Де і як отримати мікрокредит під низький відсоток?

Де і як отримати мікрокредит під низький відсоток?

Ситуації, коли грошей до зарплати не вистачає, або з'явилися непередбачені фінансові труднощі, що вимагають оперативного вирішення, знайомі багатьом людям. У минулому більшість із них зверталися до родичів і друзям із проханням позичити певну суму. Сьогодні ж взяти в такий спосіб позику стає важко, і зв'язувати себе борговими зобов'язаннями близькі люди не хочуть. Саме тому виникає попит на мікрокредитування. Взяти мікрокредит під низький відсоток не важко, головне, знати, що для цього необхідно і де пропонуються вигідні умови співробітництва. Тому тим, кого цікавлять мікропозики під низький відсоток, рекомендуємо витратити небагато особистого часу, щоб вивчити це питання детально.

Велика кількість банків і мікрофінансових організацій в економічній сфері країни говорить про те, що дана послуга дійсно затребувана. У зв'язку із цим, виникає конкуренція, у якій кожний учасник прагне отримати для себе вигоду, причому, це стосується не тільки позичальників, але і кредиторів. Приблизно 65 відсотків МФО, що здійснюють свою діяльність на території України, пропонують клієнтам взяти позику під низький відсоток. Позичальник виявляється перед нелегким вибором, і щоб визначитися, з якою організацією співробітничати, він бере до уваги різні критерії. Сума і термін кредитування, умови і перелік необхідних документів не впливають на вибір так, як відсоткова ставка, адже саме цей показник надалі буде визначати розмір переплат по позиці.

Де можна оформити кредит онлайн під низький відсоток?

Пропозицій у сфері кредитування сьогодні достатньо багато. Людина бачить оголошення в інтернеті, читає рекламу в пресі і чує по радіо, і кожна компанія пропонує порівняно вигідні умови позик. Перед тим, як вирішувати, де отримати кредит онлайн під низький відсоток, варто розглянути всі варіанти.

Для одержання позики під низький відсоток на карту кожна людина може звернутися:

 • У мікрофінансові організації.
 • У банківські установи.
 • До приватних кредиторів.
 • У ломбарди.

Звичайно, шанувальники є у всіх перерахованих організацій, але саме МФО сьогодні користуються максимальним попитом і довірою. Цьому є раціональне пояснення – простота оформлення, позика під маленький відсоток на карту і мінімум документів. Розглянемо умови і вимоги мікрофінансових організацій детальніше.

Способи одержання позик під низький відсоток

Існує кілька способів, що дозволяють позичальнику одержати в борг необхідну суму грошей під відсотки. Можна відвідати офіс банку або мікрофінансової організації, на місці оформити заявку і дочекатися рішення. На це доведеться витрать свій особистий час, а якщо рішення буде негативним, тоді доведеться побувати не в одній компанії, і час, витрачене на пошуки, значно збільшується.

Рациональней и зручніше буде подавати заявки в режимі онлайн, скориставшись комп'ютером або мобільним телефоном з виходом в інтернет. У такому випадку, тимчасові витрати суттєво скорочуються, і вже протягом декількох хвилин позичальник може планувати свої фінансові витрати, розпоряджаючись позикою. Більшість МФО передбачають зарахування суми позики на карту з маленьким відсотком, пропонуючи віддалене співробітництво. Існує можливість одержання позик на електронний гаманець або кур'єром додому, але такі способи менш затребувані.

Хто може оформити позику під низький відсоток?

Щоб одержати мікропозику із маленьким відсотком, позичальник повинен відповідати всім вимогам, висунутим мікрофінансовими організаціями, і дотримувати правил оформлення. У кожної МФО існують індивідуальні критерії, але в цілому від клієнта потрібно:

 • Бути повнолітнім. Вік позичальника становить від 18 до 65 років, іноді видають позики тільки особам, що досяглися 21 року.
 • Мати стабільний, регулярний дохід, який дозволить виконати договірні зобов'язання перед мікрофінансовою організацією.
 • Позичальник повинен мати громадянство і постійну реєстрацію.
 • Наявність банківської карти, адже позика під невеликий відсоток найчастіше видається саме на картку.
 • Мати доступ до інтернету через комп'ютер або телефон.

