Де оформити гроші швидко за паспортом?

Де оформити гроші швидко за паспортом?

Численні фінансові організації України, які дають гроші в борг за паспортом, встановлюють свої вимоги і умови для позичальників, і не завжди вони виявляються лояльними та доступними. Так, наприклад, будь-який банк вимагатиме у людини довести свою платоспроможність, а також перевірить його кредитну історію на наявність непогашених кредитів і прострочених платежів. У випадку, якщо людина не відповідає умовам хоч по одному пункту, йому буде відмовлено в наданні кредиту. До того ж, час оформлення і розгляду заявки в банку може затягтися до двох тижнів. Тому, оформити термінові кредити по паспорту не вийде. У вас немає можливості чекати і гроші потрібні вже зараз? До ваших послуг мікрофінансова організація КЛТ КРЕДИТ, яка видає гроші в позику по паспорту.

Чим відрізняється мікрофінансова організація від банківської установи і у чому її переваги? Про це поговоримо нижче.

У чому відмінність МФО від банків

Вибираючи між банком і МФО, багато позичальників віддають перевагу другому. Причин цьому багато. Так само, як і в банку, клієнт отримує гроші по паспорту, точніше, по його відсканованої копії.Але від нього не потрібні додаткові документи і довідки, позичальник отримує позику протягом короткого часу, при цьому не відвідує відділення організації для оформлення заявки на кредит. Скажете, як таке можливо? Дуже просто. КЛТ КРЕДИТ дає гроші швидко по паспорту в режимі онлайн.

Переваги КЛТ КРЕДИТ:

 • кредит терміново по паспорту, а саме йогооформлення і одержання, здійснюється в режимі онлайн, тобто дистанційно. Позичальник не звертається в банк для подачі заяви;
 • не потрібні документи, що підтверджують дохід людину;
 • немає необхідності збирати довго документи, їхати в офіс і стояти в черзі;
 • мікропозика по паспорту на карту доступна цілодобово, включаючи святкові і вихідні дні;
 • термін подачі заявки і її розгляд – усього 2-20 хвилин;
 • гроші в позики по паспорту доступні повнолітньому населенню, соціальний статус і фінансове становище на момент оформлення кредиту не враховується;
 • кредитна історія не впливає на рішення кредитної комісії МФО, а виходить, навіть якщо у вас є діючі кредити або в минулому мали місце прострочені платежі, це не береться до уваги.

Що потрібно, щоб терміново взяти гроші по паспорту?

Незважаючи на всі зручності і переваги мікрофінансової організації, все-таки існують вимоги і умови, яким повинен відповідати кожний позичальник, який бере позику по паспорту.Серед основних можна виділити наступні:

 • повноліття;
 • українське громадянство;
 • наявність карти будь-якого банку;
 • доступ до інтернету, наявність електронної поштової скриньки та мобільний телефон;
 • наявність скан копії паспорта і ІПН.

Втім, це все, що вам знадобиться, щоб взяти позику на карту по паспорту в КЛТ КРЕДИТ.

Далі випливає сама процедура оформлення позики, успішно пройшовши яку, усі потенційні клієнти організації одержують позики по паспорту.Вона не займе багато часу і сил, і кожний без праці зможе виконати всі вимоги перед тим, як отримає відповідь від кредитної комісії, і гроші в позика по паспорту на карту.

Процедура одержання позики по паспорту

Приступаючи до оформлення заявки на швидкий кредит по паспорту на сайті компанії KLT CREDIT, рекомендується в першу чергу ознайомитися із правилами умовами співробітництва, довідатися про способи погашення кредиту, можливих сумах і умовах нарахування відсоткової ставки. Якщо вас усе влаштовує, і ви вирішили взяти термінові гроші по паспорту,тоді приступайте. Всі етапи оформлення указані на сайті, але ми розкажемо про них докладніше.

 • Реєстрація. На офіційному сайті компанії потенційному позичальникові необхідно зареєструватися для входу в систему і в особистий кабінет. Для цього необхідно придумати логін і пароль, і тримати його в таємниці від усіх. Вони знадобляться для наступних дій, щоб оплачувати позики онлайн по паспорту.
 • Виходячи зі своїх фінансових можливостей, визначитися із сумою і терміном позики.
 • Експрес позика по паспорту може бути надана тільки після того, як клієнт заповнить заявку, указавши свої точні достовірні дані, заповнивши всі необхідні поля форми.
 • Щоб мати можливість взяти термінову позику по паспорту, необхідна наявність банківської карти будь-якого банку. Мінімальна сума на балансі карти повинна становити не менше 1 гривні.
 • Виконавши мінімальні вимоги, клієнт підтверджує заявку, і вона відправляється на розгляд. Це займає не більш 5 - 10 хвилин. Про вирішення кредитної комісії позичальник довідається в особистому кабінеті, з листа на електронну пошту, а також завдяки смс на телефон.
 • Якщо швидка позика по паспорту схвалена, гроші надходять на карту, і можуть бути використані по розсуду позичальника, зняті або переведені безготівковим платежем.
 • По закінченню терміну позики клієнт повертає взяті гроші в кредит по паспорту зручним йому способом, із запропонованих МФО.

Доступність термінових кредитів по паспорту

Взяти кредит терміново по паспорту в МФО КЛТ КРЕДИТ можна в будь-який час доби. Ця особливість також є відмітною від банківських умов. Навіть свято або вихідний день не стане перешкодою, і дистанційно кожний зможе взяти терміновий кредит по паспорту.

Мінімум часу і документів знадобиться для того, щоб реалізувати свої плани, придбати потрібні товари або оплатити будь-яку послугу. Адже саме для цього і існує терміновий кредит готівкою по паспорту, і саме так працює мікрофінансова організація КЛТ КРЕДИТ.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
01.02.2018
В Україні підвищується кількість фрілансерів. У чому причина?
21.11.2016
Як оформити микрозаймы без відмови без відмови цілодобово?
21.02.2018
Чи є шанс поліпшити кредитну історію?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X