Чи можна і як оформити кредитну карту з поганою кредитною історією?

Чи можна і як оформити кредитну карту з поганою кредитною історією?

Сучасна фінансова сфера все більше тяжіє до використання електронних гаманців, безготівковими розрахунками та тотального застосування банківських карт. Завдяки цьому в ужиток рядових споживачів стрімко увійшли платіжні карти. Але часто можна почути, як будь-яку карту називають кредиткою. Чи коректно це, і яке відношення до них має кредитна історія клієнта, спробуємо розібратися.

Що таке кредитна карта?

За великим рахунком, кредитною карткою можна назвати тільки ту пластикову картку, яка передбачає наявність кредитної лінії. Тобто, крім власних коштів позичальника на ній банківською організацією надається кредитний ліміт. Розмір цього ліміту встановлюється банком залежно від рівня доходів, надійності і сумлінності платника. Ось в останній якості клієнта часом і трапляється заковика. Справа в тому, що погана репутація може стати серйозною перешкодою. Наприклад, оформити кредитні карти онлайн з поганою кредитною історією дуже неохоче погоджуються навіть кеш-сервіси з найжорсткішими умовами. Що ж це за кредитна історія і чому навколо неї так багато шуму?

Навіщо потрібна кредитна історія?

Виявляється, як тільки ми стаємо клієнтами будь-якого банку, наші дані заносяться в бюро кредитних історій (далі БКІ). При цьому там є не тільки наші персональні дані, а й історії всіх позик, якості та дисциплінованості їх погашення. Будь-яка кредитна установа, перш ніж виділити потенційному позичальникові кошти, вивчає його репутацію і робить висновок, чи можна довіряти такому клієнтові. Природно, якщо були порушення, то це помітно знижує шанси, адже оформлення кредитної картки з поганою кредитною історією - це цілком реальний ризик втрати цих грошей для банку.

Крім того, погана кредитна історія може стати серйозною перешкодою для отримання візи на виїзд за кордон. Особливо це стосується процедури отримання робочих віз або дозволу на проживання. Наприклад, для оформлення робочої візи в Канаду, причому на запрошення великого підприємства, здобувач на робоче місце не тільки не повинен мати прострочених кредитів на сьогодні або в минулому, а й мати у своєму розпорядженні на своєму рахунку суму не 10 000 доларів. Це служить свого роду «фільтром» для приймаючої сторони від економічно невигідних громадян і резидентів.

Крім того, люди з поганою репутацією зобов'язані повністю погасити всі проблемні кредити, щоб здійснити велику угоду купівлі-продажу. Наприклад, продати нерухомість

Виходить, що отримати кредитну карту з поганою кредитною історією в Україні вкрай складно. Але в той же час, ніхто не каже що неможливо. Спробуємо розібратися, через що буває зіпсована кредитна історія, і як її виправити.

Після чого боржники потрапляють в «чорний список»?

Перша і найпоширеніша причина попадання в список боржників - це, звичайно ж, борги. Якщо у клієнта є прострочений кредит, платіж по кредиту, нарахована і невиплачена пеня - ласкаво просимо в список. Згідно із законодавством, кредит ще буде значитися проблемним протягом двох років після його повного погашення, якщо по ньому були зауваження. Також, сюди потрапляють і недобросовісні користувачі кредиток, які не внесли вчасно щомісячний платіж.

Але бувають ситуації, коли клієнт, як то кажуть, «ні сном, ні духом» про те, що він в чорному списку і дізнається про це тільки в критичний момент, коли часу на вирішення проблеми залишається критично мало. Таке можливо в двох випадках. Перший - коли третина осіб незаконним шляхом оформляють на потерпілого одну або кілька позик. Для цього вони можуть скористатися загубленими документами, ксерокопіями документів (особливо в установах з не дуже надійною репутацією). Також зіпсувати рейтинг зловмисники можуть, заволодівши даними кредитної картки і перевівши з неї кошти на чужий рахунок. Відновити репутацію в такому випадку можна тільки через суд, довівши свою непричетність до отримання позикових коштів.

Але ще причиною зіпсованої кредитної історії може бути банальний людський фактор. Непоодинокими є випадки, коли з вини працівників банку кошти для погашення кредиту були зараховані не на той рахунок. Небезпека цієї ситуації в тому, що клієнт впевнений в оплаті, а політика банку може передбачати попередження про заборгованість тільки по досягненню певної суми боргу. Коли мова йде про платіж по закриттю кредиту, сума може збиратися майже рік, перш ніж клієнт про неї дізнається, а такий термін запізнення в платежах вважається особливо грубим порушенням.

Як «вибілити» свою репутацію?