Багато організацій, що здійснюють діяльність у сфері кредитування, пропонують свої послуги студентам, пенсіонерам, інвалідам, а також тим, хто працює без офіційного працевлаштування. Вимоги до кожної категорії громадян можуть відрізнятися, але, як правило, незначно.

Що впливає на ставку при мікрокредитуванні?

Умови співробітництва у всіх МФО відрізняються, і основні відмінності стосуються, у першу чергу, відсоткових ставок. Видаючи позику під маленький відсоток, організації керуються певними засадами при формуванні відсоткової ставки. А саме:

 • Частота звернень у МФО. При першому зверненні до мікрофінансової організації відсоток за користування позикою буде трохи вище, чим при повторному. Постійні клієнти кожної компанії відзначають, що при регулярному оформленні мікрокредитів їх відсоткова ставка з кожним разом зменшується. Тут важливо дотримувати умов і вчасно повертати борг, уникаючи прострочень.
 • Сума мікропозики. При позиці мінімальной суми % більше, але ті, хто бажає взяти більшу суму, можуть розраховувати на зниження ставки.
 • Період кредитування. Чим довше ви виплачуєте кредит, тим більше буде переплата. Отже, при швидкому поверненні боргу позичальник втрачає мінімум своїх грошей.
 • Кредитна історія. Якщо позичальник зарекомендував себе як відповідальний і виконавчий клієнт, для нього пропонуються більш вигідні умови одержання мікропозики.

Можливо, існують і інші критерії, але ті, про яких говорилося вище, є визначальними і найбільш значними.

Переваги онлайн позик під низький відсоток

Про деяких перевагах ми вже згадували в цій статті. Загалом, вони виглядають так:

 • миікропозика із низьким відсотком дозволяє заощаджувати позичальникові на переплаті процентної ставок;
 • економія часу, оскільки оформлення та одержання грошей відбувається дистанційно;
 • можливість отримати гроші в борг у будь-який час доби. Більшість мікрофінансових організацій здійснюють кредитування цілодобово, і працюють навіть у вихідні і святкові дні, тому, позичальник у будь-який момент зможе оперативно вирішити свої фінансові проблеми;
 • мінімальний пакет документів;
 • відсутня необхідність підтвердження платоспроможності, оскільки в більшості МФО довідки про доходи не потрібні;
 • зручні способи одержання і погашення позик на карту під низький відсотки;
 • простота оформлення і швидке прийняття рішень по видачі мікрокредитів;
 • можлива пролонгація кредитного договору, у випадку, якщо позичальник не може виплатити тіло кредиту і відсотки в застережений термін;
 • при достроковому погашенні позик з маленьким відсотком додаткові комісії не стягуються;
 • при регулярних зверненнях у МФО клієнт одержує певні знижки, бонуси і вигідні пропозиції, що дозволяють зменшити процентну ставку або побільшати розмір кредиту.

Позика на карту з низьким відсотком, отриманий у МФО, на відміну від банків, зараховується на рахунок позичальника протягом декількох хвилин. Іноді строк очікування може становити близько години, але, погодьтеся, це краще, чим кілька днів чекати відповіді від банку і потім стояти в черзі в касу, щоб отримати гроші.

Крім того, від позичальників мікрофінансові організації не вимагають поручителів, документів, що підтверджують платоспроможність або довідки про склад родини, чого не скажеш про банківські установи. Щоб оформити і одержати в банку мікрокредити под низький відсоток, знадобиться витратити багато часу на збір усіх довідок і документів, інакше ваша заявка навіть не буде розглянута. Терміни ухвалення рішення в банках і МФО також значно відрізняються. Якщо при зверненні до банку вам доведеться очікувати від одного дня до тижня, то у випадку співробітництва із МФО ви вже протягом 15 хвилин будете точно знати, дадуть вам швидку позику під низький відсоток, чи ні.

