Банківські організації змінять правила перевірки клієнтів

Банківські організації змінять правила перевірки клієнтів

Діяльність українських банківських організацій із недавнього часу підпорядкована європейським стандартам. Тому при певних фінансових операціях клієнтам доведеться підтверджувати, що їхні доходи мають законний характер, а зробити це не так-то й просто в нинішніх реаліях. Новий офіційний документ змусить банки перевіряти своїх клієнтів по-новому.

Які зміни передбачаються?

Тепер фінансові організації вимагатимуть поряд зі звичною процедурою встановлення особи (перевірки паспорта та ідентифікаційного коду) документи, що підтверджують законність грошових коштів клієнта. Це потрібно для того, щоб уникнути угод, які не збігаються із видом діяльності клієнта або перевищують розміри його законних доходів.

Наприклад, в банк приходить людина, яка бажає придбати дорогий автомобіль або житло вартістю в декілька сотень тисяч гривень. А тут з'ясовується, що джерело доходів у неї тільки одне — заробітна плата в розмірі восьми тисяч гривень.

Згідно з прийнятими змінами, якщо клієнт не може підтвердити законність своїх доходів, то банківська організація зобов'язана відхилити дану операцію. Оскільки походження цих коштів невідомо. Інакше це буде свідчити про згоду банку в тому, щоб цей клієнт практично відмовляв собі в нормальних умовах життя протягом кількох років.

У минулому клієнт сам вибирав банківську організацію, виходячи із пропонованих послуг, репутації та показників фінансової спроможності. Тепер банк буде інтересуватись легальністю коштів громадянина та приймати зважене рішення, надавати йому послуги чи ні. А значить, вибір буде набагато вужчим.

Чи є сенс у таких новаціях?

Буває, що зміни в правилах дратують клієнтів та є причиною дискомфорту для всіх сторін угоди. Менеджерам неприємно випитувати у кожного клієнта, звідки він бере гроші на життя, роз'яснювати, чому та чи інша операція потребує підтвердження його матеріальної спроможності.

Щоб згладити ситуацію та знизити напруженість при роботі з клієнтами, банки посилено готують своїх менеджерів до проведення бесід з клієнтами, в яких вони будуть пояснювати громадянам, чому банк цікавиться такими подробицями.

Можна відзначити, що це абсолютно нормальне явище в світі. Якщо ми бажаємо, щоб до України ставилися, як до цивілізованої країни, і вона сприймалась відповідно на міжнародному рівні, слід провести синхронізацію правового поля України зі світовими та європейськими нормами.

Звичайно, потрібен час для адаптації. Причому часу буде потрібно більше, ніж було заплановано, щоб і клієнт, і банк почали спокійно сприймати ці нововведення. Оскільки по-іншому неможливо позбутися таких негативних явищ, як відмивання грошей, хабарництво, фінансова підтримка тероризму й т.п.

Нам необхідно адаптуватися до ретельного моніторингу фінансового стану при подачі заявки на кредит. Вимога підтвердження легальності доходів — це норма, яка уже прийнята в багатьох високорозвинених державах.

Компанія «КЛТ КРЕДИТ» — мікрофінансова організація, яка вирізняється лояльним ставленням до своїх клієнтів. Для отримання мікропозики Вам потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний номер та карта будь-якого українського банку. Заповнюйте заявку на кредит на нашому сайті, й уже через п'ятнадцять хвилин після її схвалення гроші надійдуть на Вашу карту.

За матеріалами Finance.UA

 
До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
0
5
1
0
Читайте також
26.10.2016
Гроші в борг від приватної особи: всі за і проти
20.11.2018
Кредит з 18 років для студентів онлайн
06.01.2017
Кредит по паспорту без довідок. Що робити, коли немає часу на пошуки?
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X