Що являє собою банківський кредит і як його можна отримати?

Що являє собою банківський кредит і як його можна отримати?

Для того щоб знайти вихід зі складної фінансової ситуації багато вирішують взяти певну суму в кредит. Але на сьогоднішній день оформити кредит не так і просто. Можуть бути завищені вимоги від організації, або дуже більші відсотки за користування коштами. Існують різні види кредитів, які пропонуються населенню. Одним з найпоширеніших є банківський кредит.

Що таке банківський кредит і в чому його переваги?

 Економічні відносини, у процесі яких банки надають грошові кошти фізичним і юридичним особам з обов'язковою умовою їх повернення – це банківський кредит. Він виявляє собою тимчасове надання грошей у борг. Видача необхідної суми здійснюється при дотриманні наступних принципів: забезпеченості, зворотності, терміновості, платності і цільового використання. Розрізняють два види банківських кредитів - цільовий або зв'язаний (коли кошти беруться для конкретної мети), і незв'язаний (коли при оформленні ціль не вказується).

Головними перевагами таких відносин між банками й суб'єктами господарювання є:

 • перед позичальником наданий великий вибір більш підходящого підприємства для оформлення кредиту;
 • шанс отримати потрібний товар або послугу зараз, а розплатиться пізніше;
 • простота оформлення й невеликі витрати часу;
 • банк – це установа, що діє строго за законом, тому при виникненні помилок або недорозумінні, можна довести провину кредитора;
 • неможливість інфляції впливати на суму кредиту – таким чином, якщо ви взяли банківський кредити на певний строк, то будете виплачувати щомісяця фіксовану суму, незалежно від того, як змінили ціни або курси валют.

Де і як отримати банківський кредит, і в якій формі видаються гроші позичальнику?

На сьогоднішній день практично кожний банк видає кредити. Однак не всі можуть запропонувати гарні і вигідні умови, при цьому гарантуючи надійність. Банківський кредит можна отримати переважно в банківських організаціях. Для цього позичальнику треба надати пакет документів, серед яких найчастіше основні:

 • кредитна заявка;
 • паспорт і ІПН;
 • довідка про дохід за останній рік (іноді – 6 місяців), що буде підписана вашим керівництвом і завірена печаткою;
 • виписка із зарплатної карти, яку можна швидко взяти в банку, яким користуєтеся;
 • документи, що підтверджують ваше працевлаштування, наприклад, засвідчена копія трудової книжки, виписка з неї, трудовий договір і інші;
 • закордонний паспорт, якщо такий є;
 • диплом про освіту, водійське посвідчення і інші документи, що підтверджують особу позичальника.

Фізичним особам кредити в основному видаються в наявній формі, але може використовуватися йі безготівкова форма, що має на увазі зарахування грошей на рахунок особи в банку.

У підприємств і організацій теж часто виникає необхідність взяти кошти в кредит. Тому розглянемо, як отримати банківський кредит для фірм, компаній і інших установ, а також які потрібні документи для одержання коштів. Процедура оформлення для юридичних осіб така ж, як і для фізичних. Відрізняється пакетом документів, який містить у собі:

 • кредитну заявку;
 • установчі документи (статут, договір, свідоцтво про реєстрацію, довідки, виписка з реєстру, картка зі зразками підписів і печатки та інші);
 • фінансові документи (баланси та звіти за останні періоди, звіт про рух грошових коштів, декларації по податках, висновок аудиторської компанії);
 • розроблений бізнес-план (ліцензії, сертифікати, свідчення, різні дозволи для ведення діяльності, документи, на яких є посилання в бізнес-плані);
 • договори ( про оренду, на сировині та матеріали, на реалізацію, про заставу або іпотеку майна, про кредити в інших банках).

Як оформити банківський кредит і не прогадати?

Для того щоб не потрапити у фінансову пастку від шахраїв, треба добре зважити всі складові кредиту: визначиться з валютою в першу чергу, дізнатися і порахувати в скільки вам обійдеться відсоткова ставка, гарненько розібратися якими будуть щомісячні виплати, і, головне – уважно вивчити частину умов відносно штрафних санкцій.

Після того як обрана більш підходяща установа, можна йти і укладати договір. Обов'язково прочитайте всі його пункти до моменту підписання. Поставте останні запитання консультанту, ви повинні розуміти кожну речення в договорі, особливо те, що прописане дрібним шрифтом. Як тільки договір підписаний – кошти ваші!

 Для вирішення термінових фінансових питань сьогодні можна використовувати банківський кредит. Це відмінна можливість одержати гроші зараз, а віддати пізніше. Але головна умова такої позики – це зворотність позиченої суми зі сплатою нарахованих відсотків. KLT CREDIT пропонує кредит з усіма гарантіями, при цьому видача відбувається оперативно, якісно і у комфортних умовах. Компанія за час своєї роботи заслужила велику довіру і користується гарною репутацією. Оформити банківський кредит буде легко, якщо віднести до даного процесу серйозно і заздалегідь підготувати необхідні документи. Помніть, що із грішми завжди треба бути обережними!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
28.04.2017
Інтернет сприяє поширенню контрафактної продукції
13.10.2017
«Київводоканал» вимагає збільшити ціни на воду. Столицю чекають нові тарифи
17.05.2017
Як оплатити кредит. Як погашати кредит без проблем?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X