Все про банківські кредити

Все про банківські кредити

Потребуєте додаткових коштів? Набридло роками збирати на нову машину або квартиру? Можна продовжувати відмовляти собі в різних благах, оплачуючи термінові рахунки, і потроху відкладати кошти на заповітну покупку. А можна вже сьогодні вивчити інформацію про те, що таке банківський кредит і озброївшись поглибленими знаннями, гарантовано оформити кредит без відмови

Що таке банківський кредит

 З однієї сторони це гроші, які даються позичальникові на конкретних умовах на встановлений період, а з іншого – певні методики задоволення фінансової потреби, заявленої раніше будь-яким громадянином країни. Позику готова надавати багато організацій, при цьому повинні зберігатися основні принципи кредиторських взаємин: терміновість, платність і зворотність.

 Порушення однієї зі сторін хоча б одного правила спричиняє ряд негативних наслідків для всіх учасників фінансового процесу. Тому заздалегідь продумайте, з яких коштів будете погашати боргові зобов'язання. Щоб визначити яка позичка підійде саме вам – необхідно розібратися у видах і характеристиках цього продукту.

 Класифікація кредитів

 Існує безліч класифікацій кредитування, які визначають цільове призначення, валюту, форму надання, величини і т.д. Такий поділ визначається деякими критеріями, серед яких найпоширеніші наступні: 

  • Строк позики. Розрізняють короткострокові ( до 12 міс.), середньострокові ( від 12 до 36 міс.) і довгострокові позики ( від 36 міс.). Короткі строки використовують різні підприємства для того, щоб поповнити обігові кошти. Для фізичних осіб, що здобувають, приміром, мілку побутову техніку й на текучі видатки застосовується короткострокова позика. Кредит у довгостроковому періоді актуальний для покупок нерухомості, обладнання і т.д.
  • Забезпечення. Як правило, гроші видаються під певний вид забезпечення. Це може бути позика під заставу нерухомого майна, поручництво третьої особи. Тим, у кого кредитна історія гарна – надаються незабезпечені кредити. Окремої уваги заслуговує банківська гарантія, що представляє собою видачу на прохання позичальника угоди про сплату вигодонабувачу коштів в умовах гострої необхідності.
  • Ступінь ризику. Розрізняють стандартне (надається власникам відмінної репутації) і нестандартне (з високим ризиком) кредитування.
  • Спосіб надання. Тут існує три підтипи. Одноразові позички (видаються шляхом створення окремого договору), перманентні (їх можна одержати в міру необхідності в межах наявного ліміту) і гарантовані (оформляються до призначеної дати).
  • Погашення. Може здійснюватися одноразово, з розбивкою на кілька частин, на вимогу кредитора. Виплати можуть відбуватися в чітко встановлений строк, можуть здійснюватися із простроченням платежу або лонгіроваться.
  • Відсоткова ставка. Може бути фіксована або плаваюча (передбачається в кредитному договорі).
  • Спосіб оплати відсотків. Якщо угода передбачає відсоткову ставку, то кошти виплачуються при кожному плановому платежі, можуть погашатися в момент видачі або погашення.

Українські банки пропонують не один десяток кредитів, які відрізняються між собою деякими характеристиками й назвами (овердрафт, овернайт, онкольний і т.д.). Однак для рядової клієнтури пропонуються прості умови (станові, з поручительством, безпроцентні, споживчі). 

 Як отримати банківський кредит

 Маєте відмінну кредитну історію або бажаєте дістати позикові кошти в перший раз? Швидше за все, ви одержите позитивну відповідь із банку за лічені хвилини. Кожний бажаючий може подати онлайн заявку на спеціалізованих ресурсах, або звернутися в представництво банківської установи. Все що потрібно – це досягтися 18 років, мати паспорт громадянина України й ІПН. У деяких випадках знадобиться довідка про доходи.

 Одержати банківський кредит не так складно, якщо ви не злісний неплатник. Перед підписанням документів, уважно ознайомтеся з їхнім змістом. Читайте все, нехай навіть це іноді не цікаво. Оформлення займе небагато часу. Сумлінно виконуючи всі опції за договором, ви створите собі відмінну репутацію, яка можливо в майбутньому не раз вас виручить. 

 Діяльність кожного фінансового інституту регулюється внутрішньою документацією, у якій вказуються принципи кредитної політики й поділ обов'язків між підрозділами. Тут же прописуються правила кредитування юридичних і фізичних осіб. Кошти можуть видаватися шляхом безготівкового перерахування на рахунок позичальника, у формі готівки, відкриття кредитної лінії або зарахування коштів згідно з розрахунковою документацією. Борг підлягає обов'язковому поверненню з урахуванням відсотків за користування. 

 Здійснення фінансування складається з декількох етапів. Головна умова при цьому – строго дотримуватися всіх положень. Організація видачі починається з обробки заявки. Далі відбувається перевірка платоспроможності клієнта. Якщо банк задоволений усіма параметрами – оформляється договір, де прописуються строки, види можливих погашень і т.д. Позичальник одержує в користування необхідну суму. Далі наступає процес контролю, де фахівці стежать за дотриманням умов угоди. 

 У яких банках вигідніше кредитуватися

 У широкому розумінні кредит виявляє собою передачу коштів у тимчасове користування за певну плату. Якщо розглядати термінологію в більш вузькому контексті, то мається на увазі, що кошти передаються спеціалізованими організаціями тим, хто в них бідує, на платній основі й на певних умовах.

 Банківський кредит –  це свого роду товар, щоправда, специфічний. Плануючи дорогу покупку, ви напевно вивчаєте цінову політику в різних магазинах. Так і тут. Перед ухваленням остаточного рішення, необхідно визначити для себе, де краще взяти позику.

 Серед безлічі банків, вибирайте ті, у кого найнижчі відсотки. Вивчите розмір щомісячного платежу й довідайтеся, де найбільш оптимальний спосіб погашення. Сплачувати борг можна двома шляхами. Уточніть, який з них пропонує банк. При ануїтетному типі розмір платежів залишається однаковим протягом усього строку, на який взяті кошти. Диференційований метод передбачає нарахування відсотків на залишок основного боргу. Тобто на рівні частки розділяється не вся сума позики, а тільки тіло кредиту. 

 Перед ухваленням рішення – звернетеся до рейтингів кредитних інститутів. Інформація перебуває у вільному доступі. Докладно ознайомившись із умовами, можна вигідно й без зайвих переплат взяти кредитні кошти. Банківський кредит отримати можна в будь-якому банку. От тільки вимоги у всіх різні.

 «КЛТ КРЕДИТ» – це вихід із ситуації, коли терміново потрібні гроші. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» пропонує оформити термінову позику на вигідних умовах. Не виходячи з будинку оформляйте заявку й діставайте кошти на те, про що давно мрієте. Переваги співробітництва: оперативність обробки заявок і видач, лояльний підхід до кожного клієнта, ніяких комісій і додаткових платежів при оформленні.

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 3.7/5
1 голос
3.7
5
1
1
Читайте також
08.12.2016
Мікропозика з 18 років. Вірний спосіб одержати мікрозайм при відмовах в банках
07.08.2017
Посилення контролю податкових служб за дорогими покупками громадян
07.11.2016
Мікро позика готівкою. Дізнайтеся, як швидко отримати позику в інтернеті
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X