Чому відрізняється позика на невідкладні потреби від цільових кредитів

Чому відрізняється позика на невідкладні потреби від цільових кредитів

Кредит на невідкладні потреби являє собою вид кредитування, при якому позичальник одержує можливість користуватися кредитними коштами на свій розсуд. Подібні позики вже встигнули стати класичними в сфері банківських кредитів, а в Україні тільки набирають популярність у міру зростання доходів громадян і розвитку фінансової культури держави.

Оманним може виявитися нав'язлива думка про те, що пропозиція коштів на невстановлені цілі – ризикована і нерентабельна справа для банків. За допомогою нецільових позичок банківські установи отримують можливість не тільки розширити свою клієнтуру, але й утримати вже наявну, з гарною кредитною репутацією.

Практично кожний банк при Вашому обігу запропонує варіант із оформленням позики на невідкладні потреби. Це прекрасний шанс отримати на руки значну грошову суму без необхідності звітувати про характер її використання. Як і багато інші пропозиції, подібна позика може бути отримана як готівкою, так і на банківську картку.

Діапазон кредитних сум

Швидкий кредит на невідкладні потреби може мати на увазі одержання суми від декількох тисяч до декількох сотень тисяч гривень, переважно до 250 000 грн. Якщо Ви не збираєтеся надавати заставу, якщо за Вас нікому поручитися, напевно Ваш кредитний «ліміт» складе кілька десятків тисяч гривень. Проте, усе залежить від передбаченої програми кредитування тим або іншою банківською установою.

Кредитом на невідкладні потреби можна вважати і засоби на кредитних картках, тому що у випадку їх нарахування не потрібне цільове застосування грошей з карти. Однак чи є значення розраховувати на ці фінанси, як на основне джерело фінансування? Кредитний ліміт на карті найчастіше становить кілька сотень гривень і може бути підвищений згодом до декількох тисяч одиниць національної валюти.

Щодо онлайн-кредитования. Оформляючи позику у мікрофінансової організації вперше, Ви можете розраховувати на суму в кілька тисяч гривень ( приміром, у КЛТ КРЕДИТ Ви одержите 2 500 грн.). При зверненні до певної компанії кілька раз, як правило, кредитний ліміт клієнта зростає.

Терміни погашення позик на «невідкладну допомогу»

Споживчі нецільові кредити в основному видаються на термін до 5-7 років (цей показник – максимальний). Що стосується мінімального терміну, то його нижчий поріг – 1-3 місяця.

Відзначимо, що встановлений фінансовою установою термін погашення кредиту має пряму залежність не стільки від бажань кредитоотримувача, як від його середнього щомісячного заробітку. Мікрофінансові онлайн-компанії при першому Вашому обігу дозволять розраховувати на термін повернення коштів від 30 до 65 днів.

Необхідність у кредиті на невідкладні потреби

Тому що описуваний вид позики є універсальним, його певні специфічні особливості як такі відсутні. Втім, є сенс замислитися над тим, на що Ви витратите одалживаемые гроші. Може бути, цільовий кредит, все-таки, буде вигідніше? Приміром, при покупці дешевого технічного пристрою найбільш вигідним і швидким варіантом «збагачення» буде оформлення експрес-кредиту. Для оплати навчання у вузі можна скористатися пропозицією позики на освіту. А такий вид кредитування, як автокредит, по своїх відсоткових ставках і зовсім буде куди вигідніше кредиту на невідкладні потреби.

Проте, якщо гроші необхідно отримати максимально швидко, а витрачати їх прийдеться на різні потреби, звернутися в спеціальну мікрофінансову організацію – найбільш вигідний варіант. Приміром, у КЛТ КРЕДИТ. По-перше, компанія працює цілодобово, тим самим дозволяючи розраховувати на видачу грошей у будь-який зручний час. По-друге, відсутні сховані комісії. У спеціальному калькуляторі на головній сторінці сайту Ви зможете визначити остаточну суму повернення. По-третє, Ваші персональні дані в цілковитій безпеці!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
04.05.2018
В Україні знайшли золото! Чому дорогоцінний метал не поспішають видобувати?
15.01.2018
Трудові мігранти з України — жертви нелегальних посередників
26.03.2019
Не дають кредит в банку: як швидко знайти і усунути причину відмови?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X