Де взяти гроші молоді на власне житло

Де взяти гроші молоді на власне житло

Люди, які потребують окремої житлоплощі, найчастіше вибирають між знімною квартирою та позикою в банку. Деякі знають про існування спеціального фонду, який надає досить вигідні кредити на житло для молоді. Який же спосіб придбання житла краще?

Позика в банку або оренда

Що робити, коли потрібно обзавестися власним житлом, а грошей на покупку квартири немає? Багато вирішують цю проблему за допомогою оренди. Кожній людині, перш ніж зняти квартиру, слід ознайомитися з небезпеками, які можуть підстерігати його в такій справі:

- обман (хазяїн квартири може обвинуватити Вас у вигаданому псуванні майна, і вимагати за це гроші);

- непередбачений ріст оплати (квартплата може раптово зрости, без яких-небудь причин);

- публічність (хазяїн може навідатися у свою квартиру в будь-який час);

- шахрайство (можна втратити сплачені за оренду гроші).

Щоб уникнути вищеописаних ризиків, випливає в обов'язковому порядку містити із власником житла спеціальний договір. Такий документ допоможе Вам вбезпечити себе від зайвих розтрат і сповна відчути всі плюси оренди.

Іпотеку, або, простими словами, кредит на житло молодій родині, можна отримати практично в будь-якому банку. Плюс цієї послуги в тому, що, виплачуючи щомісячну суму, Ви одержуєте усі права на придбану квартиру. Але серед цих прав будуть і певні обмеження. Наприклад, цю квартиру не можна розмінювати, продавати, залишати в заставу в ломбардах, міняти планування або прописувати в ній кого-небудь, не одержуючи на це згоди кредитора.

Вирішивши скористатися таким кредитом, будьте готові до строгих щомісячних виплат. Платежі, які будуть прострочені, приведуть до нарахування серйозних штрафів, пені або підвищенню відсоткової ставки. Найстрашніше, що очікує «боржника» – виселення з неоплаченої квартири.

Якщо Ви розташовуєте стабільно високою зарплатою, Вам переважніше оформляти іпотеку, ніж знімати квартиру. При оренді щомісячна оплата за житло може збільшуватися, і через кілька років Ви виплатите ті ж гроші, що й при іпотеці, тільки квартира так і залишиться чужою власністю.

Міфи про іпотеку

Серед більшості громадян існують омани про те, що іпотека – це:

- дорого і невигідно. Це не так, якщо Ви можете зібрати мінімум 30% від вартості квартири, і віддати цю суму як первісний внесок у банк. Адже тоді Ви отримаєте розмір щомісячного внеску, який буде прирівнюватися регулярній орендній платі за квартиру. Вигідніше вкладати гроші у власне майно, ніж віддавати їхній чужій людині;

- занадто довго. Іпотеку можна взяти на 15 років – це самий оптимальний термін, за який Ви не встигнете занадто «утомитися» від виплат;

- завищена вартість квартири. Якщо порахувати всі внески, які Вам потрібно буде виплатити, Ви дійсно переплатите за квартиру. Але, якщо враховувати інфляцію, і те, що ціни на квартири перебувають у постійному росту, приміром, можна цілком обґрунтовано припустити, що після витікання 15-ти років вона буде коштувати стільки, скільки Ви за неї і виплатили.

Це ще далеко не всі страхи громадян, які в багатьох викликає іпотека. Якщо не бажаєте вступати в такі кредитні відносини з банком, розгляньте умови, які передбачає молодіжний кредит на житло.

Пільговий кредит для молодої родини

В Україні створений спеціальний державний фонд, який покликано сприяти молодіжному будівництву. Уся його діяльність регулюється державним законодавством, тому в легітимності дій цієї організації можна не сумніватися. Даний фонд значно допомагає молодим родинам. Але яка ж родина вважається дійсно молодой, і впливає чи на це визначення віку? Цим статусом наділяються:

- подружжя у віці до 35 років;

- неповна родина, коли батько/мати, яким не більше 35-ти років, поодинці виховують неповнолітньої дитину;

Програма фонду має на увазі кредитування протягом 30 років. При цьому первісною сумою, яку прийдеться виплатити, буде всього лише внесок у розмірі 6%. Отримані гроші можна витратити на придбання власного житла, його будівлю або реконструкцію. Наступні виплати за отримані гроші будуть вимірятися всього лише трьома відсотками! Договір передбачає виплату субсидії тим родинам, у яких під час дії іпотеки з'явилася дитина.

Досить вигідні умови, але в чому ж підступ? Наприклад, у тому, що такий молодіжний кредит на житло Україна в особі державного фонду надає далеко не кожній молодій родині. Ті родини, чия житлова площа – більш 6-ти квадратних метрів на одну людину, напевно одержать відмову від фонду.

Якщо необхідні виплати будуть становити більш половини Вашого доходу, Ви одержите статус неплатоспроможного позичальника, і Вам відмовлять у допомозі. У цьому випадку Ви можете запросити в банк близьких родичив, яки будуть призначені позичальниками.

Пільговий кредит може зацікавити відразу кілька родин. У такому випадку фонд віддасть перевагу багатодітним батькам, надасть їм додаткові пільги, які скоротять необхідну суму по виплатах ( у деяких випадках навіть наполовину). Позичальникові, що проживає в селі і працюючому на виробництві соціальним працівником, або ж державним службовцем, також надаються додаткові пільги.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ», у свою чергу, пропонує громадянам України оформити мікрокредит за 15 хвилин! Зайдіть на сайт компанії, введіть мінімальний набір своїх даних, і вже через кілька хвилин дістанете кошти на свою банківську карту. Тепер не потрібно шукати поручителів, збирати всілякі довідки і тижнями чекати зарахування кредитних грошей! З «КЛТ КРЕДИТ» немає необхідності навіть виходити з дому, досить усього лише мати ПК і вихід в Інтернет.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 4 голосов
3.7
5
1
4
Читайте також
05.11.2019
Як отримати електронні гроші в борг?
26.10.2019
ТОП-8 слів і виразів, які сприймаються американцями інакше
19.10.2019
4 ворога успіху, від яких варто позбутися якнайшвидше
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X