Дострокове погашення кредиту

Дострокове погашення кредиту

Життя людини може бути наповнене різними ситуаціями, коли можуть знадобитися гроші. Неважливо, на незаплановану відпустку, навчання, придбання техніки, лікування, весілля, важливо при цьому мати необхідну суму «на руках», вчасно скористатися нею. Добре, якщо така є. Але якщо грошей немає, а без покупки не обійтися, що робити тоді?

Зазвичай, коли потрібні кошти, але позичити ніде, людина оформляє позику на потрібну суму, звертаючись за допомогою до спеціальних установ. При цьому важливо знайти саме того партнера, який надасть всю суму на найвигідніших умовах, не стане вимагати багато документів при оформленні, економлячи вам час. Наприклад, співпрацюючи з «КЛТ КРЕДИТ», ви можете скористатися найвигіднішими умовами по мікропозиках, низькими процентними ставками, відсутністю прихованих комісій, вигідними можливостями закриття залишків раніше терміну, не виходячи з дому.

Чи можна погасити споживчий кредит достроково?

Як відомо, з власної практики багатьом позичальникам практично всі банківські установи дуже негативно ставляться до процесу дострокового погашення частини кредиту. Позичаючи кошти, у таких компаній, кожен клієнт рано чи пізно задається питанням «Чи можливе дострокове погашення кредиту?»

Вам, як клієнтові, не завадить знати, що потрібно для кращої можливості дострокового погашення кредиту, щоб не переплачувати зайве, не залишаючи після себе слід клієнта з поганою історією. Від того, якими будуть умови оформлення угоди, яку модель співпраці з клієнтом вибере фінансовий партнер, будуть відрізнятися умови якнайшвидшого закриття позики. Умовами угоди буде також обговорено моменти, яким чином і наскільки вигідно буде закрити позику достроково.

Що таке дострокове погашення кредиту?

Часто тим, хто бере в борг, буває досить важко знайти всю суму відразу для закриття своєї заборгованості перед банком. Однак, може статися так, що несподівано з'являється велика сума, яку можна направити на погашення боргу, оформленого співпрацюючи з банком. Хіба мало таких випадків? Можна отримати спадок, виграти лотерею, заробити і так далі. Що зазвичай при таких умовах робить позичальник? Йде до каси, оплачує відразу кілька платежів! Здавалося б, що може перешкодити такій простій процедурі? Але на ділі виявляється, що все далеко не так просто так прозоро, як здавалося. Якщо деякі партнери не враховують умови можливої розплати заздалегідь, то інші дуже педантично ставляться до цього моменту, намагаючись якомога на довше затягнути процес виплати всієї суми відразу. Чому? Тому що дуже багатьом фінансовим партнерам це просто невигідно, вони втрачають деякий відсоток, який могли б отримувати з кожної проведеної через касу операції з фінансами. Так що ж означає заздалегідь розплатитися з борговою угодою і чому навколо цієї теми так багато суперечок?

Дострокове погашення кредиту - це внесення певної суми за оформлену раніше грошову позику, крім основного платежу по ньому до терміну його закінчення згідно з умовами підписаного договору. Тобто, такі грошові внески не повинні вважатися обов'язковими, можуть бути здійснені позичальником тільки за його власним бажанням. Однак якщо при оформленні угоди був обговорений спеціальний пункт, то, перш ніж закрити свою заборгованість, клієнту необхідно обов'язково попередити про це співробітників установи, написавши письмову заяву встановленої форми.

При достроковому погашенні кредиту позичальник може використовувати кілька варіантів передбачених умовами оформлення позики процедур:

1. Процедура повного дострокового погашення кредиту. При таких умовах клієнт банківської установи повинен написати спеціальну заяву, заздалегідь повідомляючи співробітників банку про свій намір погасити кредит достроково повністю. Написану заяву за певним прийнятим порядком віддають на розгляд кредитним менеджерам організації, де був оформлений кредит, що може зайняти термін від декількох днів до цілого місяця. В чітко вказаний термін клієнт отримує можливість закрити всі борги. При цьому передбачається нарахування відсотків за користування засобами виходячи з того терміну, який був витрачений на користування цією позикою. За результатами здійснення процедури видається офіційний платіжний документ від банку-партнера, яка видала фінанси позичальникові, що означає дострокове погашення кредиту клієнтом виконано повністю і ніяких претензій до нього не має.

2. Процедура часткового дострокового погашення кредиту повинна бути передбачена в рамках договору між двома сторонами. Якщо така умова мало місце в офіційному документі, то клієнт може направити кошти на закриття наявної заборгованості. В даному випадку розмір заборгованості перед партнером клієнта може зменшитися на ту суму, яку він заплатив. Процентні ж нарахування наступного періоду припадуть на суму за мінусом тієї, що була сплачена раніше.

