Чому послуги мікрофінансових організацій стають популярнішими за банківські?

Чому послуги мікрофінансових організацій стають популярнішими за банківські?

Чому послуги мікрофінансових організацій стають популярнішими за банківські?

Мікрокредитування вигідно тим громадянам, хто не може отримати традиційну позику в банку під вигідні відсотки та на тривалий термін виплати. Як правило, цією послугою користуються люди з низьким, або ж середнім рівнем достатку.

Що таке мікрокредит?

Мікрокредит — один із різновидів грошової позики, який оформляється на короткий термін і в незначних розмірах. Українець може отримати мікрокредит в мікрофінансовій організації або в банку. Варто відзначити, що все менше українських банків надають послуги мікрокредитування. На схожих умовах в банку можна хіба що оформити споживчий кредит на рік. Гроші в такому випадку будуть перераховуватися клієнту на завчасно оформлену кредитну картку. Мікрофінансові компанії в цьому плані пропонують українцям лояльніші умови. Такі організації переводять всю суму позики на будь-який банківський рахунок клієнта або видають кредит готівкою в повному обсязі відразу ж після оформлення угоди.

Як отримати мікрокредит? Процес оформлення такої позики досить простий. Громадянину не потрібно збирати великий пакет документів, іноді для отримання грошей варто лише надати власний паспорт з ідентифікаційним кодом.

Позики на короткий термін нерентабельні для банків. Тому все більше українців звертаються за допомогою до МФО. Далі мова піде про умови співпраці саме з цією організацією.

Переваги та недоліки МФО

У мікрофінансових організаціях від позичальника не потрібні дані про його доходи, довідки про офіційне працевлаштування та інші документи, на збір яких завжди йде сила-силенна часу. Такий кредитор не перевіряє платоспроможність. Деякі МФО готові кредитувати навіть фізичних осіб з поганою кредитною історією, у яких вже є заборгованості за раніше оформленими позиками. Всі ці переваги мікрофінансових організацій значно економлять час позичальника. Але за такі зручності клієнти цих компаній розплачуються ціною інколи значно завищених процентних ставок.

Кожен українець, вибираючи, де можна оформити кредит, повинен ознайомитися з головними особливостями мікропозик від МФО. Відсоткова ставка за таким кредитом нараховується подобово і може досягати 2% в день і більше. Дані компанії не відкидають випадків нарахування позичальникові додаткових виплат, окрім щоденних відсотків. Наприклад, Вас може очікувати чималий штраф за прострочення оплати відсотків.

Ще один мінус мікрокредитування — високий рівень шахрайства серед мікрофінансових організацій. Деякі недобросовісні компанії можуть, прямо кажучи, обкрадати людей, забираючи залишені клієнтами в заставу машини, квартири і коштовності.

Кому допоможуть мікрокредити

Короткочасні кредити від МФО вигідні як для простих українців, так і для бізнесменів-початківців. Підприємець може отримати кошти в короткий термін і витрачати їх на що завгодно, йому не потрібно вести будь-яку звітність про витрачені гроші. Такі позики не передбачають визначення цільового призначення. Багатьом громадянам куди вигідніше оформити короткочасний кредит в МФО і трохи переплатити за відсотками, аніж взяти кредит на рік в банку та сковувати свої дії численними умовами й обмеженнями з боку фінансової установи.

Живете від зарплати до зарплати? Окремий вид мікрокредитів — позики, які оформляються до зарплатні. Такі кредити відрізняються особливою короткочасністю. Термін виплати такої позики обмежується лише одним місяцем. Подібну фінансову допомогу можна отримати як із боку мікрофінансової організації, так і банківської установи.

Для оформлення кредиту до зарплати, як і у всіх раніше описаних випадках, не потрібно збирати безліч паперів або підшукувати поручителів — Вам достатньо всього лише паспорту та ідентифікаційного коду. Розмір кредиту до зарплати розраховується відповідно до середньої щомісячної зарплатні громадянина.

Умови кредитування

З огляду на позитивні та негативні сторони мікрокредитування від МФО слід розглянути основні умови укладання угоди:

— щоб отримати грошову позику, клієнтові фінансової компанії необхідно в обов'язковому порядку надати кредитору паспорт та ІПН;

— термін, на який видається кредит, визначається компанією в індивідуальному порядку, відповідно до власних уподобань та фінансових можливостей клієнта;

— процес розгляду документів та оформлення кредиту найчастіше займає не більше 1-го дня, а іноді всього лише 15-20 хвилин (!);

— кредитні кошти видаються як в готівковій, так і в безготівковій формі. У деяких випадках гроші можуть перераховуватись не тільки на банківські карти, але й на електронні гаманці;

— більшість компаній пропонують клієнтам оформити кредит не особисто в офісі, а по телефону або в режимі online;

— виплачувати мікрокредит в більшості випадків можна тим способом, який є найбільш зручним саме для Вас.

Обираєте між декількома мікрофінансовими компаніями і не можете визначитися, де кредит буде оформлений на найвигідніших умовах? Перш за все, проаналізуйте всі вимоги організації. Наприклад, деякі компанії-кредитори можуть вимагати від позичальника наявність прописки саме в тому районі, в якому розташовується мікрофінансова організація. Деякі МФО відмовляються надавати свої послуги клієнтам з поганою кредитною історією.

Звертайте увагу на процентні ставки, які пропонує організація, а також на наявність різних додаткових умов співпраці. Навіщо Вам зв'язуватися з компаніями, які вимагають, наприклад, заставу під мікропозику, якщо існує безліч організацій, що надають кредити без будь-яких застав та інших додаткових вимог?

Отримуйте кредит, не полишаючи меж свого житла, без надання будь-якої застави, поручителів і цілої стопки довідок! Компанія «КЛТ КРЕДИТ» надає свої послуги в мережі Інтернет. Вам більше не потрібно висиджувати в довгих чергах і остерігатися відмов в послузі кредитування. «КЛТ КРЕДИТ» перерахує кошти на Ваш рахунок в день подачі Вашої заявки.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X