Чи варто очікувати значного зростання заробітної плати українців?

Чи варто очікувати значного зростання заробітної плати українців?

Чи варто очікувати значного зростання заробітної плати українців?У найближчі кілька років значного зростання заробітної плати не очікується, оскільки у всесвітньому рейтингу цікавих для інвестування країн в 2016-му році Україна опустилася на 41 рядок. Якщо порівнювати з 2015-м роком, це максимальне зниження стосовно інших країн. Щороку міжнародна аудиторська компанія BDO оцінює різні країни на предмет інвестпривабливості. Враховується безліч факторів, таких як політична, економічна і соціальна обстановка в країні. В 2016-му році Україна стрімко «впала» в цьому рейтингу, навіть нижче деяких країн Африки.

Топ-5 кращих країн світу для інвестицій

Країни Азії займають перші позиції в зазначеному рейтингу. Багато років Гонконг займав по черзі то друге, то третє місце, а в 2016 році вирвався на саму вершину рейтингу. Ця країна досягла небувалих висот в економічній, соціальній і політичній сферах. На другій сходинці розташовується Сінгапур. Ці дві країни (разом з Гонконгом) мають зручне законодавство для інвестування та значні комерційні ресурси.

Голландія посідає третю сходинку в світовому рейтингу. Ця країна вперше перебуває на п'єдесталі лідерів завдяки тому, що у фінансовій політиці робить акцент на міжринкові відносини, а також за рахунок свого географічного розташування на карті Європи і найвищого коефіцієнта цін виробників серед держав, що входять в ОЕСР.

Швейцарія наразі посідає четверте місце, спустившись з лідируючого, на якому розташовувалася в 2015 році. Зниження на кілька сходинок обумовлюється невеликим спадом за всіма індексами. Норвегія знаходиться в кінці п'ятірки лідерів.

Україна «зробила крок» на дно рейтингу

За минулу п'ятирічку найвищий рівень, який займала Україна в цьому рейтингу, припадає на 2015-й рік: 89 місце з 170. У 2016 році наша країна опинилася на 130-му місці, тим самим обігнавши за спадом південноафриканські країни, Мавританію і Камерун. Серед причин такого різкого падіння в звіті вказані військові дії, низький рівень захищеності інвесторів проти ризиків і неймовірно високий рівень корупції.

На 89-е місце, яке займала Україна, опустилася Білорусь. Росія залишилася на 34-й позиції, у Польщі теж без змін — вона на 100-му місці.

В Україну не хочуть інвестувати так само, як і в маловідомі країни

Мадагаскар, маловідомий африканський острів, посідає одне з найнижчих місць в міжнародній економіці. За минулі тридцять років Кенія зарекомендувала себе як країна, в якій править диктатура, де часто відбуваються військові зіткнення, а також внутрішні міжусобиці і конфлікти. Про існування Таджикистану великий відсоток населення планети навіть не здогадується. Поза сумнівами, «чудова» компанія для держави-серця Європи, яка бажає бути прийнятою в ЄС. Мова, звичайно ж, про Україну.

Малаві піднялася на 20 сходинок, Кабо-Верде — на 18, Косово — на 20. Ці країни збільшили свій рейтинговий показник за рахунок впровадження реформ та технологічних інновацій. З прогресивних держав вище всіх піднялася Ірландія — на 10 сходинок.

Простий приклад впливу інвестицій на заробітну плату робітника

Багато ходить розмов про те, що без серйозних капіталовкладень заробітна плата українців не підніметься. Чи так це насправді? Можливо, у багатьох є родичі, які працюють на заводі. Візьмемо, наприклад, Алчевський металургійний завод в Луганській області.

Заробітна плата на таких заводах безпосередньо залежить від рівня виробництва. Діаметр і якість виробів з тонкої сталі контролюють на ультразвуковій установці. Звичайно ж, обладнання необхідно оновлювати, інакше знижується якість виробництва, замовлення перестають надходити. А з'явився б у заводу вкладник, який зміг би закупити нове обладнання, високоякісну сировину, відразу б зріс і відсоток замовлень, та, як наслідок, зарплата рядового співробітника.

Робочий отримував би більше грошей, сплачував би податки, купував би тільки екологічно чисті продукти. А оскільки інвестування немає, заробітна плата у простої людини — мізерна, настільки ж мізерні і податки в казну країни. Таким чином низька інвестиційна привабливість України і впливає на життя звичайного громадянина своєї Батьківщини.

Якщо зарплати не вистачає на життя, звертайтеся в «КЛТ КРЕДИТ». Ми створені, щоб допомагати всім! Звертайтеся до нас за кредитом, і Ви переконаєтеся, наскільки якісним і швидким може бути сервіс в нашій країні.

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X