Швидкий кредит онлайн на Вашу банківську картку

1 000 грн
10 000 грн
7 день
30 днів
Відсотки: грн.
Знижка: %
До погашення: грн.
Дата погашення:
Наші переваги
01
Швидкість обробки заявок
Всього 15 хвилин йде на оформлення та видачу кредиту. При повторному зверненні тривалість процедури скорочується до декількох хвилин
02
Дострокове погашення кредиту
Економте на відсотках, погашаючи кредит раніше терміну. Платіть тільки за ті дні, протягом яких ви користувалися кредитними грошима
03
Дострокове погашення кредиту
Подовжуйте термін дії кредитного договору, якщо не можете розрахуватися вчасно. Без будь-якої пені та штрафних санкцій
04
Без комісії на оформлення
Не турбуйтеся про додаткові платежі, комісії за оформлення, страховки і збори - ви заплатите рівно ту суму, яка вказана на онлайн-калькуляторі
Миттєво
Кредит переказується відразу після схвалення заявки, прямісінько на вашу банківську картку
Зручно
Весь процес оформлення угоди відбувається на сайті, особиста присутність в офісі не потрібна
Чесно
Ще перед отриманням грошей ви знаєте підсумкову суму до погашення, з точністю до копійки
Надійно
Ми забезпечимо конфіденційність та безпечну передачу особистих даних
Виберіть суму
Визначається з бажаною сумою і терміном кредитування за допомогою онлайн-калькулятора
Оформіть заявку
Лише 4 простих крока, і ваша заявка успішно оформлена
Дізнайтеся результат
Автоматична скорингова система швидко розгляне ваш запит
Отримайте гроші
Очікуйте на миттєве зарахування грошей на свою особисту карту
Особистий кабінет
Найшвидший варіант оплати, потрібні лише дані вашої карти
Термінал
Скористайтесь одним з багатьох терміналів самообслуговування у своєму місті
Каса банку
Запишіть реквізити нашої компанії і здійсніть переказ через касу банку
Інтернет-банкінг
Оплата через Приват24 або інший Інтернет-банк
Банківська картка
Ми не видаємо готівку, а тому для отримання кредиту вам потрібна особиста банківська картка
Повноліття
Відповідно до законодавства, ми не можемо видавати кредити неповнолітнім
Паспорт та ІПН
Це повний список документів, які потрібно надати для отримання кредитної позики
Телефон і e-mail
Вам буде відправлено SMS-код для підтвердження угоди на телефон + копія договору на пошту
Онлайн помічник в світі фінансів
Онлайн помічник в світі фінансів
 • цілодобово в режимі 24/7
 • низька процентна ставка
 • відсутність прихованих комісій
 • безпеку персональних даних
Як працює сервіс КЛТ Кредит
Як працює наш сервіс:
 • подати заявку в інтернеті не виходячи з дому
 • очікувати рішення кілька хвилин
 • підписати договір
 • отримати гроші на банківську карту

Чому я візьму кредит в KLT CREDIT

Новий клієнт
 • стандартні умови
 • сума кредиту від 500 грн. до 2500 грн.
 • час оформлення 10-15 хвилин
 • термін кредиту до 30 днів
 • без привілеїв
Постійний клієнт
 • вигідна програма лояльності, кредити зі знижкою до 40%
 • збільшена сума позики до 10000 грн.
 • автоматичне підтвердження
 • термін кредиту до 65 днів
 • з привілеями, VIP умови
Кошти на будь-які цілі
Ремонт і будівництво
Побутова техніка
народження дитини
Платежі по кредиту
Платежі по кредиту
Цифрова техніка

Нам довіряють сотні людей

відео відгуки

Кредити та позики онлайн

Мільйони українців використовують мікрокредитування для розв’язання найрізноманітніших проблем — про це свідчать соціологічні дослідження й статистичні дані. Найчастіше клієнти МФО беруть мікропозики до зарплати, на лікування, на придбання й ремонт побутової техніки, дещо рідше — для організації весіль та ювілеїв або при підготовці до відпускних подорожей.

Кожна з цих причин зазвичай вимагає оперативного фінансування, яке не в змозі забезпечити бюрократична процедура кредитування в банку. Крім того, мікропозики передбачають видачу невеликих грошових сум на недовгий період, що також робить марним звернення в банк.

Разом з кредитами, що видаються в офісах мікрофінансових організацій, в Україні можна терміново оформити кредит онлайн — така послуга має ще більше переваг, оскільки дозволяє отримувати гроші на банківську карту в будь-який час доби й не витрачати час на відвідування відділень МФО. Причому незалежно від вашого місця проживання — і у Києві, і у віддаленому селі — кредит онлайн на картку надійде однаково швидко.

Поміж компаній, що видають позики онлайн, особливою популярністю в населення користується наша мікрофінансова організація «КЛТ КРЕДИТ», оскільки тут пропонуються доступні й прозорі умови кредитування.

