Чи стане доступнішою віза в Америку для українців?

Чи стане доступнішою віза в Америку для українців?

З 2014 року збільшився термін дії туристичних віз в США. Раніше візи для ділових або туристичних поїздок в Америку українським громадянам видавалися не більше ніж на 5 років, а тепер цей термін збільшився вдвічі. Однак продовження терміну дії візи ніяк не позначилося на складності її отримання.

Чому ж так складно отримати візу в цю країну? Завдання візових служб — не допустити на територію США потенційних мігрантів. Вам доведеться застосувати всі свої здібності, щоб переконати працівників посольства, що Ви не маєте наміру нелегально залишатися в Америці, а дійсно збираєтесь повернутися на свою Батьківщину після виконання мети поїздки.

З чого починати?

Перш за все, слід запастися фотографіями 5х5 см в цифровому та звичайному вигляді. На сайті посольства Ви знайдете бланк квитанції, її потрібно завантажити для здійснення оплати візового збору, який складає $160. При цьому слід пам'ятати, що скачана квитанція є дійсною лише протягом трьох діб. Якщо за цей термін плата не надійде, доведеться завантажувати нову квитанцію.

Справа в тому, що кожна квитанція оснащена індивідуальним 18-значним кодом, внесення якого в спеціальну графу уможливить запис на співбесіду. Зробити це можна вже через 5 годин після перерахування грошей, коли інформація про переказ надійде в базу даних американського посольства.

На сайті Вам буде запропонована анкета, яку необхідно заповнювати англійською мовою. Виняток зроблено лише для прізвища, імені та по батькові, вписувати які потрібно українською мовою, слідкуючи за збігом цих відомостей з паспортними даними.

На всі запропоновані питання слід відповідати максимально докладно, в тому числі й на питання про наявність судимостей, належність до терористичних організацій, перенесені інфекційні захворювання. Після заповнення анкети Ви отримаєте підтвердження про її отримання у вигляді сторінки з штрих-кодом. Цю сторінку необхідно завантажити та зберегти.

Як записатись на співбесіду

Ще під час скачування квитанції Вам потрібно створити обліковий запис на сайті посольства, тобто придумати пароль. Заповнивши графу 18-значним кодом з квитанції, Ви отримаєте інформацію про дати та час, які доступні для запису на співбесіду.

Записуйтесь на будь-яку зручну для себе дату, а вибираючи час, по можливості краще зупинитися на ранкових годинах, коли співробітники посольства ще не встигнуть втомитися від численних відвідувачів та зможуть приділити Вам достатньо уваги.

Після отримання підтвердження запису на співбесіду перешліть його на свою електронну адресу та роздрукуйте.

Відповідаючи на питання про Ваше працевлаштування, рівень доходу, склад сім'ї, краще мати документальне підтвердження своїх слів. Якщо Ви раніше не виїжджали за кордон, не маєте офіційного працевлаштування або не можете підтвердити свою високу зарплату, візу в Америку Вам не видадуть. До речі, при відмові оплачений візовий збір не повертається.

Вам потрібно підготувати довідки з місця роботи та про розмір доходів, стане в нагоді й виписка з банківського рахунку або документи на належне Вам рухоме та нерухоме майно. Якщо Ви одружені або заміжня, візьміть свідоцтво про шлюб, є діти — надайте свідоцтва про народження.

Якщо Ви займаєтеся підприємництвом, візьміть в податковій довідку про отримані доходи й копію реєстраційного свідоцтва. Всі фінансові документи повинні підтверджувати Ваш дохід за останні півроку.

Чим більше документально оформлених відомостей Ви зможете надати, тим вищі Ваші шанси на отримання дозволу на в'їзд у США.

Вирушаючи на співбесіду, пам'ятайте, що у будівлю посольства не можна вносити годинник, мобільні телефони, інші особисті речі. До того ж, посольство не забезпечує зберігання речей своїх відвідувачів, тому всі заборонені речі, у тому числі верхній одяг, потрібно залишити за межами посольства. Візьміть з собою кого-небудь із друзів або родичів, хто подбає про збереження Ваших речей під час співбесіди.

Коли Ви увійдете в посольство, у Вас візьмуть відбитки пальців й зареєструють паспорт, після чого Ви отримаєте спеціальний номер. У залі очікування розташовані екрани, на яких з'являється інформація про виклик наступного претендента. Побачивши на екрані свій номер, виданий при реєстрації, можете вирушати на зустріч з візовими офіцерами американського посольства.

Як вести себе на співбесіді

З моменту реєстрації до виклику на бесіду може пройти не менше години, точний час залежить від кількості зареєстрованих відвідувачів в конкретний день. Зате сама співбесіда займе не більше 5 хвилин, протягом яких Вам потрібно буде розповісти про мету поїздки, передбачуваний маршрут, про минулі подорожі за кордон, про свою сім'ю та інші питання, які виникнуть у Вашого співрозмовника.

Розмова може відбуватися російською або українською мовою. Відповідати на питання потрібно чітко, спокійно, розгорнуто, без ліричних відступів, затримок і нервозності. Зрозуміло, що вся викладена Вами інформація повинна бути правдивою. Повний порядок дій по оформленню візи та проходженню співбесід можна знайти на сайті посольства США.

Бракує грошей на подорож? Потрібна невелика сума до зарплати? Не знаєте, у кого позичити гроші? Зверніться в компанію «КЛТ КРЕДИТ», і Ваш запит про допомогу не залишиться без відповіді. Швидко, зручно, миттєво отримати мікропозику в режимі онлайн допоможе компанія «КЛТ КРЕДИТ»! Безпрецедентно низькі процентні ставки, знижки новим клієнтам, програма лояльності для постійних клієнтів та розіграші безвідсоткових позик — переконайтесь, що мікрокредитування може бути вигідним і зовсім необтяжливим для Вашого бюджету.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
03.03.2017
Де терміново взяти гроші на карту до зарплати? Ми підкажемо, де їх взяти!
14.04.2017
Допомогу безробітним замінять на допомогу у відкритті бізнесу
06.04.2017
Швейцарський годинник у заставу – швидке оформлення позики
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X