Чим відрізняються позики без відмови від звичайних?

Чим відрізняються позики без відмови від звичайних?

Великий попит на кредити й позики сприяє розвитку цієї галузі і появі великої кількості організацій і установ, що надають подібні послуги. Сьогодні практично кожний житель України, що досяг повнолітнього віку, може взяти кредит на будь-які потреби. Найбільшою популярністю користуються мікрофінансові організації, що висувають спрощені вимоги до процедури оформлення і одержання позик.

Що таке мікропозика

Під мікропозикою мається на увазі короткостроковий кредит на невелику суму, який може оформити будь-яка людина. Приміром, потенційному позичальникові потрібна невелика сума грошей до зарплати. Можливість звернутися до родички або друзів відсутня. Завдяки МФО, клієнт одержує мікропозики без відмовиіз зарахуванням засобів на банківську карту, і в визначений строк повертає суму з відсотками за користування. Відсоткова ставка нараховується щодня, і чим менше сума позики і строк користування коштами, тим менше буде переплата.

Деякі позичальники воліють звертатися в банк для надання їм кредиту. Варто враховувати, що вимоги, висунуті банком, набагато відрізняються від тих, які існують у МФО. Також механізм і тривалість самої процедури оформлення заявки і одержання грошей кардинально відрізняється за часом і обсягом. Подача заявки на позику не гарантує позитивний результат, адже враховується безліч факторів і обставин. На що звертають увагу організації при ухваленні рішення по позиці або кредиту:

 • Вік позичальника. Як правило, шансів одержати позитивну відповідь більше в тих, чий вік становить від 21 до 55 років. Однак є і інші вікові рамки 18 - 75 років.
 • Платоспроможність позичальника. Ураховується місце роботи і середній заробіток, родинний стан і наявність дітей, кредити в інших банках і організаціях, інше.
 • Ціль позики і сума, яку клієнт прагне одержати, а також строк мікрокредитування.

Переважно, це стосується банківських установ, і перевірка інформації на достовірність може затягнутися на кілька днів і навіть тижнів.

Уникнути цих тривалих процедур і гарантовано одержати терміновий займ на карту без відмови дозволяють мікрофінансові організації.

Основні відмінності позики без відмови від звичайних

Мікрофінансові організації, однієї з яких є "КЛТ КРЕДИТ", працюють по іншій, спрощеній схемі, що є безсумнівною перевагою для потенційних позичальників. Оформити заявку на позику без відмови зможе кожний бажаючий.

Отже, що відрізняє позику без відмови від звичайного?

 • Швидкість оформлення. Цей критерій має величезне значення, коли потрібний термінова мікропозика без відмов. Час розгляду заявки і видачі засобів у різних організаціях може варіюватися від 2 хвилин до 15 хвилин. У порівнянні з банком, де рішення може прийматися до 1 тижня, цей строк – дуже зручний.
 • Після зарахування коштів на банківську карту при оформленні мікропозики, клієнт зможе користуватися грошима моментально, активація або розблокування не потрібні.
 • Доступність. Незалежно від того, яка кредитна історія в клієнта, скільки активних діючих кредитів в інших банках, він зможе взяти мікропозику без відмови.
 • Не потрібно підтверджувати свою платоспроможність довідками з місця роботи і про доходи. Враховуючи, що сума мікропозики порівняно не велика, МФО воліють обходитися без цих бюрократичних процедур.
 • Дистанційне оформлення позики. Заявка подається в режимі онлайн, і для одержання коштів досить мати тільки банківську карту, куди сума позики і зараховується.

Як оформити і одержати мікропозику без відмови

Для того, щоб кожний потенційний клієнт зміг одержати позику на карту без відмови, йому в обов'язковому порядку буде потрібно банківська карта. Яким банком вона видана, і яка платіжна система на ній діє – зовсім не важливо. Друга обов'язкова умова – повноліття позичальника, і оформити позику без відмови з 18 років зможе кожний бажаючий. Процедура оформлення заявки в "KLT CREDIT" для одержання мікрокредиту займає всього кілька хвилин, і зажадає від клієнта мінімум інформації і зусиль.

Щоб одержати мікропозику на карту без відмови, необхідно:

 • Зареєструватися на офіційному сайті організації.
 • Ознайомитися з умовами співробітництва, договором і інструкцією оформлення позики.
 • Заповнити анкету із вказівкою достовірної інформації про себе, указати контактні дані.
 • Придумати пароль, який стане заставою успішного користування системою і забезпечить захист від шахраїв.
 • Зареєструвати банківську карту на сайті, верифікувати її. Для того, щоб операція була успішною, на рахунку обов'язково повинне бути не менш 1 гривні.
 • Розгляд заявки займає 2 хвилини, і після рішення клієнт одержить смс повідомлення і лист на електронну пошту з результатом.
 • При позитивному рішенні мікрокредит без відмови грошінадходять на карту і доступний до використання.

"КЛТ КРЕДИТ" - швидкий і зручний спосіб одержати мікропозики терміново без відмови для кожного жителя України. Вигідні умови мікрокредитування, доступні строки, комфортне одержання і оплата позики – це тільки частина переваг. Ознайомитися із правилами і договором можна на сайті. При виникненні питань їх можна задати менеджерам по зазначених номерах телефонів.

Примітка: під кредитом, позикою, грошима на карту без відмови мається на увазі форс-мажорні обставини, що відбувались із клієнтом не по його провині, внаслідок якого не можна одержати фінансову допомогу від кредитних організацій через негативний кредитний рейтинг. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» йде на зустріч кожному клієнту і готова надавати позику онлайн навіть із поганим кредитним рейтингом. Але, є виключення із правил, це коли клієнт занесений у чорний список організацій або внутрішня служба безпеки компанії «КЛТ КРЕДИТ» не може перевірити правдивість бачених даних, документів позичальника.

Однією з умов оформлення позики, кредиту, грошей онлайн без відмови є кредитний рейтинг позичальника, який не повинен бути занесений у чорний список боржників.

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 54 голосов
4.1
5
1
54
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X