Банківське кредитування. Коли це вигідно?

Банківське кредитування. Коли це вигідно?

Банківське кредитування. Коли це вигідно?

У сучасних банках новим і постійним клієнтам пропонується велика кількість кредитних продуктів з різною процентною ставкою й строками погашення заборгованості. Таке кредитування відмінно підходить для тих, кому потрібні гроші на покупку житла, ремонт, навчання, лікування або розвиток частки справи.

Банківське кредитування населення. Нюанси оформлення

Довгострокове банківське кредитування оформляється за досить складною схемою. Якщо вам потрібна досить значна сума коштів, то будьте готові до того, що банк зажадає від вас досить великий пакет документів. Вам доведеться офіційно підтвердити свої доходи, надати співробітникові банку паспорт із постійною пропискою та ІПН. При бажанні одержати велику суму на тривалий період вам також потрібно буде знайти одного або декількох поручителів, що в наш час досить проблематично.

Навіть у тому випадку, якщо ви зберете повний пакет необхідних документів, імовірність одержання позики від цього особливо не зросте. Справа в тому, що банківські установи всіляко страхуються від несумлінних клієнтів і декілька раз перевіряють ще раз отримані дані, а також звертаються з офіційним запитом у Бюро Кредитних Історій. Саме там зберігається вся інформація про те, коли ви оформляли кредити і як їх виплачували. При наявності в кредитній історії інформації про часті прострочення або відмови від платежів, ви ризикуєте залишитися без необхідної суми коштів, тому що це є вагомою причиною для відмови з боку банку. У тому ж випадку, якщо проблем ні з документами ні із кредитною історією у вас немає, тоді ви маєте всі шанси на довгострокове кредитування.

Сучасні кредитні пропозиції від провідних банків країни мають цілий ряд переваг:

 • Можливість оформлення позики навіть на дуже велику суму.
 • Тривалі строки кредитування.
 • Фіксована процентна ставка.
 • Можливість перевірки стану кредитного рахунку в будь-який час.
 • Офіційне підтвердження виплат наприкінці строку кредитування.
 • Повний захист особистої інформації.

Крім того банківське кредитування населення має на увазі грамотний розрахунки щомісячних внесків для зняття надмірного фінансового навантаження з позичальника. Однак, незважаючи на велику кількість позитивних моментів, не варто забувати й про те, що невиконання умов кредитного договору загрожує судовими позовами аж до конфіскації майна. Саме тому для того, щоб співробітництво з банком було вигідним і благополучним необхідно з усією серйозністю підійти до кредитування й оформляти позику тільки в тому випадку, якщо це дійсно дуже потрібно.

Мікрокредити – оптимальний варіант короткострокових позик

Якщо вам потрібна невелика сума коштів готівкою, або для звернення до банку у вас немає всіх необхідних документів, сьогодні можна скористатися послугами мікрофінансових організацій. Такі компанії працюють відповідно до чинних законів і надають короткострокові кредити на досить вигідних умовах. Однак перш ніж подавати заявку на термінову позику вам варто пам'ятати що:

 • У МФО ви можете одержати кредит тільки на короткий строк ( від одного дня до декількох тижнів).
 • Процентна ставка в мікрофінансових компанія значно вище, ніж у банку.
 • Оформити позику, ви можете тільки на відносно невелику суму.
 • При простроченні платежів або недотриманні окремих пунктів договору вам будуть нараховуватися штрафні відсотки, які збільшать в кілька раз суму заборгованості в лічені дні.
 • Дані про ваш кредит в обов»язково будуть передані в Бюро Кредитних Історій.

Кредитування населення в МФО здійснюється за дуже простою схемою. Завдяки стрімкому розвитку технологій сьогодні оформити позику, ви можете навіть з дому або перебуваючи на роботі. Досить просто скористатися інтернетом і подати онлайн заявку в одну з мікрофінансових організацій. Перевагами такого кредитування є:

 • Швидке оформлення заявки.
 • Відсутність необхідності в поручителях або підтвердженні доходів.
 • Можливість одержати заявлену суму в лічені хвилини.
 • Практично стовідсоткова гарантія одержання позитивної відповіді.
 • Оформлення термінової позики навіть при зіпсованій кредитній історії.
 • Можливість дострокового погашення позики без додаткових комісій.

Крім того якщо ви сумлінно будете виконувати всі умови договору то надалі у вас з'явиться можливість збільшення кредитного ліміту й продовження строків його виплати.

Для того щоб одержати в кредит значну суму коштів сьогодні можна звернутися із заявкою в один або кілька банків і витратити багато часу на підготовку великого пакету документів. Однак коли потрібний невеликий кредит усього на кілька тижнів, то краще скористатися послугами МФО (KLTCREDIT), тому що саме там для оформлення позики не потрібні довідки про доходи, поручителі й ідеальна кредитна історія.

Отримати гроші

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Рейтинг 4.1/5
От 52 голосов
4.1
5
1
52
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X