Чи можна взяти кредит на чужий паспорт?

Чи можна взяти кредит на чужий паспорт?

Відповідно до чинного законодавства процедура оформлення кредиту на чужий паспорт підпадає під статтю про шахрайство. На жаль, незважаючи на це, сьогодні все більшу кількість недобросовісних громадян нашої країни, йдуть на всілякі хитрощі і намагаються роздобути необхідну суму коштів, використовуючи для цього чужі документи.

Кредит у банку за чужими документами. Поширені способи шахрайства

Чи можна оформити кредит на чужий паспорт в банку? На жаль так. Сьогодні авантюристи, використовуючи ваші загублені документи, можуть взяти грошову позику в будь-якому місці і дізнаєтеся ви про це тільки тоді, коли на Вашу електронну адресу почнуть надходити листи про заборгованість. Щоб не стати жертвою такої ситуації, вам необхідно отримати додаткову інформацію про те, як беруть кредит за чужим паспортом недобросовісні люди.

Отже, першим і найпоширенішим методом подібного шахрайства є підробка зовнішності. Людина, у якого виявився ваш паспорт, гримується, завдяки чому його зовнішність стає дуже схожою з вашим зображенням на фото. Після цього він відправляється в найближчу банківську установу (як правило, невелике відділення) і намагається оформити кредит за чужим паспортом.

Другим, не менш поширеним методом обману, є оформлення позики безпосередньо недобросовісними співробітниками банку. Такі люди точно знають, як взяти кредит з чужим паспортом і проробляють подібні афери з високим ступенем професіоналізму.

В даному випадку все, що необхідно «фахівцю» - це ваші особисті дані. Практика показує, що аферисти, які працюють в банку, можуть взяти кредит за чужим паспортом навіть при наявності ксерокопії документів і ця махінація залишиться непоміченою службою безпеки.

В результаті незаконних дій, співробітник банківської установи разом зі своїми спільниками отримують швидку особисту вигоду, а людина, чиї документи були використані для кредитування, стає власником боргів.

Працівники банку, бажаючи нажитися за чужий рахунок, йдуть на все заради досягнення мети і знають абсолютно все про те, як на чужий паспорт взяти кредит і не бути спійманим на гарячому.

Як показує практика, навіть коли людина що оформляла позику, приходить в банк для розглядів, домогтися позитивного для себе результату йому просто не вдається. Щоб не ставати учасниками судових тяжб, керівники банківської установи просто звільняють «заднім числом» недобросовісного співробітника, а обдурений клієнт залишається «один на один» зі своїми проблемами.

Мікрофінансові організації

Чи можна взяти кредит за чужим паспортом в мікрофінансових організаціях? На жаль, такі махінації є ще більш успішними, ніж спроби кредитування в банку. Справа в тому, що велика частина сучасних мікрокредитних компаній надає свої послуги онлайн, а, отже, видає позики без безпосереднього спілкування з клієнтом. Все, що необхідно зробити шахраєві для того, щоб взяти мікропозику на чужий паспорт - надати компанії скановані копії крадених документів.

Якщо у законного власника документів кредитна історія в ідеальному стані, то аферист може максимально швидко і без ризику оформити онлайн кредит на чужий паспорт і отримати в своє розпорядження досить велику суму коштів.

Сьогодні недобросовісні громадяни, які бажають нажитися за рахунок інших людей, знають все про те, як взяти кредит на чужий паспорт через інтернет і не попастися в руки правоохоронних органів. Як правило, після здійснення фінансових махінацій злочинець позбувається документів, що робить впіймання його на місці злочину просто неможливим.

Термінали кредитування онлайн

Сьогодні в місцях великого скупчення людей можна побачити спеціальні термінали з видачі швидких позик. Для отримання коштів необхідно вказати мінімальну особисту інформацію та відсканувати паспорт. Чи можна взяти позику на чужий паспорт в такому терміналі? З огляду на спосіб роботи таких пристроїв кожен, хто знайде ваш загублений паспорт, може «спробувати удачу» і оформити кредит.

Кредитне донорство

Махінації з паспортами можна розглянути, з іншого боку. Справа в тому, що люди з поганою кредитною історією пропонують третім особам взяти на себе кредит і за це отримати грошову винагороду. Така схема сьогодні називається - оформлю кредит на чужий паспорт.

