Де можна оформити кредит з 19 років в Україні?

Де можна оформити кредит з 19 років в Україні?

Сфера кредитування в Україні сьогодні активно розвивається, пропонуючи споживачам все більш вдосконалені і адаптовані під сучасні умови кредитні продукти. Цільова аудиторія організацій і установ, які здійснюють кредитне фінансування, постійно розширюється. Якщо раніше при оформленні мікрокредитів вік позичальника повинен був становити від 21 року, то сьогодні нижня вікова межа в більшості випадків становить 18 років. Тому тим, хто бажає оформити, наприклад, кредит з 19 років Україна, можна не хвилюватися про можливу відмову в прийнятті рішення кредитною комісією. Але, як показує практика, оформити кредит з 19 років пропонують далеко не всі банки. З метою мінімізації ризику, вони все ж дотримуються вимоги до позичальників щодо віку.

Молоді люди сьогодні крім навчання в вузах працюють, щоб забезпечити себе, оплатити навчання, мати кишенькові кошти. І вони, так само, як і доросле населення, можуть мати потребу в грошах, а причин може бути безліч - оплатити лікування або придбати побутову техніку, відпочити на морі або поїхати до родичів в інше місто. Вирішивши оформити кредит в 19 років, і отримавши кілька відмов в провідних банках країни, перед хлопцями і дівчатами виникає питання: чи можна отримати кредит в 19 років? Якщо так - то куди звертатися? Давайте розберемося, з якого віку молодим споживачам доступні кредити.

В якому віці видають кредити?

Законодавча база України, яка регламентує діяльність установ фінансової галузі, серед яких банки, мікрофінансові організації, і інші, передбачає можливість оформлення кредиту з 18 років. Таким чином, людина, яка досягла цього віку, вважається повнолітнім і може нести відповідальність перед законом за свої вчинки. Якщо подивитися реальну картину, то отримати позитивне рішення кредитної комісії в банку позичальник зможе найчастіше з 21 року, але є багато прикладів, коли банки видають кредит готівкою з 19 років, при наявності стабільного доходу у позичальника.

Чому так? Все просто. Фінансова компанія, яка видає кредит, передбачає всі можливі ризики, і прагне отримати для себе максимальний прибуток. Якщо юнак не був покликаний в армію в 18 років, оскільки вчиться в інституті, значить, найближчим часом він вважається надійним в плані повернення кредиту. Коли йому виповнюється 19 років, він може оформляти позики і мікрокредити на особисті потреби, а гарантією платоспроможності служить його стипендія або ж дохід від роботи.

Чи реально отримати кредит в 19 років?

Тенденція в сфері кредитування в Україні така, що практично безперешкодно оформити кредит можуть особи, які досягли 21 року. Але якщо вам ще не виповнилося стільки років, а кошти потрібні вже зараз, не варто опускати руки, а потрібно продовжувати пошуки. Під час пошуків банків і мікрофінансових організацій варто насамперед дізнаватися, які вікові обмеження є в тій чи іншій організації. У тому випадку, якщо ви маєте дохід, наприклад, стипендія в інституті, або вже працюєте, шансів знайти місце, де можна взяти кредит в 19 років, у вас стає більше.

Якщо банківські установи висувають жорсткі вимоги до своїх позичальників, і вік - це перше, на що звертають увагу, то з мікрофінансовими організаціями ситуація більш лояльна. Не всі, але багато МФО, готові здійснити фінансування особам, вік яких становить від 18 років. Так, яскравим прикладом того можна вважати МФО KLT CREDIT. Ось уже протягом кількох років її позичальниками безперешкодно стають студенти, оскільки нижній віковий поріг становить 18 років. Тому, якщо знадобилося взяти кредит готівкою в 19 років, то можна розглядати дану мікрофінансову організацію як одну з тих, яка має великий відсоток позитивних рішень щодо видачі кредиту. Крім низьких процентних ставок, програм лояльності та тривалого терміну кредитування, KLT CREDIT пропонує зручне і швидке оформлення і виплату грошей на карту. А це погодьтеся також важливо, коли ситуація критична і потребує негайного вирішення з допомогою фінансів.

