Довгостроковий кредит - нова послуга від мікрофінансових організацій

Довгостроковий кредит - нова послуга від мікрофінансових організацій

Довгостроковий кредит — це позика, що надається банками або іншими фінансовими організаціями (типу МФО) на тривалий період часу — від декількох років і більше. Такі кредити зазвичай видаються для придбання товарів високої вартості із можливістю повернення позикових коштів невеликими частинами.

Якими бувають довгострокові кредити?

На які ж цілі найчастіше беруть довгострокові кредити?

- Іпотека. Видається на термін до 15 років, в деяких випадках термін кредитування може досягати до 30 років (при цьому значно підвищується відсоткова ставка). В якості застави при іпотечному кредитуванні виступає об'єкт нерухомості.

- Автокредит. Видається на покупку автомобіля строком до 10 років. В якості предмета забезпечення виступає автотранспортний засіб, що купується на позикові кошти.

- Споживчий кредит. Видається населенню на придбання дорогих товарів.

- Земельний кредит. Використовується для покупки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

- Кредитування бізнесу. Дозволяє відкрити новий бізнес або розширити вже існуюче підприємство.

Перераховані види довгострокових кредитів призначені для населення, але до такої форми кредитування вдаються й цілі держави, які отримують міжнародні позики для укріплення економіки, а також банки, які за допомогою міжбанківських кредитів можуть поповнити свої активи.

Де можна отримати кредит на тривалий термін?

Зазвичай довгостроковий кредит можна оформити у великих банках, які мають можливість перевірити платоспроможність кожного клієнта, на що витрачається чимало часу. Окрім цього, отримання іпотеки або автокредиту супроводжується передачею кредитованого майна в заставу, що ще більше затягує терміни отримання позики.

В банк необхідно надати безліч документів, що підтверджують Вашу можливість повернути кредит в обумовлений термін і виплатити належні відсотки, страхові внески й комісійні. Банк залишає за собою право відмовити у видачі коштів без пояснень причин цього рішення. Співробітники установи ретельно вивчають Вашу попередню історію кредитування, так що найменші огріхи щодо виплат позик в минулому не дозволять Вам розраховувати на отримання великої суми зараз.

На даний час конкуренцію банкам складають мікрофінансові організації, отримання позики в яких позбавлене недоліків банківського кредитування. Простота оформлення, невибагливість в питанні перевірки кредитних історій, швидкість отримання коштів, відсутність застави й поручителів приваблюють все більше клієнтів, які бажають отримати своєчасну фінансову допомогу. Однак існує один недолік — МФО видають незначні суми на невеликий термін. Чи можна отримати значні кошти на тривалий період в мікрофінансових організаціях?

Особливості довгострокового кредитування в МФО

Безсумнівно, мікропозики мають великий вплив на ринок кредитування, оскільки підлаштовані під запити клієнтів. І, задовольняючи попит населення на отримання невеликих сум, впритул наближаються до надання послуг з видачі більших позик. Звичайно, не варто розраховувати, що МФО будуть кредитувати покупку квартири або автомобіля. Проте придбання дорогих товарів може стати набагато доступнішим із допомогою мікрофінансових організацій.

Якщо у Вас немає офіційного місця роботи, зіпсована кредитна історія, відсутня можливість документально підтвердити рівень свого доходу, банки відмовлять Вам у співпраці, в той час як в МФО Ви завжди можете розраховувати на задоволення своїх потреб. Щоправда, взяти довгостроковий кредит при оформленні першої ж заявки навряд чи вдасться, але перспектива отримання великих сум на тривалий період все ж є.

Чимало МФО пропонують своїм клієнтам програму лояльності, яка передбачає поступове збільшення розміру кредиту та збільшення терміну його використання. Тобто, оформляючи першу позику на незначну суму та вчасно повертаючи мікропозику, при повторному зверненні клієнт отримує більш вигідні умови кредитування. Довівши кредитній компанії свою надійність і платоспроможність, можна перейти до отримання більших сум, повертаючи їх протягом декількох місяців.

Процедура оформлення довгострокових кредитів

Якщо Ви вже користувалися послугами МФО, Вам, швидше за все, добре відомі всі переваги такого кредитування. Дистанційне оформлення заявки на сайті, мінімум документів, що надаються, оперативне перерахування грошових коштів на банківську карту дозволяють отримувати позику в будь-який час доби з будь-якої точки країни. Чи зберігаються ці переваги при отриманні довгострокових кредитів?

Чим вища сума позики, тим більше ризикують мікрокредитні організації, видаючи гроші без відповідного забезпечення. Тому при оформленні великих сум чимало МФО пропонують клієнтам особисто з'являтися в офіс компанії для підписання кредитної угоди. Розгляд таких заявок відбувається досить швидко, та, якщо клієнт вже неодноразово користувався послугами МФО і доказав тим самим свою надійність, він може отримати довгостроковий кредит готівкою або, за бажанням, у вигляді безготівкового зарахування на будь-яку банківську карту.

Слід пам'ятати, що терміни повернення довгострокових кредитів у МФО рідко перевищують 1 рік, а відсоткова ставка перевищує банківську. Тому варто користуватися такими послугами в найнеобхідніших випадках, попередньо проаналізувавши можливості свого бюджету для своєчасного повернення позики. Однією з численних вигідних переваг отримання позики в МФО є можливість виправлення своєї кредитної історії, що дозволить Вам користуватися довгостроковими банківськими кредитами в майбутньому для здійснення значних придбань.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» — ідеальний вибір для людей, яким потрібні екстрені фінансові кошти для вирішення нагальних проблем. Для Вашої зручності ми пропонуємо оптимальне співвідношення обсягу кредиту, розміру відсоткової ставки та терміну повернення кредитних коштів.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.8/5
От 57 голосов
2.8
5
1
57
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X