Переймаючись питанням «Чи можна виплатити кредит достроково?», Позичальник, перш за все, повинен чітко знати умови своєї співпраці з фінансовим партнером, щоб згодом не залишити після себе ознаку клієнта з поганою кредитною історією, повинен уважно вивчити кожен пункт угоди, не випустити з виду найменші деталі, чітко, в встановлені терміни виплачувати кошти.

Як відбувається дострокове погашення кредиту?

Термінове погашення кредиту - це офіційна процедура, яка включає в себе повну або часткову виплату наявних заборгованостей за угодою між двома сторонами до того моменту, як настане термін його закінчення. Прагнення позичальника якомога швидше розрахуватися з боргами цілком зрозуміло, зрозуміло, тому що мало кому хотілося б знаходитися в статусі «боржника».

Кожна угода має чітке застереження, коли саме потрібно їх повернути фінансовій особі-партнеру. При цьому у кожного позичальника може виникнути цілком адекватне питання: «Чи можна погасити кредит достроково?». Згідно з умовами підписаної угоди, розмір кінцевої виплати, якщо її планується здійснити заздалегідь, буде залежати від багатьох умов, висунутих фінансовими партнерами. Практика показує, повернути кредит достроково без виплат комісійних зборів, можна тільки мікрофінансовим компаніям, іншим приватним особам, які надають фінансову допомогу населенню. Серед таких компаній як надійного і відповідального партнера заявила себе «КЛТ КРЕДИТ», співпрацюючи абсолютно з усіма бажаючими в режимі онлайн.

З метою закриття платежів по оформленим раніше позикам в рамках закону, діють так:

1. Уважно вивчіть правила дострокового погашення кредиту, висунуті партнером, не упускаючи ні один момент.

2. Якщо угода містить пункт обов'язки клієнта повідомити компаньйона про такий намір, одного вашого бажання «Хочу погасити кредит достроково в банку» виявиться вкрай мало, доведеться писати заяву. При цьому потрібно скласти заяву в декількох примірниках. На одному обов'язково повинна з'явитися відмітка компаньйона про її розгляд, другий примірник залишається в архіві самої установи. Трапляється, в місті, де оформлялася угода, відділення вже не існує. В такому випадку заяву з повідомленням можна відправити поштою.

3. Необхідно внести кошти, що остаточно покриють весь залишок по заборгованості. У разі часткового погашення позики достроково банківський працівник повинен переробити графік платежів, який був обговорений умовами початкового угоди. Якщо ж ви плануєте повністю закрити заборгованість, варто уточнити суму платежу.

4. Повністю розплатившись, візьміть довідку від банку, який не має до вас ніяких претензій.

5. Через декілька місяців можна запросити характеристику, переконавшись в тому, що оформлений раніше борг значиться, як повністю закритий.

Кожен раз, оформляючи угоду з партнером в рамках фінансових операцій, не варто забувати уточнювати відразу, чи візьмуть з вас комісію, якщо ви захочете заздалегідь розплатитися, перестраховуючись від виникнення непередбачених ситуацій.

Чи можна погасити кредит достроково без відсотків?

Співпрацюючи з МФО, можете бути впевнені, з вас не стануть стягувати комісію за дострокове погашення кредиту онлайн частково або повністю. Тут все прозоро, максимально просто від моменту подачі в режимі онлайн, до остаточного внеску, навіть якщо заборгованість хочуть закрити набагато раніше обумовленого терміну. МФО не зобов'яже вас переплачувати, ви зможете без комісій розплатитися за залишок боргу, навіть не виходячи з дому.

Співпрацюючи з KLT CREDIT, не потрібно буде витрачати час на вивчення пунктів угод, намагаючись знайти більш вигідні умови по погашенню грошової позики раніше встановленого терміну. Тут все набагато простіше, прозоріше, вигідніше для вас. Хочете позбутися від заборгованостей швидше - виплатіть залишок без комісій, без штрафів. Не витрачайте свій час на перерахунки графіків виплат при частковому закритті боргу завчасно, платіть ті суми, які вважаєте потрібними. До того ж умови висуваються абсолютно однакові для всіх верств населення, незалежно від статусу, соціального становища.

Крім того, вам не доведеться навіть виходити з дому, здійснюючи абсолютно всі операції в режимі онлайн. Для цього достатньо відвідати офіційний сайт компанії з будь-якого зручного пристрою з підтримкою інтернет.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 2 голосов
3.7
5
1
2
Читайте також
17.04.2018
Яке майбутнє чекає на українські молочні товари?
13.05.2019
Прострочення по кредитній карті: які наслідки для позичальника і як їх уникнути
01.11.2017
Про найпопулярніші будівельні афери первинного ринку
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X