Допомога з кредитом від приватних осіб!

Допомога з кредитом від приватних осіб!

Приватна позика від приватних осіб являє собою термінову фінансову допомогу. Якщо вам зненацька знадобилася певна грошова сума, а ви не знаєте, де її взяти, то можете скористатися послугами KLT CREDIT. Компанія надає можливість оформити кредит на прозорих умовах без застави і поручителів. Позичальник може одержати приватну позику під будь-які цілі. Від моменту відправлення заявки і до ухвалення рішення не проходить більше 15 хвилин. Все що вам потрібно, це доступ до інтернету. Для одержання кредитних коштів вам не буде потрібно навіть залишати будинок.

Якщо ви не можете взяти кредит у банку по різних причинах або у вас зіпсована кредитна історія, то приватне кредитування – це сучасне альтернативне рішення. Варто відзначити відсутність тривалих перевірок та швидке прийняття рішення, який не змусить вас довго чекати. Щоб одержати позику у КЛТ КРЕДИТ, досить мінімального пакета документів. Позичальнику не потрібно представляти довідку про доходи.

Приватний кредит: які переваги?

Позика без застави оформляється через інтернет, що суттєво заощаджує час позичальника. Більше немає необхідності витрачати час на дорогу у фінансову установу і стояти там у черзі. До основних перевагам такого виду кредитування варто віднести:

 • Завдяки мінімальним вимогам отримати позику від приватної особи можна тільки з паспортом громадянина України та ІПН.
 • Вигідна для позичальника відсоткова ставка по кредиту.
 • Відсутність схованих комісій і повністю прозорі умови надання коштів.
 • Гарантована відповідь через 5 хвилин після відправлення заявки.
 • Можливість погасити кредит достроково.
 • Нескладна і зрозуміла процедура оформлення. Буде потрібно підключення до мережі інтернет та діюча банківська карта.
 • Захищене SSL з'єднання забезпечує безпеку заявки і персональних даних позичальника.
 • Велика ймовірність одержання позитивної відповіді.

Щоб взяти позику у приватної особи, досить бути громадянином України у віці від 18 років до 75. У вас в обов'язковому порядку повинна бути банківська карта будь-якого українського банку, на яку будуть зараховані кошти, якщо КЛТ КРЕДИТ прийме позитивний рішення. На інтернет-сайті є онлайн-калькулятор. З його допомогою можна швидко розрахувати суму погашення, указавши суму кредиту і строки оформлення позики. Калькулятор має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому навіть у починаючого користувача це не викличе складностей.

Кредит у приватної особи: процедура оформлення

«Візьму позику від приватної особи», - це необхідно кожному, кому терміново потрібні гроші. Щоб оформити кредит, потрібно в першу чергу пройти просту реєстрацію на сайті. Необхідно просто безпомилково вказати ПІБ разом з датою народження й адресою електронної пошти. Також слід заповнити поля, у яких необхідно ввести номер мобільного телефону й пароль, який дозволить вам надалі заходити в особистий кабінет. Варто відзначити, що мінімальна кількість символів у паролі повинне становити 6.

Щоб взяти позику від приватної особи, потрібно після реєстрації виконати наступне:

 1. Заповнити безпомилково анкету, указавши загальну інформацію про себе, дані про роботу. Також вказується адреса реєстрації і фактичного проживання. Потрібно обов'язково заповнити поля, які відзначені зірочкою.
 2. Додати діючу банківську карту. Це може бути карта будь-якого банку України. Для її додавання досить ввести її номер з 16 цифр і пройти процедуру перевірки. Потім слід ввести знову її номер і термін дії (місяць і рік) разом з CVV кодом.
 3. Вибрати необхідну суму грошей і вказати строк, на який прагнете взяти кредит. Платіж можна швидко розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора. 7 днів – це мінімальний строк оформлення позики, а 30 днів - максимальний.
 4. Указати карту, на яку буде зарахована кредитна сума при позитивному рішенні.
 5. Виконати підтвердження заявки. Для цього досить ввести одноразовий код, який прийде у вигляді смс-повідомлення на указаний в анкеті мобільний номер. Без підтвердження заявка не буде розглядатися.

Термінову приватну позику можна одержати вже через 15 хвилин після відправлення заявки. Варто відзначити, що при позитивній відповіді гроші швидко перераховуються на банківську карту.

Приватний кредит: як дізнатися рішення про видачу?

Багато говорять: «Візьму позику у приватної особи». Популярність даного виду кредитування обумовлюється мінімальними вимогами до позичальника і високою ймовірністю одержання позитивної відповіді. Вам прийде смс-повідомлення з рішенням позитивним або ж негативним. Ще один спосіб дізнатися відповідь – це перевірка статусу заявки в особистому кабінеті. При ухваленні позитивного рішення гроші миттєво переводяться і зараховуються на карту Приватбанку. Якщо ви користуєтеся іншою картою, то на неї сума буде зарахована протягом 1 години.

Приватна позика: способи погашення

Ви можете оплатити позику, як достроково, так і частково. KLT CREDIT пропонує великий вибір способів погашення кредитної заборгованості, зокрема:

  • Інтернет-Банкинг. Заповнивши поля з реквізитами, слід указати ПІБ та ІПН позичальника разом з номером кредитного договору в призначення платежу.
  • Через карту будь-якого банку України. Зайдіть в особистий кабінет на сайті компанії і натисніть на опцію за назвою «Оплатити кредит». Ви побачите точний залишок заборгованості.
  • Через касу будь-якого українського банку.
  • Через термінал самообслуговування Приватбанку.
 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.1/5
От 14 голосов
3.1
5
1
14
Читайте також
20.10.2017
Українській гривні виповнився 21 рік. У національної валюти немає майбутнього?!
04.01.2018
Чи можна кредит погасити іншим кредитом?
24.05.2018
Чорний список: боржники по кредитах України
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X