«КЛТ КРЕДИТ» — найкраща альтернатива банкам

Сьогодні рекламою мікропозик нікого не здивуєш — пропозиції взяти моментальний кредит на будь-яку банківську карту можна зустріти в громадському транспорті, в ЗМІ і, звісно ж, в Інтернеті. Пересічному українцеві важко самостійно розібратися в такій великій кількості пропозицій, прискіпливо проаналізувати умови видачі міні позики і зробити оптимальний вибір. Адже тільки на перший погляд усі МФО здаються однаковими, а насправді кожна така компанія прагне отримати конкурентну перевагу, заманити клієнта більш вигідними і більш комфортними умовами.

В «КЛТ КРЕДИТ» вирішили відмовитися від видачі готівки в офісах, оскільки сучасні технології дозволяють обслуговувати клієнтів повністю в режимі online. Таке рішення виглядає цілком виправданим — позичальникові не потрібно змінювати звичний режим дня, витрачати час на поїздку до відділення компанії, очікувати своєї черги, щоб поспілкуватися з менеджером і підписати стос договорів. Замість цього клієнти компанії, сидячи вдома чи на робочому місці, можуть взяти кредит через Інтернет за допомогою будь-якого цифрового пристрою: комп'ютера, ноутбука чи смартфона.

Відсутність потреби в зборі різних документів і довідок — ще одна важлива перевага. Клієнтові потрібно лише надати паспортні дані та ідентифікаційний номер. Всю іншу інформацію компанія отримує в результаті скорингової повірки, що дозволяє відкрити доступ до кредитної історії клієнта і триває лише декілька хвилин. Завдяки цьому компанія отримує всі необхідні відомості для миттєвого прийняття рішення за кредитом і оперативного реагування на заявки клієнтів.

Умови оформлення мікропозик в «КЛТ КРЕДИТ»

Моментальний кредит онлайн має чимало переваг, але й один істотний недолік — дещо підвищену процентну ставку. Саме ця обставина призвела до появи численних міфів щодо складності повернення грошових коштів. Але насправді це лише необ'єктивний поверхневий погляд на мікрокредитування, який не враховує безлічі супутніх чинників.

Дійсно, якби банківські кредити мали таку ж ставку, як мікропозики, повернути їх було б не по кишені більшості жителям України. Але слід пам'ятати, що мікрокредитування розраховане на недовгий термін використання — від декількох днів до декількох місяців, тому велика сума переплати просто не встигне набігти.

Звісно, перед оформленням кредиту клієнт повинен зважити свої фінансові можливості, оскільки при затримці оплати боргу почнеться нарахування пені. Тільки в цьому випадку відбувається швидке зростання заборгованості, тоді як при своєчасному погашенні кредиту Ви платите точно ту суму, яку побачили на онлайн-калькуляторі перед укладенням договору.

Як розрахувати вартість кредиту

Щоб краще розібратися з тим, варто чи не варто брати позики онлайн, потрібно розглянути конкретні умови, які пропонує кредитор. В «КЛТ КРЕДИТ» клієнтам запропонують:

 • гроші в кредит у розмірі від 500 до 10000 гривень;
 • стандартну процентну ставку 1,62% на день;
 • термін повернення від 7 до 65 днів.

Але це занадто стислий виклад умов кредитування, на ділі все дещо по-іншому. Наприклад, 10 тисяч гривень новим клієнтам не видаються — для них кредитний ліміт обмежений сумою 2,5 тисячі. Це цілком зрозуміло — кредитор не хоче ризикувати великими грошима, не отримавши доказів платоспроможності і відповідальності позичальника. Поетапне підвищення ліміту стимулює клієнтів до довготривалої співпраці та до своєчасної оплати кредиту.

Що стосується відсоткової ставки, то гроші онлайн для нових клієнтів видаються з великими знижками — на перші три позики діє пільгова оплата, завдяки чому кредити стають дешевшими і більш вигідними.

Тепер порахуймо. Якщо Ви берете першу позику у розмірі 1000 гривень на 10 днів, то сума переплати складе лише 81 гривню. В таких умовах про надмірну дорожнечу швидких позик годі й говорити — вартість послуг компанії цілком адекватна й доступна для більшості позичальників. Кредитний калькулятор допоможе швидко й точно розрахувати розмір боргу і вкаже дату погашення, тому Ви не помилитесь при погашенні боргу.

Оформлення кредиту

Кредит онлайн на карту оформити доволі просто, вся процедура не займе й 10 хвилин. Після реєстрації на сайті вам буде запропоновано заповнити заявку, в якій слід заповнити усі графи, включаючи реквізити банківської картки. Після цього інформація відправляється на перевірку в скорингову систему і, при позитивному рішенні, на ваш мобільний телефон надійде СМС-повідомлення з кодом. Цей код є аналогом електронного підпису — його введення у відповідне поле означає, що Ви згодні з умовами договору і зобов'язуєтеся повернути гроші до зазначеного терміну.