Даний вид кредитного донорства не призводить ні до чого хорошого. Якщо вам пропонують подібну схему, то ні в якому разі не погоджуйтесь. Звичайно, вас будуть спокушати отриманням винагороди, і обіцяти своєчасну виплату боргу. Однак, як показує практика в підсумку ви можете залишитися з величезним боргом перед банком і оскаржити кредит не зможете, так як оформили його особисто, а, отже, свідомо.

В основному пропозиції «допоможу взяти кредит на чужий паспорт» або надам допомогу в оформленні кредиту за чужим паспортом надходять від людей, для яких двері в банки країни давно закриті через недобросовісність, відсутності платоспроможності і будь-якого цінного майна. Вони прагнуть лише нажитися за чужий рахунок, і створюють наївним громадянам нашої країни цілу низку проблем.

Як захиститися від дій шахраїв?

Чи можна отримати кредит за чужим паспортом? Тепер ви знаєте, що таке цілком можливо при наявності у шахраїв необхідних знайомств в банківських установах та відповідних злочинних навичок. Як же вберегти себе від подібних неприємностей? Як не стати черговою жертвою злочинців, які бажають отримати швидкий прибуток за чужий рахунок?

1. Ніколи не давайте в руки стороннім людям свої документи.

2. Не дозволяйте під незрозумілими приводами робити копії своїх документів або фотографувати їх.

3. Не залишайте паспорт без нагляду.

4. При втраті паспорта негайно зверніться до найближчого відділення поліції. Так ваші документи відразу ж будуть визнані недійсними, і шахраї не зможуть взяти кредит на чужий паспорт через інтернет або в банку.

5. Систематично перевіряйте свою кредитну історію особливо в тих випадках, коли документи були загублені, і ви про це заявили не відразу.

6. Якщо вам стали приходити листи про заборгованість, то не поспішайте їх викидати. Для початку уважно прочитайте дані одержувача, і якщо вони повністю збігаються з вашими, то зверніться в банк для з'ясування ситуації.

Досвідчений шахрай знає, як складно можна взяти кредит на чужий паспорт і не понести за це покарання. На жаль, жертвою таких людей може стати хто завгодно і коли завгодно. У більшості випадків недобросовісним громадянам при наявності «потрібних» знайомств вистачає навіть фотографії паспорта реальної людини для оформлення кредиту.

Що робити якщо «найгірше» вже відбулося?

Люди, які прагнуть отримати «легкі» гроші знають, як оформити кредит на чужий паспорт через інтернет або в відділенні банку. Незважаючи на те що схема отримання позик з кожним днем стає все складнішою ці «умільці» знаходять нові прийоми і успішно реалізують свої махінації.

Те, чи можуть взяти кредит на чужий паспорт шахраї, ми вже з вами з'ясували. На жаль, це більш ніж реально і стати жертвою таких людей може буквально кожен з нас. Що ж робити, якщо «найгірше» вже відбулося і на Вашу електронну адресу стали надходити листи з проханням про погашення заборгованості?

Для початку не панікуйте. Постарайтеся уважно вивчити зміст листа та перевірити особисті дані. Якщо особиста інформація вказана правильно і лист дійсно адресовано вам, то зателефонуйте в банк (номер повинен бути вказаний в листі) і уточніть інформацію. У тому випадку, якщо відправка листа не була помилкою співробітником банку, вам слід негайно особисто відвідати банківську установу.

Прийшовши в банк, зробіть наступне:

• Досягніть того щоб вам показали договір кредитування і уважно його вивчіть;

• Викличте керуючого і запропонуйте йому провести розслідування для того, щоб визначити, чи можна оформити кредит за чужим паспортом в цьому банку, і хто конкретно зробив це без вашої присутності і згоди.

• Якщо керівництво банківської установи не побажає йти вам назустріч, то постарайтеся залучити до цієї справи увагу якомога більшої кількості людей, в тому числі і за допомогою ЗМІ.

При відсутності результату від вищеописаних дій не впадайте у відчай і почніть підготовку судового позову.

Висновок: Жертвою шахрайських дій може стати кожен з нас. Щоб уберегтися від неприємностей і не стати власником боргу по чужому кредиту, слід завжди залишатися пильним і не давати особисту інформацію державним і приватним установам без вагомих на те причин. Довіртеся КЛТ КРЕДИТ!

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.5/5
От 113 голосов
3.5
5
1
113
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X