Як оформляються позики з низьким відсотком?

Процедура оформлення і одержання онлайн позик на карту з низьким відсотками в багатьох мікрофінансових організація приблизно однакова. Можуть бути незначні розбіжності, але, у цілому, вона виглядає так:

 • позичальник вибирає МФО;
 • за допомогою кредитного калькулятора, наявного на сайті кожної МФО, клієнт вибирає необхідну йому суму і зручний строк погашення мікрокредиту;
 • у спеціальній формі необхідно вказати свої особисті й контактні дані, у тому числі номер карти, на яку буде перерахована позика під мінімальний відсоток;
 • підтвердити заявку;
 • почекати рішення комісії з видачі мікропозик, як правило, відповіді приходить на телефон, на указану позичальником електронну пошту, або в особистий кабінет на сайті, створюваний при реєстрації;
 • одержати мікропозику під низький відсоток на банківську картку;
 • зняти гроші в банкоматі або користуватися картою при оплаті товарів і послуг.

По закінченню строку кредитування, позичальник, що одержав мікропозику під маленький відсоток, зобов'язан повернути кошти в повному об'ємі кожним зі способів, запропонованих мікрофінансовою організацією.

Способи повернення мікропозик

Традиційно МФО пропонують кілька способів повернення позик з мінімальним відсотком. А саме:

 • Повернути гроші на зазначену МФО банківську карту.
 • Перелічити борг через касу банку, указавши всі необхідні платіжні реквізити.
 • Поповнити баланс у терміналах самообслуговування.
 • Здійснити переклад з карти на карту.

Позичальник, отримуючи позику під маленький відсоток онлайн, буде ознайомлений з усіма способами повернення, і зможе вибрати найбільш зручний для себе варіант. Способи повернення прописані в договорі, який клієнт читає і підписує при оформленні позики онлайн під низький відсоток.

Як гарантовано отримати кредит на карту під низький відсоток?

Для того, щоб точно одержати онлайн позику із маленьким відсотком, позичальник може оформити заявки в декількох мікрофінансових організаціях одночасно. Це збільшить шанси на позитивне рішення фінансових труднощів. Якщо схвалення буде отримано в більш ніж в одній МФО, завжди можна перервати процедуру оформлення, не підписавши договір і не підтвердивши згоду.

До того ж, щоб не виникало труднощів при одержанні кредитів онлайн на карту з маленьким відсотком, необхідно подбати про свою кредитну історію, вчасно виплачуючи борг і нараховані відсотки по позиці. Так позичальник уникне неприємностей при наступних зверненнях, і буде мати репутацію надійного і відповідального клієнта, що високо цінують усі МФО.

Як бачимо, онлайн кредит з маленьким відсотком можна оформити швидко і зручно, і при цьому заощадити свій особистий час і сили. Вибір мікрофінансових організацій сьогодні дуже великий, умови співробітництва відрізняються, тому, кожний позичальник може вибрати підходящий варіант.

KLT CREDIT – електронний сервіс по видачі кредитів онлайн, пропонує свої послуги населенню. Крім вигідних умов позик, а також швидкого прийняття рішень, МФО відрізняється тим, що висуває до своїх позичальників мінімальні вимоги, і здійснює швидке зарахування кредитних коштів на карту будь-якого банку. Для того, щоб у будь-який час ви змогли оперативно вирішити фінансові проблеми, досить скористатися сервісом KLT CREDIT. На оформлення заявки ви витратите всього кілька хвилин, і вже протягом години зможете скористатися кредитними коштами за своїм розсудом. Високий відсоток схвалення заявок і низькі відсотки – гарантія благополуччя вашого бюджету.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X