Чергова афера з кредитами — кияни повинні виплачувати позики, яких не брали

Чергова афера з кредитами — кияни повинні виплачувати позики, яких не брали

Досить неприємна ситуація трапилася з киянином, який постраждав від незаконних витівок аферистів. Шахраї обманним шляхом взяли кредит на громадянина, тепер же йому дошкуляють колектори. Леонід Мороз упевнений: він далеко не один попався в руки шахраїв.

Борг в 26 тисяч гривень

Леонід дізнався про заборгованість, коли ознайомився зі змістом листа від колекторської організації. Як виявилось, киянин повинен виплатити банкові під назвою «Київська Русь» заборгованість, яка значиться за ним вже на протязі 3-х років. За цей час вже накопичилася кругленька сума за прострочення непогашення позики. В підсумку Леонід повинен віддати банкові 26 тисяч гривень.

Ошуканий українець заявляє, що позику не оформляв. Потерпілий намагався самостійно розібратись у ситуації, що склалася, і дізнався, що в базах «Київської Русі» він значиться як співробітник якогось підприємства.

Потерпілий підкреслює: в даній фірмі ніколи не працював та нічого спільного з цією організацією не мав. На спеціальний запит Мороза банк відправив киянину копію документа, що підтверджує отримання позики. Документ дійсно містить підпис Леоніда (хоча чоловік заявляє, що нічого не підписував). Саме тому в незаконній діяльності Леонід підозрює співробітників банку.

Ошуканий українець вважає, що персонал банку скористався його особистими даними та самостійно оформив фальшиві папери. Припущення Мороза не безпідставні. У 2014 році Леонід якраз закривав депозит у цьому ж банку, тому його особиста інформація напевне залишилася в базі даних фінансової установи.

Відстоюючи власні права, чоловік звернувся по допомогу не тільки в поліцію, але й у суд. Щоб довести, що підпис на договорі щодо кредиту — фальшивий, Леонід віддав документ на досить дорогу експертизу (2 тис. грн.). Мороз нарікає, що визнання угоди з банком недійсною для нього вкрай важливе. Адже в іншому випадку клеймо боржника зіпсує його кредитну історію та стане серйозною перешкодою для оплати навчання дитини або купівлі житла.

Серйозні труднощі можуть виникнути і при влаштуванні на роботу в ЄС, передбачає чоловік.

Як і думав Леонід, постраждав не тільки він. Єдиний держреєстр судових рішень надав інформацію про кримінальну справу, яка на даний момент розглядається одним із київських судів. Виявляється, керівник Київського центрального відділення банку «Київська Русь» разом з директором ТОВ «Градосвіт» підозрюються у скоєнні низки банківських афер.

Передбачається, що підозрювані незаконно виготовляли і отримували платіжні картки банку на 421 людину. Відповідно до підроблених паперів, позичальники є працівниками ТОВ «Градосвіт». Цілком можливо, що підозрювані протягом одного лише 2014-го року незаконним шляхом заволоділи сумою в 14 406 млн грн.

На даний момент банк знаходиться на стадії повного закриття. Деякий час тому на сайті установи з'явилась інформація про припинення існування банку 16 липня наступного календарного року. Служба підтримки клієнтів установи в телефонному режимі підтверджує інформацію й додає, що на даний момент робота деяких відділів організації вже припинена.

До справи причетні банкіри

Схоже, дана справа не обійшлась без участі банкірів. Видача кредиток звичайним громадянам неможлива без фіксації приватної особи на електронному фотознімку. Коли ж кредит оформляється на співробітників фірм, менеджери банку можуть обійтися й без фотознімків. Компанії досить надати банкові відповідні документи, і кредитні картки будуть видані представникові організації без особистої присутності самих співробітників.

Фінансові експерти підкреслюють: подібні махінації найчастіше відбуваються в установах, які перебувають на стадії закриття. Співробітники таких організацій намагаються отримати від цього свою немаленьку вигоду.

Все стане зрозуміло після експертизи

Перевірене джерело повідомляє, що поліція ще не зустрічала подібних схем шахрайства. Раніше серед фінансових шахраїв особливо популярним видом заробітку було оформлення кредитів на бездомних чи неіснуючих особистостей. Більш того, правоохоронні органи ще не зустрічали кредитів, оформлених на таку величезну кількість людей, та ще й псевдо-працівників неіснуючої фірми.

Адвокати, коментуючи дану ситуацію, заспокоюють потерпілого, запевняючи, що його шанси на виграш у суді досить великі. Юрист Володимир Корнієнко вважає, що крапку в цій справі поставить експертиза підпису Леоніда, після якої все стане на свої місця.

«КЛТ КРЕДИТ» видає позики протягом 15 хвилин! Хочете отримати кредит, не виходячи з дому? Скористайтеся послугами компанії та забудьте про довгі черги в банку. «КЛТ КРЕДИТ» допомагає навіть безробітним.

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
20.11.2018
Чи доступний кредит без перевірки кредитної історії?
30.10.2016
Гроші в інтернеті. Допомога новачкові або що стане в нагоді для роботи в інтернеті.
02.02.2017
Чи варто звертатися до приватним кредиторам?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X