Цільовий або нецільовий споживчий кредит на ремонт житла: що вигідніше?

Цільовий або нецільовий споживчий кредит на ремонт житла: що вигідніше?

Затіяли ремонт житла, а грошей на оплату послуг робітників і покупку будматеріалів не вистачає? Чому б Вам не взяти кредит на ремонт і не приступити до дій якомога швидше? Перед тим як йти в банк, підрахуйте всі майбутні витрати на ремонтні роботи та визначте, який вид позики Вам необхідний. Щоб дізнатися це, слід розібратися в декількох питаннях:

- якої суми грошей Вам не вистачає?

- чи можете Ви надати заставу в банк?

- будете звертатися за допомогою до професійних будівельників чи скористаєтеся приватною пропозицією?

- протягом якого терміну Ви можете виплатити отриманий кредит?

- чи зможете зібрати чеки на послуги ремонтних робіт і на покупки будівельних матеріалів, які в певних випадках необхідно надавати фін. установі?

Від суми позики залежить термін, на який Ви зможете оформити кредит на ремонт житла. Відповідно, чим довше Ви погашаєте, тим більше переплачуєте в вигляді відсотків.

Для чого потрібна застава? Найчастіше вона дає можливість знизити процентні виплати за позикою. У деяких видах кредитування застава буде обов'язковою, так само, як і надання доказів про здійснення ремонтних робіт у Вашій оселі.

Виходячи з вищевказаних параметрів, щоб скоріше модернізувати свій будинок або квартиру, оформляйте споживчий нецільовий або ж цільовий кредит. В чому різниця?

Особливості нецільової споживчої позики

Якщо Ви хочете отримати гроші швидко і зі збором мінімального пакета документів, буде вигідніше скористатися можливістю взяти нецільовий споживчий кредит на ремонт свого житла. Для його отримання слід визначитися з фінансовою установою, яка надає цю послугу, і оформити заявку в її відділенні. Спочатку звертатися в банк необхідно зі стандартним переліком документів, до якого входять:

- Ваш паспорт;

- номер платника податків (ІПН);

- трудова книжка;

- документ, що підтверджує Ваші доходи.

Чому цей вид позики вигідніший, аніж цільовий? Перша перевага нецільової позики – незначний контроль з боку банку. У більшості цих фінансових установ Вам не доведеться роз'яснювати цілі отримання позики. Застава, як і порука, в цьому випадку не обов'язкова.

Слід враховувати, що нецільовий кредит на ремонт квартири видається тільки на невелику суму грошей. Такі позики надаються без перевірки шляхів застосування засобів, які підуть, за Вашими словами, на ремонт квартири / будинку. Це означає, що отримані гроші Ви маєте право витратити на що завгодно. Ще один плюс – швидкість видачі грошей. Їх Ви отримаєте відразу ж і в готівковому вигляді.

Цільовий споживчий кредит

Необхідний кредит на ремонт будинку, але тієї суми, яка надається в рамках нецільової позики, Вам недостатньо? Скористайтесь послугами банку по цільовому споживчому кредитуванню, і отримаєте саме ту суму грошей, яка Вам необхідна!

Цей вид позики передбачає повну звітність з боку клієнта про те, куди він витратить кредитні гроші. У таких випадках банки вимагають від своїх клієнтів документи, що підтверджують витрати на ремонтні роботи (всілякі чеки на покупки будівельних матеріалів, надані послуги ремонтних фірм та ін.). Така форма моніторингу пояснюється бажанням установи контролювати витрату виданих коштів. Банк не бажає, щоб клієнт розтратив їх на особисті розваги та інші речі, які не пов'язані з ремонтом житла.

Факт банківського контролю пом'якшується обставиною того, що процентні нарахування в разі надання цільової позики набагато нижчі, ніж ті, які виплачуються при альтернативному форматі кредитування. Пам'ятайте, що довідка про доходи в більшості випадків також істотно знижує розмір відсотків за позикою. Тому, навіть якщо надання цього документу в Вашому банку – опціональне, запитайте у його співробітників: можливо, Вам вигідніше все-таки надати цю довідку і таким чином знизити відсотки відразу на кілька пунктів. Можливо, ремонт в кредит обійдеться в рази дешевше!

Щоб отримати позику в ще більшому розмірі, Вам знадобиться вкласти в свій пакет документів дані про поручителя або про нерухомість, яку Ви готові надати в якості застави. З таким набором документів Ви не тільки зможете отримати більшу суму кредиту, але і знову-таки знизите процентну ставку по виплатах.

Бажаєте здійснити ремонт квартири в кредит, але Ваше житло, що надається в якості застави, знаходиться в іпотеці? Доведеться отримати спеціальний дозвіл на ремонт в тій установі, де Ви оформили іпотечний кредит. Якщо цього не зробити, співробітники банківської організації виявлять факт іпотеки самостійно і оштрафують Вас. В їх пильності сумніватися не доводиться, адже перед тим, як задовольнити заявку клієнта і приступити до оформлення документів на кредит, співробітники банку ретельно перевіряють свого клієнта за численними параметрами.

На який період оформити позику

На який термін краще взяти кредит на ремонт квартири? Ви можете виплачувати гроші протягом всього лише одного року або «розтягнути» термін на кілька років. Цей параметр визначається умовами кредитування, а також виключно Вашими інтересами й можливостями. Ви самі розраховуєте, за який проміжок часу зможете виплатити позику. Якщо берете великий обсяг коштів, можете оформити його навіть на 10 років. Щоб визначити оптимальний термін персонально для себе, керуйтеся двома головними факторами:

- рівнем своїх доходів (виплати не повинні займати понад 80% від Ваших доходів);

- ринковою вартістю Вашої застави для банку (максимальний розмір позики – 80% від розміру іпотеки).

Банк або МФО: де вигідніше?

Не обов'язково отримувати кредит на ремонт житла в банку. Багато українців вже скористалися вигідними пропозиціями від різних мікрофінансових організацій.

Банк надасть Вам широкий вибір умов і обсягів кредитування. Ви зможете отримати більшу суму грошей готівкою або на свій рахунок, оформивши заставу або довівши свою платоспроможність поручительством. Але найчастіше люди користуються умовами споживчих програм, які не передбачають великих розмірів позик і разом з тим перевірки банківською організацією цілей отримання позики. Головні переваги банків перед МФО: більш низькі процентні ставки, більш тривалі терміни виплати позики.

Умови, на яких МФО видає кредити на ремонт, підходять тим, кому потрібна невелика сума, або ж тим, хто не може отримати допомогу в банківських установах. Банки часто відмовляють своїм клієнтам у видачі позики з багатьох причин: велика закредитованість, занадто низькі доходи, негативна кредитна історія. Головні переважні відзнаки МФО перед банками – висока швидкість видачі грошей і відсутність потреби в зборі численних документів і довідок.

Зверніться в компанію «КЛТ КРЕДИТ» і забудьте про збір документів, як таких, а також про довгі черги. Ми робимо все, щоб при першій терміновій необхідності Ви отримали гроші, не виходячи зі свого будинку. Оформляйте заявку в режимі онлайн із введенням мінімуму особистих даних і отримуйте свої гроші протягом декількох хвилин!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
От 2 голосов
3.7
5
1
2
Читайте також
23.02.2017
Як отримати молодіжний кредит на житло в Україні
21.03.2018
Кредит в 10000 грн: швидкі гроші на карту
26.05.2017
Переваги видачі кредитів на лікування через Інтернет
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X