки про доходи в інтернеті.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X