Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди

Ціни золота в ломбарді, умови здачі коштовностей в українські ломбарди

Необхідність терміново взяти готівку в борг може застати зненацька в самий незручний момент. Якщо потрібно позичити більшу суму з умовою довгострокового погашення, то шлях Ваш – у банківську установу. Але щоб розраховувати на схвалення банку, необхідно надати купу паперів і довідок, та й чи навряд Вам запропонують короткий термін погашення кредиту.

Гроші потрібні настільки терміново, що немає зайвої хвилини на паперові турботи? У цьому випадку вихід один. Ніякі поручителі, довідки не потрібні, необхідно лише мати при собі паспорт, а також коштовний предмет, який буде залишений у якості застави в ломбарді.

Золото в ломбард як заставу

Для одержання необхідної суми готівки в ломбарді слід надати таке особисте майно, яке не дешевшає згодом. Тому відразу можна відкинути убік варіант дачі в заставу побутовий або ж цифровий техніки, враховуючи регулярне поповнення прилавків магазинів новими моделями, які витісняють старі і тим самим суттєво знижують їхню ринкову вартість.

Безпрограшний варіант у Вашій ситуації – здати золото в ломбард. Ціна його якщо і не буде триматися у одного і того ж точного показника кілька місяців, то припускати, що він знеціниться з плином часу - щонайменше наївно. За всю історію людства золото завжди цінувалося і буде цінуватися дуже високо, тому при його здачі Ви зможете розраховувати на одержання досить істотної суми. До слова, ціни на золото в ломбардах Києва та інших міст України мають прямий взаємозв'язок з курсом долара.

Вирішилися здати золото в ломбард? На пошук підходящої установи не прийдеться витрачати багато часу, оскільки практично всі ломбарди нашої країни ухвалюють золоті коштовності. Також відзначимо, що ціни на золото в ломбарді не сильно залежать від таких факторів, як час його покупки Вами, ступінь зношування (якщо не занадто сильно зношений) та ін. – золоті оцінюється високо в кожному разі.

Не варто віддаватися хвилі сумнівів! Віддавши прикрасу в легально функціонуючий ломбард, Ви неодмінно отримаєте його в повній цілості назад. Втім, не варто ігнорувати й власні обов'язки перед закладом. Ознайомтеся із відсотковими ставками на видані гроші. Вони будуть досить високими, тому що термін погашення такого кредиту – мінімальний. Якщо планується викуп дорогоцінного виробу не через кілька днів, а через кілька місяців, можливо, кращий вибір – звернення до банку.

Визначтеся з ломбардом завчасно

В Україні налагодили свою діяльність кілька мереж ломбардів, про яких можна довідатися більше в Інтернеті. Багато ломбардів, які працюють у своїй галузі ринку вже не перший рік і мають гарний авторитет, обзавелися власними веб-сайтами та гарячою лінією. Якщо Ви є постійним клієнтом великого ломбарду, напевно Вам запропонують пластикові знижкові карти. Ще одна цікава деталь: деякі ломбарди практикують підвищення кваліфікації своїх працівників, і навіть наймають «схованих» клієнтів, в обов'язку яких входить перевірка професіоналізму роботи оператора ломбарду.

У кожного ломбарду налагоджене співробітництво з охоронною компанією, яка може бути задіяна у випадку спроби пограбування установи. Що також заслуговує на увагу, так ця відсутність у ломбардах «випадкових» людей, які не мають достатньої кваліфікації, уважності і рівня відповідальності для роботи на своїй посаді. Перед тим як працевлаштуватися на посаду касира-оцінювача, претендент здає логічний тест і проходить поетапне навчання. У такій роботі будь-яка помилка може обіцяти працівникові величезні фінансові неприємності, тому не кожний погодитися займати настільки відповідальний пост.

Що закладати крім золота?

Крім золотих прикрас, ломбарди також ухвалюють і срібні вироби. Деякі компанії не ухвалюють срібло без проби, інші ж воліють брати в заставу сучасні технічні обладнання, які збереглися у відмінному, працездатному стані. Якщо ще і гарантія + документи на них будуть надані, тоді клієнт зможе розраховувати на більшу суму кредиту. Уся техніка «пробивається» по електронній базі, щоб не допустити одержання ломбардом украденого або загубленого іншим власником майна. У деяких установах можна віддавати під заставу навіть хутряні вироби: усякі дублянки, шуби і т.д.

Яка буде потрібно документація

Готуючись до відвідування ломбарду, довідавшись перед цим, допустимо, ціни на золото в ломбардах Києва,приготуйте паспорт, а також ідентифікаційний номер платника податків. За допомогою цих документів організація зможе знайти клієнта у випадку, якщо були здані в заставу крадені речі. Крім усього іншого, ломбарди не мають законного права надавати свої послуги тим клієнтам, які не досяглися вісімнадцятирічного віку, і, у свою чергу, за допомогою паспорта зможуть довідатися, скільки людині, що насправді звернулася, років.

Крім здачі свого майна в заставу, його можна продати ломбарду назавжди. Оцінна вартість у цьому випадку буде більш низкою, ніж при видачі застави.

Оцінка майна клієнта

Ще один важливий момент, який поки що не був розглянутий – оцінка вартості виробу. А ще Вам цікаво, скільки коштує грам золота в ломбарді (Україна)? У першу чергу, варто звернути увагу на стан здаваного в заставу виробу, рівень його зношеності. Якщо воно не має товарного виду, інакше кажучи, не виглядає, « як нове», то напевно ломбард дозволить собі прийняти Вашу прикрасу за ціною лома.