На цьому процедура оформлення кредиту закінчена, і протягом 15–20 хвилин гроші будуть переведені на кредитну карту чи зарплатну картку клієнта. Швидкий кредит на карту, безумовно, доволі зручний, оскільки дозволяє екстремально терміново отримати суму, яка потрібна для невідкладних цілей.

Бонусні пропозиції від «КЛТ КРЕДИТ»

Але любов і визнання тисяч клієнтів компанія отримала не так за ці, цілком лояльні умови, як за численні можливості для економії, які стимулюють позичальників багаторазово користуватися послугами «КЛТ КРЕДИТ» і рекомендувати цей сервіс своїм друзям і знайомим.

Дійсно, де взяти гроші під низький відсоток, якщо не в «КЛТ КРЕДИТ»? Адже пільгова ставка — 0,8% на першу позику, 1,05% на другу позику і 1,37% на третю — поширюється тільки на перші звернення. А як можна заощаджувати надалі? Виявляється, кредит онлайн на карту може бути вигідним і в майбутньому, адже компанія щотижня проводить акції, під час яких можна взяти мікропозику лише під 1,15%! (З 18.07.2019 р., програма лояльності та акції -50%, -35% і 15% тимчасово припиняються в зв'язку зі змінами умов, ми розробляємо більш вигідну систему лояльності і бонусів. Видача онлайн кредитів здійснюється за стандартною відсотковою ставкою!) Цим шансом користується чимало клієнтів, особливо якщо отримання кредиту не пов'язане з дуже терміновими проблемами. Звісно, якщо вам потрібні гроші на ліки, Ви не будете чекати акційних пропозицій, але в багатьох інших випадках можна не поспішати й брати кредит за хорошою знижкою.

До речі, зниження процентної ставки відбувається і в дні державних свят — погодьтеся, заманливо отримати дешеву позику на карточку для купівлі подарунків до Нового року чи порадувати свою дівчину величезним букетом в день 8 Березня, навіть якщо ваше начальство не виплатило вчасно зарплату.

Існує ще один аспект, завдяки якому Ви зможете уникнути надмірних витрат. Уявіть — прийшов час віддавати борг, а грошей у вас немає. Причини можуть бути різними: позапланові витрати, втрата банківської карти, та ж затримка зарплати. Але в «КЛТ КРЕДИТ» з розумінням ставляться до подібних проблем, тому пропонують можливість продовження терміну дії кредитного договору. Для активації цієї послуги потрібно тільки сплатити відсотки за минулий період. Знайти таку невелику суму значно легше, ніж згодом оплачувати борг зі штрафними відсотками, тому клієнти часто вдаються до пролонгації кредиту і спокійно погашають борг в більш сприятливий для себе час.

Де б Ви не жили — в Києві чи Одесі, Харкові чи Львові, «КЛТ КРЕДИТ» завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину і підтримає не словом, а грошима!

міста
Ще міста →
приховати

Новини

15.02.2018
В Україну повернулися раптові перевірки продовольчих товарів
20.07.2018
Допоможу взяти кредит за відкат! А чи стоїть брати?
10.05.2018
Навіщо потрібна і чим зручна онлайн-реєстрація SIM-карт для українців?

ТОВ "КЛТ КРЕДИТ", Юридична адреса: пр. Соборності 15, Київ, 02160. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №682, реєстраційний №13103273, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 29.12.2015 року. Послуги не надаються особам з проблемною кредитною історією. Кредит видається з мінімальним строком 1 день, максимальний термін визначається моментом виконання зобов'язань позичальником. Максимальна річна відсоткова ставка APR становитиме 295,65% (з урахуванням запропонованої клієнтам знижки в розмірі 50%). Додаткові відсотки не стягуються, приховані платежі — відсутні.

За умови недотримання термінів погашення мікрокредиту позичальник несе фінансову відповідальність. Згідно із законодавством України, може бути ініційовано примусове стягнення коштів через судову інстанцію, передача права володіння боргом третім особам і внесення негативних позначок в кредитну історію. Наслідок погіршення кредитного рейтингу — неможливість користуватися послугами МФО надалі. Договір онлайн-кредитування передбачає нарахування пені за кожен день прострочення в розмірі 3%, за умови неповернення тіла кредиту й суми відсотків у заздалегідь визначені терміни. Клієнту надається право продовження терміну користування позиковими коштами відповідно до умов договору.

Рейтинг 5/5
От 2 голосов
5
5
1
2
Всі права захищені © 2015-2020 Торгова марка ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Розроблено: сайт разработан kaleidoscope
Отримати консультацію

Шановні клієнти!

«Якщо у Вас є промокод, будь ласка, зверніться до оператора для надання знижки!

visa and mastercard
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн
X
visa and mastercard
Георг тільки що отримав кредит на 1800 грн.
X
visa and mastercard
Оксана тільки що отримала кредит 6800 грн.
X