Чому потрібно вивчити кредитний договір

Чому потрібно вивчити кредитний договір

Кредитний договір – це невід'ємна складова одержання позики, де зафіксовані всі фінансові умови видачі грошей і обов'язки сторін. Важливо ознайомиться з положеннями документа.

Вибирати банківську установу для позики коштує не тільки по відсотковій ставці. Слід звернути особливу увагу на положення такого документа, як договір кредитування. Часи, коли при підписанні договору на позику було бути «на чеку», давно пройшли. Багато банків і фінансові організації, включаючи КЛТ КРЕДИТ, пропонують прозорі умови оформлення кредиту і ведуть досить лояльну політику для клієнтів. Однак експерти рекомендують ретельно вивчити положення перед підписанням договору.

Додержуйтеся наступним правил, і ви не потрапляєте у фінансову «пастку»:

  1. Приділите досить часу для ознайомлення з документом і не квапитеся під час його читання. При бажанні ви можете попросити кредитного фахівця надати вам шаблон договору до моменту подачі заявки і підписання договору на надання позики. Ви зможете запобігти виникненню ситуації, коли кредитний договір підписується в поспіху без детального ознайомлення з його положеннями. Дана рекомендація особливо ставиться до позик на продукцію в різних торговельних мережах. Банківські установи ввели більш посилені умови видачі грошей на продовольчі товари, тому новину про позитивний рішення може змусити кредитоотримувача забути про заходи обережності. Яким би привабливим не здавалося позика, не рекомендується за нього хапатися, не вивчивши фінансові умови.
  2. Ретельно перевірте вартість кредиту. Усі переплати по позиці повинні бути чітко зафіксовані в договорі. Реальна відсоткова ставка в річних повинна в обов'язковому порядку виводиться окремим пунктом. Прозорість надання кредитних послуг є гарантом відсутності несподіваних фінансових неприємностей у вигляді схованих платежів.
  3. Зверніть увагу на наявність і розмір штрафних санкцій, які можуть застосовуватися, якщо позичальник буде порушувати положення договору, зокрема при прострочених платежах.
  4. Ознайомтеся із відсотковими ставками. Уточніть, яка ставка діє по умови надання даного кредиту – плаваюча або фіксована. Також рекомендується довідатися при яких умовах банк може змінити її розмір.
  5. Якщо які-небудь пункти вас не влаштовують, краще знайти кредитну програму іншої кредитної установи. Не варто думати, що вас обійде стороною форс-мажор і банк вирішить не скористатися своїми правами, чітко зафіксованими в кредитному договорі.

Банківські організації всебічно захищають власні інтереси і намагаються мінімізувати ризики, які можуть виникнути через те, що позичальник не буде виконувати положення підписаного документа або буде виконувати їхнім неналежним чином. Варто віддавати переваги документам, у яких прозоро відображені всі умови надання позики, які виключають виникнення несподіваних підвищень ставок в однобічному порядку і інших неприємних сюрпризів. Наприклад, у КЛТ КРЕДИТ договір кредиту фіксує умови, згідно з якими сторони приймають на себе відповідальність і повинні діяти з урахуванням певних правил. У документі чітко фіксуються всі фінансові нюанси, що стосуються відсоткової ставки, штрафів при простроченні платежів і т.д., і т.п. 

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X