Чи варто очікувати значного зростання заробітної плати українців?

Чи варто очікувати значного зростання заробітної плати українців?

У найближчі кілька років значного зростання заробітної плати не очікується, оскільки у всесвітньому рейтингу цікавих для інвестування країн в 2016-му році Україна опустилася на 41 рядок. Якщо порівнювати з 2015-м роком, це максимальне зниження стосовно інших країн. Щороку міжнародна аудиторська компанія BDO оцінює різні країни на предмет інвестпривабливості. Враховується безліч факторів, таких як політична, економічна і соціальна обстановка в країні. В 2016-му році Україна стрімко «впала» в цьому рейтингу, навіть нижче деяких країн Африки.

Топ-5 кращих країн світу для інвестицій

Країни Азії займають перші позиції в зазначеному рейтингу. Багато років Гонконг займав по черзі то друге, то третє місце, а в 2016 році вирвався на саму вершину рейтингу. Ця країна досягла небувалих висот в економічній, соціальній і політичній сферах. На другій сходинці розташовується Сінгапур. Ці дві країни (разом з Гонконгом) мають зручне законодавство для інвестування та значні комерційні ресурси.

Голландія посідає третю сходинку в світовому рейтингу. Ця країна вперше перебуває на п'єдесталі лідерів завдяки тому, що у фінансовій політиці робить акцент на міжринкові відносини, а також за рахунок свого географічного розташування на карті Європи і найвищого коефіцієнта цін виробників серед держав, що входять в ОЕСР.

Швейцарія наразі посідає четверте місце, спустившись з лідируючого, на якому розташовувалася в 2015 році. Зниження на кілька сходинок обумовлюється невеликим спадом за всіма індексами. Норвегія знаходиться в кінці п'ятірки лідерів.

Україна «зробила крок» на дно рейтингу

За минулу п'ятирічку найвищий рівень, який займала Україна в цьому рейтингу, припадає на 2015-й рік: 89 місце з 170. У 2016 році наша країна опинилася на 130-му місці, тим самим обігнавши за спадом південноафриканські країни, Мавританію і Камерун. Серед причин такого різкого падіння в звіті вказані військові дії, низький рівень захищеності інвесторів проти ризиків і неймовірно високий рівень корупції.

На 89-е місце, яке займала Україна, опустилася Білорусь. Росія залишилася на 34-й позиції, у Польщі теж без змін — вона на 100-му місці.

В Україну не хочуть інвестувати так само, як і в маловідомі країни

Мадагаскар, маловідомий африканський острів, посідає одне з найнижчих місць в міжнародній економіці. За минулі тридцять років Кенія зарекомендувала себе як країна, в якій править диктатура, де часто відбуваються військові зіткнення, а також внутрішні міжусобиці і конфлікти. Про існування Таджикистану великий відсоток населення планети навіть не здогадується. Поза сумнівами, «чудова» компанія для держави-серця Європи, яка бажає бути прийнятою в ЄС. Мова, звичайно ж, про Україну.

Малаві піднялася на 20 сходинок, Кабо-Верде — на 18, Косово — на 20. Ці країни збільшили свій рейтинговий показник за рахунок впровадження реформ та технологічних інновацій. З прогресивних держав вище всіх піднялася Ірландія — на 10 сходинок.

Простий приклад впливу інвестицій на заробітну плату робітника

Багато ходить розмов про те, що без серйозних капіталовкладень заробітна плата українців не підніметься. Чи так це насправді? Можливо, у багатьох є родичі, які працюють на заводі. Візьмемо, наприклад, Алчевський металургійний завод в Луганській області.

Заробітна плата на таких заводах безпосередньо залежить від рівня виробництва. Діаметр і якість виробів з тонкої сталі контролюють на ультразвуковій установці. Звичайно ж, обладнання необхідно оновлювати, інакше знижується якість виробництва, замовлення перестають надходити. А з'явився б у заводу вкладник, який зміг би закупити нове обладнання, високоякісну сировину, відразу б зріс і відсоток замовлень, та, як наслідок, зарплата рядового співробітника.

Робочий отримував би більше грошей, сплачував би податки, купував би тільки екологічно чисті продукти. А оскільки інвестування немає, заробітна плата у простої людини — мізерна, настільки ж мізерні і податки в казну країни. Таким чином низька інвестиційна привабливість України і впливає на життя звичайного громадянина своєї Батьківщини.

Якщо зарплати не вистачає на життя, звертайтеся в «КЛТ КРЕДИТ». Ми створені, щоб допомагати всім! Звертайтеся до нас за кредитом, і Ви переконаєтеся, наскільки якісним і швидким може бути сервіс в нашій країні.

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
29.12.2017
Погашення кредиту в мікрофінансової організації
12.06.2019
Умови кредитування: що змінилося за останні 10 років?
26.04.2017
Кредит на відпочинок: відпочиваємо сьогодні, платимо завтра
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X