Чи доступний кредит без перевірки кредитної історії?

Чи доступний кредит без перевірки кредитної історії?

Можливо, багатьом відома проблема недостачі певної суми грошей, приміром, до зарплати або на позапланову покупку. У таких випадках, звичайно, виручають знайомі, друзі або родичі, як варіант, людина звертається по допомогу у фінансові установи і оформляє кредит.

Природно, чудовий «розклад», коли на позапланові витрати є власні кошти або на виручку «приходять» фінансові заощадження друзів. Однак, як показує практика, у більшості випадків люди звертаються по допомогу в банківські установи (причина банальна: у друзів теж немає необхідної для позики суми грошей) у надії швидко оформити вигідну кредитну програму для вирішення своїх фінансових проблем.

Підводні камені кредитування

Ні для кого не секрет, що оформити наявні кредитні кошти в Україні більш, ніж реально, якщо позичальник відповідає вимогам банку. Звичайно такий список вимог містить вікові обмеження (не виключено, що для чоловіків і жінок вікова амплітуда може відрізнятися), наявність обов'язкових документів, таких, як паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, довідка про доходи з місця роботи або державних установ і так далі. Окремим пунктом у довгому списку банківських умов в обов'язковому порядку стоїть фраза «кредитна історія» або, як варіант, «позитивна кредитна історія».

Позика без історії

Виникає питання: якщо людина уперше звертається за фінансовою допомогою в банк, чи можливо оформлення кредиту без кредитної історії? Адже як не крути, фінансові установи перестраховуються, видаючи позичальникові кредитні кошти на певний строк «під чесне слово».

Давайте все-таки розбиратися, у яких випадках і при яких умовах можна оформити кредит без перевірок кредитної історії. Слід зазначити, що можливість використання позикових коштів при мінімальних зусиллях у вигляді збору документів і надання у фінансову організацію особистих даних, чи навряд вийде.

Різниця буде відчутна тільки лише в тому випадку, якщо Ви вирішите співробітничати з великим банком і позичити велику суму грошей. Крім названих обов'язкових документів, швидше за все, Вас попросять надати додаткові довідки та відомості з різних установ. У такому випадку пункт «кредит без перевірки кредитної історії» обійти не вдасться. До того ж якщо кредитна історія відсутня, швидше за все позикові кошти Вам не дадуть або дадуть на більш жорстких умовах.

Є інший варіант: обійти / обдзвонити банки з метою уточнення – чи можна оформити кредит без перевірки кредитної історії в конкретній фінансовій установі, а заодно уточнити список необхідних документів. Чи прийнятний такий спосіб пошуку – вирішувати особисто кожному. У будь-якому випадку, навіть негативний результат у вигляді «гроші в борг без кредитної історії не видаємо» – теж результат…

Кредит без перевірки – це реально

Якщо у Вас ситуація приблизно відповідає наступному опису: «мені не дають кредит без кредитної історії, але у мене її немає, тому що ніколи не оформляв позику» або щось у цьому роді, – не зневіряйтеся. Вихід є!

На просторах Інтернету досить тривалий час успішний працює сервіс онлайн-кредитування в Україні. Саме за допомогою даного сервісу цілком реально оформити позичені гроші без перевірки кредитної історії. Правда, це зовсім не означає, що ніякі документи надавати не потрібно. Однак умови оформлення позики тут відрізняються від аналогічних порталів легкістю, доступністю та зручністю використання системи.

Гроші без перевірки кредитної історії можуть оформити громадяни України у віці від 18 до 75 років після проходження швидкої реєстрації. Слід зазначити, що для безперешкодного оформлення позики без кредитної історії необхідно під час реєстрації правильно вказати основні паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, а також реквізити активної банківської картки. До того ж зареєстровані користувачі мають можливість отримати швидкий кредит без перевірок у мінімальному розмірі – 500 гривень навіть на тижневий термін! Рішення про надання позикових коштів розглядається протягом декількох хвилин після заповнення відповідної заявки на сайті компанії.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
24.12.2016
Як взяти кредит без шкоди фінансам: аналіз доходів і витрат
01.09.2017
Якими правами володіють колекторські компанії в Україні?
21.03.2018
Кредит в 10000 грн: швидкі гроші на карту
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X