Що, крім віку, грає роль при оформленні кредиту?

Звичайно, до позичальників, крім вікових обмежень, висуваються й інші вимоги. Це і наявність доходу, і склад сім'ї, а також активні кредити в інших банках і організаціях. Також одним з факторів, що впливають на позитивне рішення кредитної комісії, є стать позичальника. Якщо кредит в 19 років в Україні оформляє дівчина, то ймовірність схвалення заявки набагато вище, ніж, скажімо, якщо звертається хлопець. Це пояснюється тим, що хлопців закликають в армію, а якщо буде оформлений кредит, то МФО або банк несе певні втрати через заморожування договору до кінця несення служби позичальником, а також викликає певні проблеми у внутрішньому документообігу.

Що необхідно для оформлення кредиту в 19 років, і де його можна оформити?

Незважаючи на те що традиційно банківські установи кредитують осіб з 21 року, взяти кредит з 19 років в нашій країні реально. Звичайно, процес оформлення займе більше часу, пакет документів буде розширено додатковими пунктами, але шанси є. Позичальникові доведеться представити вагомі аргументи на свою користь, підтвердити платоспроможність, обґрунтувати мету кредиту. Якщо ви вибрали, в якому банку взяти кредит в 19 років, і готові довести справу до кінця, то, швидше за все, вам знадобиться заздалегідь приступити до збору документів. В якості страховки для банку від вас можуть зажадати:

• Поручителів. Виступаючи позичальником, вам доведеться заручитися підтримкою родичів або друзів, які в разі невиконання вами договірного зобов'язання візьмуть відповідальність на себе, або допоможуть у виплаті кредиту.

• Довідку про ваші доходи за певний період. Важливо, щоб ваш стаж роботи на останньому місці становив не менше трьох або шести місяців (в кожному банку по-різному).

• Заставне майно. Якщо сума кредиту досить велика, а ваша кандидатура викликає хоч найменші сумніви, то банк, щоб знизити ризики втрат у разі невиплати кредиту, страхується. Але головною умовою тут є те, що майно має бути в повній власності позичальника, часткове володіння не враховується.

З цього випливає, що можна взяти кредит в 19 років, але процедура і умови можуть влаштувати не всіх. Отже, оптимальним варіантом вирішення ваших фінансових проблем стане звернення в мікрофінансову організацію. Хоч суми і терміни кредитування в них менші, але зате шанс отримати позитивну відповідь від кредитної комісії набагато вищий. Однією з мікрофінансових організацій, що здійснюють кредитування в Україні, є KLT CREDIT.

З якого віку в МФО видають кредити?

Діяльність МФО в Україні, як і банківських установ, заснована на діючих законах, а значить, всі організації повинні чітко дотримуватися їх. Законом передбачається можливість отримання кредитів з 18 років, але багато банків в цьому питанні відштовхуються від внутрішніх розпоряджень і рішень, і розглядають заяви від позичальників, яким на момент оформлення виповнився 21 рік. МФО ж, в свою чергу, менш вимогливі до своїх клієнтів, і впевнено кредитують осіб у віці від 18 років. Тому, якщо ви шукаєте, де взяти кредит в 19 років, тоді варто звертатися саме в мікрофінансові організації. Як варіант, варто розглядати МФО KLT CREDIT.

Кількість МФО в Україні, які видають кредит з 19 років без довідок і поручителів, постійно збільшується. Велика конкуренція сприяє тому, що організації для залучення клієнтів, йдуть на поступки, пропонуючи знижені відсотки, збільшений термін кредитування, а також висувають більш м'які, лояльні вимоги. Отже, всі МФО між собою відрізняються:

  • процентними ставками по мікрокредитах;
  • терміном кредитів;
  • пакетом документів, що надаються для оформлення договору позичальником;
  • штрафними санкціями в разі прострочення платежів.

З цього випливає, що молоді люди, які цікавляться, чи можна в 19 років взяти кредит, повинні ретельно подумати і зважити свої можливості, і тільки потім вже вибирати, де взяти кредит онлайн в 19 років.

Що потрібно для оформлення кредиту в банку?

