Де можна швидко отримати офіційну довідку про стан кредитної історії?

Де можна швидко отримати офіційну довідку про стан кредитної історії?

Бажаєте гарантовано одержати кредит у банку, але не знаєте де взяти довідку про кредитну історію? Насправді одержати такий документ можна досить просто з мінімальними витратами особистого часу, і для цього навіть не потрібно готувати великий пакет документів.

Де і як можна одержати довідку про кредитну історію?

В Україні існує спеціальне бюро (УБКІ), яке виконує аналіз кредитних історій і одержує дані про позичальників з банків і мікрофінансових організацій. Саме там зберігається точна інформація про те, наскільки сумлінно ви виконували або виконуєте умови кредитного договору, і ваш кредитний рейтинг на даний момент.

Відповідно до чинного законодавства один раз у рік заявка на кредитну історію подається безкоштовно. Для цього достатньо підготувати й завірити певні документи, і відправити їх на адресу бюро. Для одержання довідки вам знадобиться:

  • Ксерокопія першої сторінки ІПН завірена вашим підписом;
  • Ксерокопія сторінок паспорта із вказівкою прописки;
  • Заява на одержання довідки.

Ваш запит буде розглянутий співробітниками бюро максимально швидко, після чого необхідний вам документ буде відправлений поштою за вказаною вами адресою.

Якщо довідка про кредитну історію необхідна вам дуже терміново, то ви можете скористатися відповідним інтернет - сервісом і подати заявку на її одержання в режимі онлайн. У цьому випадку вам потрібно також заповнити заяву й прикріпити сканкопії документів. Варто відзначити, що в режимі онлайн одержати довідку набагато простіше. Для цього вам навіть не потрібно виходити з будинку, а за етапом обробки заявки ви зможете стежити щодня.

На офіційному сайті УБКІ можна отримати точну інформацію про свій кредитний рейтинг, а також підключити ряд корисних послуг, які надаються за невисоку плату.

Якщо ж ви не бажаєте проходити реєстрацію, тоді вам варто звернутися в одну з організацій, які сприяють в одержанні довідок про кредитні історії однак за це стягують із замовників відносно невисоку плату. Такі організації працюють відповідно до чинних законів і видають готову довідку максимально швидко. Співробітництво з подібними компаніями також здійснюється в режимі онлайн, але за більш спрощеною схемою.

Сьогодні онлайн заявка на кредитну історію подається просто при наявності мінімального пакета документів. Один раз у році такий документ можна одержати зовсім безкоштовно, а при повторному запиті необхідно буде сплатити послуги співробітників бюро. Щоб повністю позбавити себе від усіх супутніх турбот і впевнитись у тому, що всі необхідні папери підготовлені правильно, можна також скористатися допомогою спеціалізованих компаній, що надають свою допомогу по прийнятних тарифах.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X