Безумовно, навіть виробу, що перебувають у стані «допотопному», будуть коштувати чимало при оцінюванні в грамах. Втім, куди більш раціонально продавати свої прикраси як готові ювелірні вироби.

Як би там не було, якщо терміново потрібно одержати небагато грошей, а у Вас при цьому є впевненість, що пройде кілька днів, і матеріальне становище стабілізується, звернення до ломбарду – один з оптимальних виходів із ситуації. А про те, яка на золото ціна в ломбарді встановленана даний період часу – читайте далі.

Скільки коштує грам золота в ломбарді

Грам золота в ломбардахУкраїни (проба 585) буде коштувати близько 500-700 грн. Точна оцінка вартості має пряму залежність від терміну, на який буде виданий кредит, а також від типу, ваги та стану виробу. Пробу і якість золота визначає експерт, що спеціалізується на оцінюванні дорогоцінних металів із застосуванням відповідних технічних апаратів. Якщо необхідно визначити, яка на грам золота ціна в ломбарді, з урахуванням вставок з менш коштовних каменів/металів, використовується спеціальний розрахунковий спосіб, при якому враховується винятково чиста вага самого золота.

Як уже говорилося раніше, вартість золота в ломбарді залежна від курсу долара. Якщо долар дорожчає, відповідно, підвищується й ціна золота (і інших дорогоцінних металів), яку встановлює український ломбард. Золото, ціна за грам 750-й проби якого становить близько сімсот гривень, має гідного «конкурента» в особі срібла – цей метал теж досить популярний серед позичальників, що віддають свої коштовності в заставу. Грам срібла в ломбарді проби 975-й і 999-й буде коштувати приблизно від десяти гривень. На срібло ціна в ломбарді приблизно однакова для наступних проб: 960, 925, 916, 900, 875, 800. Вартість їх коливається у точки 8 гривень за грам. Ціна на срібло в ломбарді найвища в нинішній і першої столицях України: у Києву і Харкову. У регіонах вона може відрізнятися, але незначно.

Крім того, що існує можливість здати срібні прикраси в ломбард під заставу, можна скористатися і зворотним варіантом угоди: купити коштовнос та срібла більш вигідною угодою, ніж покупка в ювелірному магазині!

Курйози у світі ломбардних застав

Процес оформлення кредиту під заставу в ломбарді сполучений з високими ризиками як для клієнта фінансової установи, так і для самого ломбарду. Спроби видати «коштовності» з нержавійки за золото нерідкі серед контингенту заставників, і напроти, багато ломбардів прагнуть знецінити золото своїх клієнтів, купуючи його за вартістю сантехнічних труб.

Часто зустрічається наступний спосіб шахрайства серед звичайних громадян: недорогоцінний метал зверху покривається найтоншим шаром шляхетно блискучого золота/срібла. Курйоз полягає в тому, що покарати заставника в такому випадку практично неможливо – а раптом і цій людині «коштовність» була видана за золото?

Поки ми з'ясовуємо, яка ціна на срібло в ломбардіУкраїни, десь у Казахстані ухвалюється чергова застава на кредит у вигляді… компромату. Курйоз, але факт! Інформація теж коштує грошей. Якщо ж кредит не відшкодовується інформація, що компрометує, оприлюдниться. Неясна тільки законність даного «заходу».

На початку статті згадувалася можливість здачі в ломбард під заставу електронних пристосувань, хутряних виробів. А тепер уявіть собі: поки Ви залишаєте своє золото в ломбарді,інші українці приносять сюди свої фамільні сувеніри, зброю та навіть бивні мамонта!

Роботу ломбардів також зачепила нестабільна військово-політична обстановка на території України.

Незважаючи на те, що в паспорті кожного громадянина нашої країни, а точнєй – на останній його сторінці – прописане те, що здача паспорта в заставу не є законної, багато часто намагаються провернути це. Але врахуйте: якщо каталог ломбарду не містить у собі ту або іншу позицію, або ж якщо потенційна угода не відповідає нормам українського законодавства, Ви не зможете здати в заставу ні катер, ні автомат, ні банку з огірками.

Нові впроваджувані акти законодавства України регулюють різні спірні питання щодо роботи ломбардів, однак урахуйте: Вам у жодному разі не варто втрачати пильності, оперуючи коштовностями й більшими грішми!

Одержання кредитних засобів у заставу не підходить, потрібний швидкий мікрокредит? Звертайтеся в KLT CREDIT. Тут пред'являються мінімальні вимоги до заявника, процедура оформлення мікрокредиту – проста й швидка, відправлення грошей на Вашу банківську картку відбувається протягом 15 хвилин.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3/5
От 8 голосов
3
5
1
8
Читайте також
21.11.2016
Як оформити микрозаймы без відмови без відмови цілодобово?
21.06.2017
Де дають кредити всім? Секрети отримання кредиту без відмови
25.10.2016
Немає часу на пошуки вигідного кредиту?
Всі права захищені © 2015-2019 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

X
Не поспішайте залишати нас!
З нами вигідно співпрацювати — лише 15 хвилин, і гроші у вас. Ми дамо вам 50% знижки на перший кредит, 35% — на другий, 15% — на третій, а щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга заплатимо 100 грн.
visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X