Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди

Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди

Необхідність терміново взяти готівку в борг може застати зненацька в самий незручний момент. Якщо потрібно позичити більшу суму з умовою довгострокового погашення, то шлях Ваш – у банківську установу. Але щоб розраховувати на схвалення банку, необхідно надати купу паперів і довідок, та й чи навряд Вам запропонують короткий термін погашення кредиту.

Гроші потрібні настільки терміново, що немає зайвої хвилини на паперові турботи? У цьому випадку вихід один. Ніякі поручителі, довідки не потрібні, необхідно лише мати при собі паспорт, а також коштовний предмет, який буде залишений у якості застави в ломбарді.

Золото в ломбард як заставу

Для одержання необхідної суми готівки в ломбарді слід надати таке особисте майно, яке не дешевшає згодом. Тому відразу можна відкинути убік варіант дачі в заставу побутовий або ж цифровий техніки, враховуючи регулярне поповнення прилавків магазинів новими моделями, які витісняють старі і тим самим суттєво знижують їхню ринкову вартість.

Безпрограшний варіант у Вашій ситуації – здати золото в ломбард. Ціна його якщо і не буде триматися у одного і того ж точного показника кілька місяців, то припускати, що він знеціниться з плином часу - щонайменше наївно. За всю історію людства золото завжди цінувалося і буде цінуватися дуже високо, тому при його здачі Ви зможете розраховувати на одержання досить істотної суми. До слова, ціни на золото в ломбардах Києва та інших міст України мають прямий взаємозв'язок з курсом долара.

Вирішилися здати золото в ломбард? На пошук підходящої установи не прийдеться витрачати багато часу, оскільки практично всі ломбарди нашої країни ухвалюють золоті коштовності. Також відзначимо, що ціни на золото в ломбарді не сильно залежать від таких факторів, як час його покупки Вами, ступінь зношування (якщо не занадто сильно зношений) та ін. – золоті оцінюється високо в кожному разі.

Не варто віддаватися хвилі сумнівів! Віддавши прикрасу в легально функціонуючий ломбард, Ви неодмінно отримаєте його в повній цілості назад. Втім, не варто ігнорувати й власні обов'язки перед закладом. Ознайомтеся із відсотковими ставками на видані гроші. Вони будуть досить високими, тому що термін погашення такого кредиту – мінімальний. Якщо планується викуп дорогоцінного виробу не через кілька днів, а через кілька місяців, можливо, кращий вибір – звернення до банку.

Визначтеся з ломбардом завчасно

В Україні налагодили свою діяльність кілька мереж ломбардів, про яких можна довідатися більше в Інтернеті. Багато ломбардів, які працюють у своїй галузі ринку вже не перший рік і мають гарний авторитет, обзавелися власними веб-сайтами та гарячою лінією. Якщо Ви є постійним клієнтом великого ломбарду, напевно Вам запропонують пластикові знижкові карти. Ще одна цікава деталь: деякі ломбарди практикують підвищення кваліфікації своїх працівників, і навіть наймають «схованих» клієнтів, в обов'язку яких входить перевірка професіоналізму роботи оператора ломбарду.

У кожного ломбарду налагоджене співробітництво з охоронною компанією, яка може бути задіяна у випадку спроби пограбування установи. Що також заслуговує на увагу, так ця відсутність у ломбардах «випадкових» людей, які не мають достатньої кваліфікації, уважності і рівня відповідальності для роботи на своїй посаді. Перед тим як працевлаштуватися на посаду касира-оцінювача, претендент здає логічний тест і проходить поетапне навчання. У такій роботі будь-яка помилка може обіцяти працівникові величезні фінансові неприємності, тому не кожний погодитися займати настільки відповідальний пост.

Що закладати крім золота?

Крім золотих прикрас, ломбарди також ухвалюють і срібні вироби. Деякі компанії не ухвалюють срібло без проби, інші ж воліють брати в заставу сучасні технічні обладнання, які збереглися у відмінному, працездатному стані. Якщо ще і гарантія + документи на них будуть надані, тоді клієнт зможе розраховувати на більшу суму кредиту. Уся техніка «пробивається» по електронній базі, щоб не допустити одержання ломбардом украденого або загубленого іншим власником майна. У деяких установах можна віддавати під заставу навіть хутряні вироби: усякі дублянки, шуби і т.д.

Яка буде потрібно документація

Готуючись до відвідування ломбарду, довідавшись перед цим, допустимо, ціни на золото в ломбардах Києва,приготуйте паспорт, а також ідентифікаційний номер платника податків. За допомогою цих документів організація зможе знайти клієнта у випадку, якщо були здані в заставу крадені речі. Крім усього іншого, ломбарди не мають законного права надавати свої послуги тим клієнтам, які не досяглися вісімнадцятирічного віку, і, у свою чергу, за допомогою паспорта зможуть довідатися, скільки людині, що насправді звернулася, років.

Крім здачі свого майна в заставу, його можна продати ломбарду назавжди. Оцінна вартість у цьому випадку буде більш низкою, ніж при видачі застави.