Перед тим як прийняти рішення, в якому банку можна взяти кредит в 19 років, необхідно дізнатися, що ж вимагають від потенційних клієнтів при оформленні заявки на кредит. Так, звертаючись в банк, вам необхідно буде довести документально:

• Наявність громадянства.

• Реєстрацію.

• Підтвердити свою особистість, за допомогою паспорта та ІПН.

• Платоспроможність.

• Відсутність відкритих кредитів і позитивну кредитну історію.

Часто банки вимагають поручителів і документи, що підтверджують працевлаштування та суму заробітної плати. І незважаючи на те, що банківські установи кредитують осіб з 21 року, при наявності всіх документів і стабільного заробітку ваша заявка може бути розглянута позитивно.

Будьте готові до того, що крім великої кількості документів і довідок, вам доведеться чекати рішення комісії, а також виплат. Іноді це може зайняти до 1-2 тижнів, оскільки кожен документ уважно перевіряється на справжність, зважуються всі «за» і «проти».

Що вибрати - банк або МФО?

Якщо виникла необхідність оформлення кредиту в 19 років, варто заздалегідь визначитися з тим, де ви будете брати гроші під відсотки. Адже потім вам потрібно виплачувати тіло кредиту, і відсотки за його користування. З огляду на різні пропозиції і процентні ставки в усіх компаніях, сума переплати може значно відрізнятися.

Припустимо ви вже знаєте в якому банку можна взяти кредит з 19 років, і навіть склали список мікрофінансових організацій, під вимоги яких ви підходите. Рекомендується провести порівняння пропозицій і умов, щоб підібрати для себе оптимальний варіант. МФО від банку відрізняється наступними критеріями:

• Розмір кредиту в банку може бути досить великим, в той час як МФО кредитують на невеликі суми.

• Термін кредитування в МФО, як правило, становить 1-2 місяці, в той час як банки можуть видати кредит на 5 років.

• Вікові обмеження для позичальників. Кредит готівкою в 19 років легше отримати в МФО, оскільки банки частіше видають їх з 21 року.

• Документи. Банки вимагають безліч довідок, а в МФО досить мати паспорт та ІПН.

• Графік роботи. Відділення банків працюють за стандартним графіком, і в вихідні та святкові дні їх двері закриті. У МФО існує можливість оформити мікрокредит і отримати гроші на карту навіть вночі.

Очевидним для багатьох є те, що простіше і швидше, а також вигідніше, оформляти кредит готівкою від 19 років саме в МФО. Але кожна людина сама приймає рішення, і несе за нього відповідальність.

Як отримати кредит в 19 років і за якими критеріями обирати МФО?

У тому випадку, якщо ви порівняли умови і вимоги банків і МФО, і прийняли рішення на користь другого варіанту, тоді варто визначитися, де ж тепер отримати кредит в 19 років? Мікрофінансові організації відрізняються, і в кожної - свої вимоги і пропозиції. А саме:

  • Процентна ставка.
  • Строк кредиту.
  • Вимоги до клієнтів - вік, наявність офіційного працевлаштування, і т. Д.
  • Вибір суми і терміну кредиту позичальником.
  • Перелік необхідних документів.
  • Можливість дострокового погашення.

KLT CREDIT - швидка і доступна можливість оформити кредит з 19 років

Серед численних МФО, які пропонують кредит онлайн з 19 років, особливу увагу варто приділити KLT CREDIT. За час своєї роботи вона зарекомендувала себе як надійний помічник, який дозволяє в стислі терміни вирішувати будь-які фінансові проблеми. На тлі конкуруючих організацій вона виділяється зниженими процентними ставками, вигідними пропозиціями для всіх нових клієнтів, а також для постійних. До того ж рішення про видачу кредиту приймається протягом 15 хвилин, а кошти майже відразу зараховуються на карту клієнта. Тому, якщо ви шукайте вигідний і доступний кредит в 19 років без довідок і поручителів, то витрачати час на походи в банк - недоцільно. Краще відразу звертатися в KLT CREDIT, до того ж сервіс працює в режимі онлайн цілодобово.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X