Де і як купити мото в кредит в Україні?

Де і як купити мото в кредит в Україні?

Автомобілі вже давно перестали бути розкішшю для людини, і в умовах сучасного життя є просто необхідними. Вони дозволяють економити час, безперешкодно дістатися в будь-яку точку на карті, зручно і комфортно. Але, з огляду на завантаженість на дорогах, особливо, у великих містах, поїздка на авто може перетворитися на справжнє випробування. Це пов'язано з постійними пробками, в яких власники чотириколісних помічників змушені простоювати іноді годинами.

Все це призводить до того, що люди шукають альтернативні способи пересування по місту, які будуть доставляти менше незручностей. І як правило, найчастіше зупиняють свій вибір на мототранспорті. Незважаючи на порівняно невисоку вартість, багато хто воліє купувати мото в кредит.

У чому перевага мототранспорту перед автомобілем?

Мотоцикли, скутери, і інша мототехніка має ряд переваг, серед яких:

 • маневреність;
 • висока прохідність, особливо, в умовах міських дорожніх пробок;
 • ергономічна витрата палива, що забезпечує економію коштів власника;
 • менші витрати на утримання і обслуговування транспорту;
 • проблема парковки вирішується значно простіше, ніж з автомобілем.

Звичайно, якщо людина вирішить придбати, наприклад, скутер в кредит, то використовувати цей транспорт як сімейний не вдасться, з огляду на кількість місць і допустиме навантаження на транспорт. Але для щоденних поїздок на роботу або в інших справах, мототранспорті цілком виправдовує себе.

Чи можна купити мото в кредит?

У тому випадку, якщо коштів на покупку мототранспорту немає, або ж не вистачає певної суми, можна розглядати такий варіант, як мото в кредит в Україні. Покупку мототранспорту сьогодні пропонують багато салонів і магазини. Як правило, мова йде про банківський кредит, з процентними ставками і відповідною процедурою оформлення.

Збираючись купити мопед у кредит, або інший вид мототранспорту, важливо реально оцінювати свої можливості і шанси на отримання кредиту. Так, при зверненні до банківських установ, до позичальника висуваються певні вимоги, і невідповідність навіть одному критерію послужить причиною відмови.

Купівля мотоцикла в кредит відбувається практично так само, як і автомобіля. Банк оплачує вартість техніки продавцеві, а клієнт повертає гроші банку протягом певного періоду. При цьому кредити видаються як на нові мотоцикли та скутери, так і на б / у.

Що потрібно робити, якщо я вирішу купити мото в кредит?

У тому випадку, якщо ви плануєте купити мото в кредит в Україні, необхідно до цього підготуватися заздалегідь. Перш за все, потрібно:

 • вибрати мототранспорт, враховуючи свої побажання і вимоги;
 • знайти продавця, який пропонує лояльну вартість транспортних засобів, і при цьому, готовий здійснити продаж в кредит;
 • дізнатися, з якими банками або фінансовими організаціями співпрацює продавець, і які з них видають кредити на покупку мототранспорту;
 • визначити, чи підходите ви під вимоги банку як позичальник - вік, доходи;
 • визначити найбільш підходящі для вас умови кредитування - початковий внесок, термін кредиту, розмір процентної ставки, розмір страхових виплат;
 • купити мото в кредит, оформити всі документи;

Де можна оформити кредит на покупку мототранспорту?

З огляду на різноманітність і широкий вибір пропозицій в сфері кредитування, сьогодні покупку мототехніки в кредит можна здійснити не тільки через банки, хоча вони і є найбільш надійними варіантами для багатьох продавців і покупців. Якщо ж ви вирішили купити квадроцикл в кредит, або вас приваблює інший вид мототранспорту, варто враховувати, що знайти гроші на покупку ви зможете:

 • •в банку;
 • в ломбарді, під заставу майна;
 • у приватних позикодавців;
 • в мікрофінансових організаціях.

Варто враховувати, що в кожному варіанті є свої недоліки і переваги, і це цілком зрозуміло. Відрізняються процентні ставки, варіюється максимальна сума кредиту, різними можуть бути терміни і розміри початкового внеску. Все це необхідно враховувати і вивчати на початковому етапі, відразу, як тільки ви прийняли рішення купити скутер в кредит в Україні.

Що потрібно від мене при оформленні кредиту на покупку мото?

Неважливо, чи хочете ви купити квадроцикл в кредит, або зупинили свій вибір на скутері, необхідно бути готовим до того, що банківські та інші фінансові установи, при видачі кредиту, будуть висувати вимоги до вас як до позичальника. У кожному банку або МФО вони відрізняються, але можна виділити деякі з них, які розглядаються в обов'язковому порядку:

 • Вік позичальника. Найчастіше взяти квадроцикл в кредит можна з 21 року, але є банки, які видають кредит як з 18 років, так і з 23 років.
 • Доходи. Наявність постійного місця роботи і стабільний дохід - не менш важливий критерій, який впливає на рішення кредитної комісії.
 • Наявність посвідчення водія категорії «А1», «А», «В1» і досвіду водіння мототранспорту.
 • Поручителі. Найчастіше кредит на мототранспорт, незалежно від суми, видається тільки з залученням поручителів.

Так, звертаючись в банк, щоб купити скутер в кредит, доведеться витратити чимало часу на збір документів, що підтверджують вашу платоспроможність, зібрати довідки з роботи, надати ряд інших документів.

Чи вигідно купувати мото в кредит?

З огляду, що банківські установи при кредитуванні населення на покупку мототранспорту ставлять перед собою мету - отримати прибуток, то варто бути готовим до того, що розміри процентних ставок і додаткових платежів за кредитами будуть досить високими, і уникнути значних переплат все ж не вийде. Так, розмір переплати в деяких випадках може досягати до 60 відсотків від вартості мотоцикла або скутера.

Отже, доцільніше оформляти споживчі кредити готівкою, і на отримані кошти вже здійснювати покупку мототранспорту. Наприклад, вирішивши купити мото в кредит в Харкові, краще мати частину суми на руках, позичивши у друзів, і додати суму, якої бракує, оформивши кредит в мікрофінансової організації. Серед доступних МФО можна розглядати KLT CREDIT, де діють вигідні умови для позичальників, а значить, покупка мототранспорту обійдеться значно дешевше, ніж при оформленні кредиту в банку.

До того ж співпраця з мікрофінансовою організацією KLT CREDIT буде більш зручною і комфортною. Це пояснюється простотою оформлення і мінімальними вимогами до позичальників, вигідними процентними ставками і відсутністю прихованих комісій.

Прийнявши рішення купити мопед у кредит, варто зважити всі «за» і «проти», оцінити своє фінансове становище і передбачити всі ризики. Адже незалежно від того, де оформляється кредит, на який термін і яка сума береться, зобов'язання з позичальника не знімаються, і повинні бути виконані в повному обсязі, і в строго регламентованій формі.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.2/5
От 57 голосов
3.2
5
1
57
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X