15 прогнозів «у яблучко» від найуспішнішого підприємця

15 прогнозів «у яблучко» від найуспішнішого підприємця

Білл Гейтс, один із найвідоміших і найуспішніших підприємців сучасності, в кінці минулого століття видав книгу «Business @ the Speed of Thought», в якій змалював перспективи розвитку комп'ютерних технологій. У 1999 році багато таких передбачень видавались надто сміливими, але зараз, через майже два десятиліття, ми стали свідками, як ці прогнози втілюються в реальність.

Пошук кращої ціни

Білл Гейтс припустив, що в майбутньому з'являться сервіси, які дозволять порівнювати цінові пропозиції різних продавців, щоб знайти товар по максимально вигідній вартості.

Сьогодні можна знайти безліч майданчиків, на яких представлена продукція із різних Інтернет-магазинів, що дозволяє покупцям за короткий час знаходити оптимальний варіант для здійснення вигідної покупки.

Мобільність — девіз сучасності

Прогноз Гейтса про появу мобільних девайсів, за допомогою яких можна не тільки спілкуватись, але й виконувати різні фінансові операції, здавався епізодом із фантастичного фільму.

Але вже сьогодні будь-яка людина за допомогою мобільних електронних гаджетів має можливість бронювати готелі, здійснювати грошові перекази, виходити на зв'язок з людьми із інших країн. Мобільні девайси продовжують розширювати свої функції, вже практично не поступаючись потужним комп'ютерам.

Онлайн-сервіси

У книзі Білла Гейтса є передбачення про появу системи електронних платежів, а також про доступність охорони здоров'я в Інтернеті.

Сьогодні кількість електронних платіжних систем постійно зростає. Кожна із ЕПС має свій набір функцій, дозволяючи здійснювати практично будь-які фінансові операції онлайн. Що стосується охорони здоров'я, то багато сучасних сервісів дозволяють оптимізувати пошук потрібного фахівця, отримати онлайн-консультацію та забронювати час візиту.

Електронні помічники

Починає збуватися мрія кожної людини щодо електронного помічника, який міг би підключатися до будь-якого пристрою, дозволяв би обмінюватися даними, виконував би деякі домашні справи. Такий пристрій, описаний в книзі Білла Гейтса, недавно продемонстрував Марк Цукерберг. Можливо, через нетривалий час такі девайси з'являться в кожному будинку.

Системи відеонагляду

20 років тому ніхто не міг припустити, що системи спостереження стануть цілком звичним явищем. Сьогоднішня швидкість Інтернет-з'єднання дозволяє тримати під контролем будь-які житлові чи виробничі приміщення. Деякі моделі відеореєстраторів також можуть бути підключеними до Інтернету, а за допомогою камери PetCube можна гратись зі своїми домашніми вихованцями, керуючи лазером навіть з іншої країни.

Соцмережі

Білл Гейтс передрікав появу сайтів для спілкування. Сьогодні Однокласники, Facebook і ВКонтакте об'єднують мільйони користувачів, дозволяють знаходити нових друзів, обмінюватися новинами та навіть вести бізнес.

Індивідуальний підбір реклами

На думку Гейтса, реклама повинна пропонувати кожному користувачеві саме те, що його цікавить. Такий «точковий» підхід до потреб споживачів сьогодні реалізований на багатьох сервісах. При цьому враховуються дані про пошукові запити конкретного користувача, здійснення ним покупок в Інтернеті та навіть його географічне місцезнаходження.

Сервіси для уболівальників

Недоліком перегляду спортивних змагань по телевізору є неможливість обговорити дії спортсменів чи арбітрів з іншими вболівальниками. Рівень сучасних технологій дозволяє залишати коментарі під онлайн-трансляціями, робити ставки та обмінюватися враженнями з іншими спортивними фанатами.

Інтелектуальна реклама

Білл Гейтс писав про необхідність враховувати переваги користувачів при показі рекламних оголошень. У сучасному онлайн-просторі ця ідея вже реалізована, і дозволяє рекламодавцям економити рекламний бюджет, підбирати цільову аудиторію для показу своїх пропозицій та пропонувати їй свої промоакції й діючі знижки на певні категорії товарів.

Доповнення до прямого ефіру

Видатний підприємець спрогнозував появу посилань на інші веб-ресурси, що містять контент, аналогічний тому, який переглядається на даний момент. Прикладом може служити YouTube, який пропонує користувачам відеоролики зі схожим змістом.

Форуми як засіб спілкування

Спочатку Гейтс міркував, що форуми допоможуть людям проводити дискусії та висловлювати свою думку про різні громадські й політичні явища. Зараз можна знайти форуми, котрі посвячені різним сферам людської діяльності, від обговорення дій місцевої влади до виховання дітей чи рішення професійних питань.

Глобалізація інтересів

Інтернет дозволяє перетнути кордони держав, заводити знайомства, шукати однодумців із різних країн, створювати успішні бізнес-проекти, які не залежать від місця розташування окремих учасників. Чимало сайтів мають функцію перемикання на різні мови світу, а спілкування з будь-яким іноземцем полегшується завдяки використанню електронних перекладачів.

Робота над Інтернет-проектами

У наш час не обов'язково виїжджати в інше місто чи країну для участі в будь-якому проекті. Створення єдиної команди не вимагає особистої присутності в одному офісі. Обговорення та робота над проектом може проходити в режимі онлайн, об'єднуючи різних фахівців із усіх куточків країни чи світу.

Працевлаштування

Сучасний Інтернет дозволяє знайти улюблену роботу, не виходячи з дому. Численні сайти з працевлаштування дають можливість встановити контакти між роботодавцем і претендентом, знайти партнерів по бізнесу, опублікувати вакансії та розмістити своє резюме.

Онлайн-інвестиції

Дар провидця Білла Гейтса дозволив йому спрогнозувати появу можливості фінансування різних проектів в режимі онлайн. Сьогодні Інтернет пропонує безліч інвестиційних майданчиків з різним рівнем прибутковості. Крім того, будь-яка компанія може передати частину своєї роботи на аутсорс чи залучати працівників по контрактах.

«КЛТ КРЕДИТ» допоможе Вам позбутися фінансових труднощів, пропонуючи швидкі мікрокредити. Оформлення позик в режимі онлайн зекономить Ваш час і дозволить швидко вирішити нагальні проблеми.

За матеріалами Finance.UA

До всіх матеріалів → Отримати гроші →

Еще никто не поставил оценку
От 51 голосов
0
5
1
51
Читайте також
alt
alt
alt
alt
alt
Всі права захищені © 2015-2021 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію
Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X