Оцінка майна клієнта

Ще один важливий момент, який поки що не був розглянутий – оцінка вартості виробу. А ще Вам цікаво, скільки коштує грам золота в ломбарді (Україна)? У першу чергу, варто звернути увагу на стан здаваного в заставу виробу, рівень його зношеності. Якщо воно не має товарного виду, інакше кажучи, не виглядає, « як нове», то напевно ломбард дозволить собі прийняти Вашу прикрасу за ціною лома.

Безумовно, навіть виробу, що перебувають у стані «допотопному», будуть коштувати чимало при оцінюванні в грамах. Втім, куди більш раціонально продавати свої прикраси як готові ювелірні вироби.

Як би там не було, якщо терміново потрібно одержати небагато грошей, а у Вас при цьому є впевненість, що пройде кілька днів, і матеріальне становище стабілізується, звернення до ломбарду – один з оптимальних виходів із ситуації. А про те, яка на золото ціна в ломбарді встановленана даний період часу – читайте далі.

Скільки коштує грам золота в ломбарді

Грам золота в ломбардахУкраїни (проба 585) буде коштувати близько 500-700 грн. Точна оцінка вартості має пряму залежність від терміну, на який буде виданий кредит, а також від типу, ваги та стану виробу. Пробу і якість золота визначає експерт, що спеціалізується на оцінюванні дорогоцінних металів із застосуванням відповідних технічних апаратів. Якщо необхідно визначити, яка на грам золота ціна в ломбарді, з урахуванням вставок з менш коштовних каменів/металів, використовується спеціальний розрахунковий спосіб, при якому враховується винятково чиста вага самого золота.

Як уже говорилося раніше, вартість золота в ломбарді залежна від курсу долара. Якщо долар дорожчає, відповідно, підвищується й ціна золота (і інших дорогоцінних металів), яку встановлює український ломбард. Золото, ціна за грам 750-й проби якого становить близько сімсот гривень, має гідного «конкурента» в особі срібла – цей метал теж досить популярний серед позичальників, що віддають свої коштовності в заставу. Грам срібла в ломбарді проби 975-й і 999-й буде коштувати приблизно від десяти гривень. На срібло ціна в ломбарді приблизно однакова для наступних проб: 960, 925, 916, 900, 875, 800. Вартість їх коливається у точки 8 гривень за грам. Ціна на срібло в ломбарді найвища в нинішній і першої столицях України: у Києву і Харкову. У регіонах вона може відрізнятися, але незначно.

Крім того, що існує можливість здати срібні прикраси в ломбард під заставу, можна скористатися і зворотним варіантом угоди: купити коштовнос та срібла більш вигідною угодою, ніж покупка в ювелірному магазині!

Курйози у світі ломбардних застав

Процес оформлення кредиту під заставу в ломбарді сполучений з високими ризиками як для клієнта фінансової установи, так і для самого ломбарду. Спроби видати «коштовності» з нержавійки за золото нерідкі серед контингенту заставників, і напроти, багато ломбардів прагнуть знецінити золото своїх клієнтів, купуючи його за вартістю сантехнічних труб.

Часто зустрічається наступний спосіб шахрайства серед звичайних громадян: недорогоцінний метал зверху покривається найтоншим шаром шляхетно блискучого золота/срібла. Курйоз полягає в тому, що покарати заставника в такому випадку практично неможливо – а раптом і цій людині «коштовність» була видана за золото?

Поки ми з'ясовуємо, яка ціна на срібло в ломбардіУкраїни, десь у Казахстані ухвалюється чергова застава на кредит у вигляді… компромату. Курйоз, але факт! Інформація теж коштує грошей. Якщо ж кредит не відшкодовується інформація, що компрометує, оприлюдниться. Неясна тільки законність даного «заходу».

На початку статті згадувалася можливість здачі в ломбард під заставу електронних пристосувань, хутряних виробів. А тепер уявіть собі: поки Ви залишаєте своє золото в ломбарді,інші українці приносять сюди свої фамільні сувеніри, зброю та навіть бивні мамонта!

Роботу ломбардів також зачепила нестабільна військово-політична обстановка на території України.

Незважаючи на те, що в паспорті кожного громадянина нашої країни, а точнєй – на останній його сторінці – прописане те, що здача паспорта в заставу не є законної, багато часто намагаються провернути це. Але врахуйте: якщо каталог ломбарду не містить у собі ту або іншу позицію, або ж якщо потенційна угода не відповідає нормам українського законодавства, Ви не зможете здати в заставу ні катер, ні автомат, ні банку з огірками.

Нові впроваджувані акти законодавства України регулюють різні спірні питання щодо роботи ломбардів, однак урахуйте: Вам у жодному разі не варто втрачати пильності, оперуючи коштовностями й більшими грішми!

Одержання кредитних засобів у заставу не підходить, потрібний швидкий мікрокредит? Звертайтеся в KLT CREDIT. Тут пред'являються мінімальні вимоги до заявника, процедура оформлення мікрокредиту – проста й швидка, відправлення грошей на Вашу банківську картку відбувається протягом 15 хвилин.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.4/5
От 76 голосов
3.4
5
1
76
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X