Що являє собою банківський кредит і як його можна отримати?

Що являє собою банківський кредит і як його можна отримати?

Для того щоб знайти вихід зі складної фінансової ситуації багато вирішують взяти певну суму в кредит. Але на сьогоднішній день оформити кредит не так і просто. Можуть бути завищені вимоги від організації, або дуже більші відсотки за користування коштами. Існують різні види кредитів, які пропонуються населенню. Одним з найпоширеніших є банківський кредит.

Що таке банківський кредит і в чому його переваги?

 Економічні відносини, у процесі яких банки надають грошові кошти фізичним і юридичним особам з обов'язковою умовою їх повернення – це банківський кредит. Він виявляє собою тимчасове надання грошей у борг. Видача необхідної суми здійснюється при дотриманні наступних принципів: забезпеченості, зворотності, терміновості, платності і цільового використання. Розрізняють два види банківських кредитів - цільовий або зв'язаний (коли кошти беруться для конкретної мети), і незв'язаний (коли при оформленні ціль не вказується).

Головними перевагами таких відносин між банками й суб'єктами господарювання є:

 • перед позичальником наданий великий вибір більш підходящого підприємства для оформлення кредиту;
 • шанс отримати потрібний товар або послугу зараз, а розплатиться пізніше;
 • простота оформлення й невеликі витрати часу;
 • банк – це установа, що діє строго за законом, тому при виникненні помилок або недорозумінні, можна довести провину кредитора;
 • неможливість інфляції впливати на суму кредиту – таким чином, якщо ви взяли банківський кредити на певний строк, то будете виплачувати щомісяця фіксовану суму, незалежно від того, як змінили ціни або курси валют.

Де і як отримати банківський кредит, і в якій формі видаються гроші позичальнику?

На сьогоднішній день практично кожний банк видає кредити. Однак не всі можуть запропонувати гарні і вигідні умови, при цьому гарантуючи надійність. Банківський кредит можна отримати переважно в банківських організаціях. Для цього позичальнику треба надати пакет документів, серед яких найчастіше основні:

 • кредитна заявка;
 • паспорт і ІПН;
 • довідка про дохід за останній рік (іноді – 6 місяців), що буде підписана вашим керівництвом і завірена печаткою;
 • виписка із зарплатної карти, яку можна швидко взяти в банку, яким користуєтеся;
 • документи, що підтверджують ваше працевлаштування, наприклад, засвідчена копія трудової книжки, виписка з неї, трудовий договір і інші;
 • закордонний паспорт, якщо такий є;
 • диплом про освіту, водійське посвідчення і інші документи, що підтверджують особу позичальника.

Фізичним особам кредити в основному видаються в наявній формі, але може використовуватися йі безготівкова форма, що має на увазі зарахування грошей на рахунок особи в банку.

У підприємств і організацій теж часто виникає необхідність взяти кошти в кредит. Тому розглянемо, як отримати банківський кредит для фірм, компаній і інших установ, а також які потрібні документи для одержання коштів. Процедура оформлення для юридичних осіб така ж, як і для фізичних. Відрізняється пакетом документів, який містить у собі:

 • кредитну заявку;
 • установчі документи (статут, договір, свідоцтво про реєстрацію, довідки, виписка з реєстру, картка зі зразками підписів і печатки та інші);
 • фінансові документи (баланси та звіти за останні періоди, звіт про рух грошових коштів, декларації по податках, висновок аудиторської компанії);
 • розроблений бізнес-план (ліцензії, сертифікати, свідчення, різні дозволи для ведення діяльності, документи, на яких є посилання в бізнес-плані);
 • договори ( про оренду, на сировині та матеріали, на реалізацію, про заставу або іпотеку майна, про кредити в інших банках).

Як оформити банківський кредит і не прогадати?

Для того щоб не потрапити у фінансову пастку від шахраїв, треба добре зважити всі складові кредиту: визначиться з валютою в першу чергу, дізнатися і порахувати в скільки вам обійдеться відсоткова ставка, гарненько розібратися якими будуть щомісячні виплати, і, головне – уважно вивчити частину умов відносно штрафних санкцій.

Після того як обрана більш підходяща установа, можна йти і укладати договір. Обов'язково прочитайте всі його пункти до моменту підписання. Поставте останні запитання консультанту, ви повинні розуміти кожну речення в договорі, особливо те, що прописане дрібним шрифтом. Як тільки договір підписаний – кошти ваші!

 Для вирішення термінових фінансових питань сьогодні можна використовувати банківський кредит. Це відмінна можливість одержати гроші зараз, а віддати пізніше. Але головна умова такої позики – це зворотність позиченої суми зі сплатою нарахованих відсотків. KLT CREDIT пропонує кредит з усіма гарантіями, при цьому видача відбувається оперативно, якісно і у комфортних умовах. Компанія за час своєї роботи заслужила велику довіру і користується гарною репутацією. Оформити банківський кредит буде легко, якщо віднести до даного процесу серйозно і заздалегідь підготувати необхідні документи. Помніть, що із грішми завжди треба бути обережними!

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
20.11.2018
Де можна взяти кредит в Україні?
14.04.2017
Допомогу безробітним замінять на допомогу у відкритті бізнесу
31.05.2017
Мікрокредит онлайн заявка. Правильне оформлення при отриманні
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X