Чи субсидує держава недобросовісних орендодавців?

Чи субсидує держава недобросовісних орендодавців?

Вимоги до громадян, які претендують на державне субсидіювання, вже змінювалися декілька разів. Зміни торкались то певної групи осіб, то правил оформлення держдотацій.

До теперішнього моменту громадяни, які проживали в житлових приміщеннях, але не були зареєстровані там, не могли отримати державну допомогу. Це правило поширювалося на всіх, включаючи людей, які залишили Крим і зони АТО. Оскільки найчастіше вони проживають в гуртожитках або орендованих приміщеннях.

Нещодавно Міністерство соціальної політики вирішило підтримати населення й надати державні дотації громадянам, які не зареєстровані за адресами, але знаходяться там на підставі орендної угоди, написаної у вільній формі та підписаної двома його учасниками — орендодавцем і орендарем.

Але юристи стверджують, що особи, які орендують житло, навряд чи кинуться оформляти держдопомогу, оскільки близько дев'яносто відсотків орендного житла в країні надається бажаючим неофіційно. Інакше орендодавцям довелося б кожні три місяці вносити в казну держави вісімнадцять відсотків від отриманого доходу.

«Швидше за все, держава таким хитромудрим нововведенням намагається виявити недобросовісних орендодавців, які не сплачують податок на прибуток», — пояснила молодший юрист «Eterna Law» М. Татарова.

В зв'язку з цим отримати державну допомогу на підставі офіційної угоди можуть:

• Орендарі, які знають, що власник житла сплачує податки з доходу від здачі нерухомості.

• Особи, які орендують житлову площу, для котрих розмір потенційного субсидіювання перевищує можливе збільшення орендної вартості на величину податку.

Якщо ж громадянин, який претендує на субсидіювання, живе в приміщенні рідних або друзів, то обмежень для отримання дотацій немає, стверджують юристконсульти.

Але є одна вимога. Для отримання допомоги від держави оплата комунальних послуг повинна здійснюватися тим громадянином, який живе в даному приміщенні.

«Якщо приміщення є власністю родича, то оплачувати всі рахунки повинна людина, яка отримує пільги», — зазначив один із партнерів ЮК «Волхв» А. Навальний.

Також можуть виникнути складнощі при оформленні держдопомоги, пояснює М. Татарова, якщо в квартирі зареєстровані громадяни, які там не проживають, але при цьому їхні доходи враховуються при визначенні розміру дотації.

В даній ситуації, оформляючи документи, в пункті про склад сім'ї слід зазначити, що людина прописана, але фактично не живе тут, та прикласти офіційний папір, що підтверджує це (довідка з місця роботи в іншому місті, договір оренди й т.д.).

«Будьте готовими до того, що соцінспектор може нанести візит з метою перевірки інформації про те, що в приміщенні проживає стільки людей, скільки й було вказано в документі», — попередив А. Навальний.

«КЛТ КРЕДИТ» — це мікрофінансова компанія. На нашому сайті розміщена корисна інформація про послуги та умови кредитування різних кредитних програм. Потенційні позичальники, ознайомившись з нею, зможуть знайти для себе оптимальне рішення. Звертаємо Вашу увагу: ми надаємо мікропозики на дуже вигідних умовах!.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
22.12.2016
Як взяти позику із проблемною заборгованістю
20.07.2017
Микропозики населенню. Оформлення позики МФО та як отримати терміновий кредит
28.01.2020
«Допоможу грошима!» - наскільки реально отримати безплатну допомогу?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X