Де дають кредити всім? Секрети отримання кредиту без відмови

Де дають кредити всім? Секрети отримання кредиту без відмови

Можливо, багато хто з Вас, подаючи заявку на отримання кредиту в банку, стикався з відмовою у видачі грошей. При цьому банк зовсім не зобов'язаний пояснювати причини відмови, залишаючи своїх потенційних клієнтів в розгубленості і здивуванні. Дійсно, навіть наявність високих доходів не завжди є визначальним фактором для прийняття позитивного рішення.

Чому так відбувається?

Завдання банків — максимально захистити свої гроші від недобросовісних позичальників і неплатоспроможних клієнтів. Саме з цією метою в кредитній історії фіксуються всі огріхи позичальника — від невеликого прострочення чергового платежу до судового позову до банку. Довідка про доходи з офіційного місця роботи є свого роду страхуванням, що гарантує виплату отриманого кредиту.

Але чи дають кредит студентам, одиноким матерям або пенсіонерам? Навряд чи ці категорії населення можуть розраховувати на отримання позики, адже існує великий відсоток ризику, що банк не зможе повернути видані кредити і позбудеться своєї законного прибутку. Чи дають зараз кредити хлопцям призовного віку або людям, яким до пенсії залишилось 2-3 роки? Відповідь очевидна: банкам абсолютно немає сенсу йти на ризик, адже вони зможуть заробити і на інших, більш надійних клієнтах.

Підприємцю, який має високий дохід, отримати споживчий кредит складніше, аніж працівнику бюджетної сфери з невеликою зарплатою. Банк може запідозрити підприємця в бажанні вкласти гроші в свій бізнес, що є нецільовим використанням кредитних коштів. Неохоче гроші виділяються:

- юристам, які можуть відстояти свої права в разі будь-яких розбіжностей з банком;

- журналістам, які можуть заплямувати світле ім'я банку в своїх публікаціях;

- багатодітним батькам, у яких велика ймовірність непередбачених витрат в збиток погашенню банківського боргу.

Як бачимо, отримання відмови у виділенні споживчого кредиту не завжди безпосередньо пов'язане з розміром доходу та попередньою кредитною історією.

Що ж робити?

Якщо Вас цікавить, чи існують банки, де дають кредити всім, прийдеться Вас засмутити — в будь-якому банку Вас чекає абсолютно однакова процедура перевірки Вашої надійності і платоспроможності. Проте можливість отримати кредит є у кожного. Наприклад, можна взяти експрес-кредит на придбання будь-якого товару. Оформлюючи його безпосередньо в магазині, можна розраховувати на вигідні умови кредитування, до того ж за такої позики банки вкрай рідко перевіряють кредитну історію позичальника.

Якщо Вам не потрібно нічого купувати, а необхідна готівка, можна отримати кредит у приватного інвестора, правда, цей шлях не завжди виправданий. Високі відсотки, ще більш високі штрафні санкції в разі прострочення, безліч шахраїв, охочих поживитися Вашими грошима, роблять таке рішення занадто ризикованим. Навіть якщо Ви знайдете підходящі умови, кошти зможете отримати на невеликий термін, а іноді від Вас зажадають ще й оформлення майнової застави.

Мікрофінансові організації — мабуть, оптимальне місце, де дають кредит практично миттєво, без перевірки кредитної історії, без численних довідок з місця роботи і встановлення нездійсненних вимог. Звичайно, розраховувати на великий розмір кредиту не слід, терміни кредитування теж обмежені, а процентна ставка перевищує банківську. Але для багатьох людей саме МФО стали надійним способом отримання екстреної фінансової допомоги.

Миттєві кредити в МФО — підвищені фінансові можливості кожного клієнта

Мікрокредитування давно стало популярним у населення, незважаючи на не дуже привабливі умови видачі кредитів. Проте такі мікропозики володіють багатьма перевагами, що дозволяє їм успішно конкурувати з банківським кредитуванням:

- Практично миттєве отримання грошей є головним плюсом мікрокредитування, що дозволяє вирішити будь-яку нагальну проблему.

- Можливість оформлення позики онлайн без відвідування офісу компанії — ще одна незаперечна перевага. До того ж оформити заявку на сайті МФО та отримати гроші на карту можна в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні.

- МФО не вимагають наявності поручителів і передачі майна в заставу, не питають про мету кредитування, не цікавляться Вашими минулими взаємовідносинами з банками.

- Своєчасне повернення мікропозик допоможе Вам поновити свою кредитну історію, що знову відкриє Вам шлях до отримання банківських кредитів.

МФО — це дійсно місце, де дають кредити всім, встановлюючи обмеження лише за віковим критерієм. Так що, якщо Вам вже виповнився 21 рік, можете сміливо подавати заявку на отримання мікропозики.

Як отримати кредит в МФО

Не варто думати, що мікрофінансові організації не турбує доля виданих грошей. У разі прострочення платежів або неповернення кредиту в обумовлений термін несумлінного позичальника чекають ті ж штрафні санкції, які передбачені в звичайних банках. Перед оформленням заявки все ж варто проаналізувати свої фінансові можливості, щоб новий кредит не став надто важким тягарем для Вашого бюджету.

Визначитися з розміром і терміном кредиту допоможуть онлайн-калькулятори, наявні на сайтах МФО. З їх допомогою Ви можете розрахувати остаточну вартість кредиту з урахуванням відсотків і порівняти умови кредитування в різних МФО, не вдаючись до виснажливих підрахунків.

Якщо Ви вирішили взяти мікропозику, дізнайтесь, як дають кредит в різних компаніях. Більшість МФО переводять гроші безпосередньо на ту банківську карту, яка вже є у позичальника. У деяких компаніях практикують видачу готівки, правда, для цього Вам прийдеться відвідати відділення МФО відповідно до режиму його роботи. Перед отриманням позики поцікавтеся, чи є у цієї компанії ліцензія на кредитування населення, почитайте відгуки клієнтів, щоб переконатися в надійності й відповідальності МФО.

«КЛТ КРЕДИТ» пропонує швидку й зручну процедуру отримання мікропозики на будь-які споживчі потреби. Ми обслуговуємо клієнтів з усіх регіонів України, працюємо в режимі 24/7, що дозволяє звертатись до нашої компанії в найбільш невідкладних ситуаціях. Завжди розраховуйте на наше розуміння та підтримку.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 2.7/5
От 2 голосов
2.7
5
1
2
Читайте також
28.02.2020
Ази фінансової грамотності для фрілансера при нестабільному доході
21.10.2016
Мікрокредит цілодобово - швидкі гроші в будь-який час
29.03.2018
Як дізнатися свою заборгованість по кредиту
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X