Перш ніж займатися пошуком відповідей на питання «Як і де можна взяти кредитну карту з поганою кредитною історією терміново?», «Де можна оформити кредитну карту з поганою кредитною історією?» і «Де і як, і чи можна отримати кредитну карту з поганою кредитною історією » можна спробувати цю саму історію поліпшити. Справа в тому, що організації, в яких кредитна карта без відмови з поганою кредитною історією доступна кожному боржнику, «відзначаються» дуже високими процентними ставками. Така політика продиктована вкрай високим рівнем ризику для кредитора, оскільки шанс неповернення кредиту високий, а важелі впливу на клієнта вкрай обмежені.

В першу чергу, при наявності боргів, потрібно їх ліквідовувати. Для цього, часом, потрібні кошти більші, ніж боржник має. Ось в такому випадку має сенс звернутися до лояльних позичальників. Такими виступають приватні кредитори, ломбарди або вже згадані організації. Але також можна пробувати взяти позику в мікрофінансової організації з хорошою репутацією. У них подається онлайн заявка на кредитну карту з поганою кредитною історією. Точніше кошти будуть зараховані на поточну активну карту клієнта утворивши на ній свого роду додатковий ліміт. Далі, вже на свій розсуд позичальник може або перерахувати ці кошти безготівковим розрахунком, або зняти в банкоматі і сплатити в касі потрібної організації.

Якщо ж борги відсутні, але «підмочена» репутація ще недостатньо реабілітована, то боржник може, або сам кілька разів взяти кредит в будь-якої мікрокредитной організації і відразу його повернути, або доручити це людям чи організаціям, що надають подібні послуги за певну винагороду. Таким чином, відсоток «позитивних» позик зросте, а з ним і репутація платника.

Підводячи підсумок, можна сказати, що замовити кредитну карту з поганою кредитною історією можна тільки під дуже великі відсотки.

Як за допомогою МФО виправити рейтинг?

Спробуємо на прикладі співпраці з «КЛТ КРЕДИТ» розібратися, як можливо отримувати кредитні карти із зіпсованою кредитною історією. Дана компанія приваблива тим, що пропонує позику під дійсно низький відсоток. А оформляючи перший кредит до 500 грн., За нього платити взагалі не потрібно: скільки взяли, стільки і повернули. Таким чином, вже є один позитивний момент. Якщо ж в перше звернення сума буде більше зазначеної, то новому клієнтові буде надана знижка 50% на плату за користування грошима. При повторному оформленні позики клієнт отримає знижку на 25% відсотки. Таким чином, компанія дозволяє користувачам отримувати необхідний фінансовий продукт за дуже демократичною і доступною ціною.

Крім цього, KLT CREDIT проводить щотижневі та святкові акції з досить відчутними знижками. Тепер, якщо навіть терміново знадобиться кредитна карта при поганій кредитній історії (КІ), це не принесе позичальникові значної шкоди.

Такий спосіб може дійсно допомогти вирішити проблему з простроченими платежами та негативною платіжною репутацією. Досить кілька разів взяти мікропозикуі повернути її в строк, щоб помітно поправити свій статус потенційного позичальника.

Як оформити мікрокредит у МФО?

Насправді це дуже просто особливо в мікрофінансової організації «КЛТ КРЕДИТ»:

• Зайти на сайт компанії в будь-якому інтернет браузері;

• За допомогою онлайн-калькулятора вибрати необхідну суму. Клієнт відразу побачить всю суму, включаючи відсотки, яку належить повернути через зазначений ним термін;

• При першому відвідуванні пройти процедуру реєстрації на сайті та вказати базові дані;

• Перейти до заповнення анкети-заявки. Тут важливо вказувати правдиві дані, так як вони проходять перевірку, і фальсифікація не тільки позбавить можливості отримати позику, але і погіршить платіжну репутацію клієнта;

• Верифікувати і прив'язати банківську карту. Це робиться з міркувань безпеки і захисту від шахраїв як клієнтів, так і активів мікрокредитной організації;

• Дочекатися рішення про видачу коштів. Клієнти компанії «КЛТ КРЕДИТ» отримують його вже через 5-10 хвилин після відправки заявки на свій номер телефону і повідомлення в особистому кабінеті на сайті;

• Підписати договір-угоду з умовами видачі коштів і плати за їх користування. Після цього кроку відмовитися від угоди вже не можна;

• Дочекатися перерахування коштів на карту. Зняти їх можна буде в будь-якому банкоматі або використовувати для безготівкових розрахунків.

Як видно, співпраця з компанією «КЛТ КРЕДИТ» - це не тільки спосіб поліпшити свою кредитну історію, а й отримати надійного фінансового партнера з вигідними умовами і високим рівнем лояльності до клієнта.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.6/5
От 63 голосов
3.6
5
1
63
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X